Jiří Suchý
Zrada
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:18
litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Jiří Suchý
Zloděj
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:19
litografie, 16,2 x 11 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 84/120, antiqari.at Radhošťská