Andrea Forsterová
(1958)Vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze, ateliér figurální tvorby prof. Karla Součka /1978-1984/. Věnuje se malbě, grafice, návrhům vitráží. Spolupracuje s architekty (Milunić, Hančl). Uspořádala 25 samostatných výstav (Galerie Vltavín, Galerie Rozehnal, Galerie bří Čapků, Galerie XXL, Senát ČR, Jeruzalém, Tripolis, Mnichov aj.) Zastoupena v soukromých sbírkách doma i v zahraničí (Finsko, Německo, Japonsko, Izrael, Itálie). Pedagogická činnost: SPŠ grafická-Hellichova, Česko-italské gymnázium.
Andrea Forsterová
Hájení velryb
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:34
litografie, 2004, 47 x 61,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2004, č. 63/120, lehce ohlé rohy, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)
Andrea Forsterová
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:49
litografie, 2000, 54 x 42,5 cm, sign. PD Forsterová 2000, rám, č. 38/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)