František Vavřina

(1879-1935)

Malíř - krajinář. Studoval na Uměleckoprůmyslové škole a AVU v Praze v krajinářské speciálce R. Ottenfelda (1901-1908). Studijní cesta do Ameriky, po dvou letech se vrátil domů a oblíbil si Orlické hory, kde působil.

  • František Vavřina

    (1879-1935)

    Tůň

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:19

    olej, lepenka, 48,5 x 34 cm, sign. PD Vavřina, rám, studoval na Uměleckoprůmyslové škole a AVU v Praze v krajinářské speciálce R. Ottenfelda

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)