Jaroslav Šimůnek

(1872-1939)

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Udolí z městečka

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:00

    olej, lepenka, 1929, 50 x 70 cm, sign. PD Jar. Šimůnek 1929, lehce odřené okraje

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)