Stefan Milkov
Voyeur
Položka č.: 281629Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:12
akryl, plátno, 2015, 100 x 130 cm, sign. LD Milkov 15 a na zadní straně Milkov, blindrám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví, Nové skupiny a skupiny Česká alternativa
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)