Dimitrij Kadrnožka

  • Dimitrij Kadrnožka

    Orchidej

    Položka č.: 274613

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:18

    litografie, 1980, 20 x 14 cm, sign. PD Kadrnořka 80, pasparta, č. 42/135, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)