Martin Toul

(1983)

  • Martin Toul

    (1983)

    Cyklista (z cyklu Obzory)

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:37

    tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Martin Toul

    (1983)

    Rozmazanost oválového běžce

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:38

    tempera, tuš, tužka, 2023, 59,4 x 42 cm, sign. PD mallo, rám

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Martin Toul

    (1983)

    Na širém moři (z cyklu Obzory)

    Položka č.: 281447

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:52