Karel Novák
(1915-2006)
Položka č.: 200303Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:44
olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD K. Novák, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Obrovského, K. Mináře, B. Slánského, O. Stefana, V. V. Štecha a Josefa Zrzavého na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)