Roman Franta

  • Roman Franta

    Černá váza

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 67.000 CZK (2.792 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:41

    olej, plátno, 2022, 60 x 50 cm, sign. vzadu R.F. 2022, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 67.000 CZK (2.792 €)

  • Roman Franta

    Mandelinky

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:09

    linoryt, 1998, 40 x 55,5 cm, sign. DU R. Franta 98, č. 3/6, při horním okraji dvě šmouhy (mimo tisk), ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

  • Roman Franta

    Swedish 3

    Položka č.: 281307

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:32

    ruční papír, akryl, sprej, 2007, 58 x 42 cm, sign. LD R.Franta, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Roman Franta

    Nenech se omezovat

    Položka č.: 281308

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:33

    akryl, plátno, 2021, 50 x 70 cm, sign. vzadu R.F. 2021, Roman Franta absolvoval AVU v Praze v ateliérech B. Dlouhého a A. Veselého. Od roku 2008 působil v ateliéru malby M. Rittsteina na pražské AVU, kde léta vyučoval kresbu. V tvorbě Romana Franty můžeme cítit vliv abstraktního expresio…