Michal Burget

(1970)

  • Michal Burget

    (1970)

    Na samotě II

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:16

    olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

  • Michal Burget

    (1970)

    Roma

    Položka č.: 281311

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:36

    akryl, plátno, 2017, 50 x 60 cm, sign. LD M B 17, lišta

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)