Jiří Načeradský
Miss Kudlanka
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, tuš, karton, 2006, 69,5 x 50 cm, sign. PD Načeradský 2006, autorův proslavený námět ve vzácně velkém formátu je vydařenou ukázkou nejen kreslířského mistrovství, ale i zcela osobitého humoru tohoto glosátora složitosti vztahů mezi muži a ženami. Posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti a…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Odhadní cena: 18 000 - 22 000 CZK
Jiří Načeradský
Muž
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
akvarel, tuš, papír, 1998, 50 x 70 cm, sign. DU Načeradský 98, Načeradského malířské a kreslířské mistrovství zcela logicky vyústilo v jeho pedagogické působení, kdy byl nejprve vedoucím Ateliéru malby na Akademii výtvarných umění v Praze, později na Fakultě výtvarného umění VUT v Brně. Jako profeso…
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Odhadní cena: 15 000 - 20 000 CZK
Jiří Načeradský
Cvičitelky
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)
akryl, lepenka, sololit, 1987, 70 x 104 cm, sign. DU Načeradský 1987, rám, Jiří Načeradský se proslavil jako čelný představitel Nové figurace šedesátých let, který vytvářel obrazy malované podle fotografických předloh z denního tisku, především se sportovní tematikou. K expresivní figurativní malbě …
Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)
Odhadní cena: 100 000 - 140 000 CZK
Jiří Načeradský
Čekání na pivo
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)
Odhadní cena: 120 000 - 150 000 CZK
Jiří Načeradský
Venuše
Položka č.: 50Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Odhadní cena: 40 000 - 60 000 CZK
Jiří Načeradský
Za městem
Položka č.: 281285Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:10
akvarel, tuš, papír, 1979, 57, 5 x 40 cm, sign. LD Načeradský 79, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Jiří Načeradský
Dvě cvičitelky
Položka č.: 281286Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:11
akvarel, tuš, papír, 1977, 48 x 62 cm, sign. LD Načeradský 77, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Jiří Načeradský
Rodina na výletě
Položka č.: 281302Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:27
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Jiří Načeradský
Dva muži
Položka č.: 281303Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:28
akvarel, tuš, papír, 1992, 30 x 42 cm, sign. PD Načeradský 92, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Jiří Načeradský
Dvě ženy / Cvičitelka
Položka č.: 281316Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:41
akvarel, pastel, papír, 2004, 29,5 x 42 cm, sign. PN Načeradský 2004, oboustranná kresba, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Jiří Načeradský
Kudlanka
Položka č.: 281317Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:42
tempera, papír, 2006, 59 x 42 cm, sign. PD Načeradský 2006, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Jiří Načeradský
Tři ženy
Položka č.: 281511Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:14
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Jiří Načeradský
Tanec
Položka č.: 281512Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:15
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Jiří Načeradský
Po koupeli
Položka č.: 281529Vyvolávací cena: 750.000 CZK (31.250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:32
Aktuální cena: 750.000 CZK (31.250 €)