Klára Pataki

  • Klára Pataki

    Položka č.: 277493

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:44

    tuš, akvarel, papír, 2005, 41 x 58 cm, sign. DU Pataki 2005, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Klára Pataki

    Sedící schoulená

    Položka č.: 277494

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:46

    tuš, papír, 51,5 x 36 cm, sign. LD Pataki, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)