Jan Gemrot

(1983)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    On the road

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:30

    serigrafie, 2016, 32 x 16,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 16, č. 3/50, horní i dolní okraj lehce pomačkány

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Labuť

    Položka č.: 105

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:12

    litografie, 2011, 48,5 x 33 cm, sign. PD monogr. J. G. 11, č. 111/150, vpravo nahoře lehce ohnutý roh, poměrná část tisku pocákaná