Stanislav Nedorost
(1945-2007)
Šašek a královna
Položka č.: 281789Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:17
olej, plátno, 50 x 70 cm, na zadní straně značeno autorskými razítky, rám, náš nejznámější silák Standa Nedorost byl držitelem 18 světových rekordů zapsaných v Guinnessově knize rekordů. Byl znám především přetrháváním strun včetně kontrabasových a trháním telefonních seznamů všech velkých světových…
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)