Ernst Oberhoff

(1906-1980)

  • Ernst Oberhoff

    (1906-1980)

    Figura

    Položka č.: 277495

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:48

    olej, plátno, 1969, 20,5 x 18 cm, sign. LD E. Oberhoff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)