Stanislav Nedorost

(1945-2007)

  • Stanislav Nedorost

    (1945-2007)

    Šašek a královna

    Položka č.: 281789

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:17

    olej, plátno, 50 x 70 cm, na zadní straně značeno autorskými razítky, rám, náš nejznámější silák Standa Nedorost byl držitelem 18 světových rekordů zapsaných v Guinnessově knize rekordů. Byl znám především přetrháváním strun včetně kontrabasových a trháním telefonních seznamů všech velkých světových…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)