Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:37
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Martin Toul
(1983)
Rozmazanost oválového běžce
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:38
tempera, tuš, tužka, 2023, 59,4 x 42 cm, sign. PD mallo, rám
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Martin Toul
(1983)
Na širém moři (z cyklu Obzory)
Položka č.: 281447Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:52