Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
F. Tschinkel
Zátiší s kyticí a jablky
Položka č.: 281179Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:27
kolorovaný lept, mezzotinta, 9,3 x 11,5 cm, sign. PD FTschinkel, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Tůma
(1907-1943)
Kvarteto
Položka č.: 281180Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:28
litografie, 8 x 11 cm, sign. DU Tůma, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Uiberlay
(1922-1999)
Domy
Položka č.: 281181Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:29
litografie, 1966, 6,8 x 9,3 cm, sign. DU Jaroslav Uiberlay, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze a O. Blažíčka na ČVUT tamtéž
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jiří Vach
(1955)
Kouzelníkovo náčiní
Položka č.: 265061Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:30
lept, 1987, 12 x 13 cm, sign. PD J. Vach 87, č. 19/20, Antikvariát Dlážděná, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Blanka Velová
(1941)
Skála
Položka č.: 265059Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:31
lept, 1981, 17 x 13,5 cm, sign. PD Blanka Velová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Krysař
Položka č.: 281184Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:33
lept, 1969, 7,3 x 5,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, PF 1970, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Houslistka
Položka č.: 281183Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:34
lept, 11,7 x 8,3 cm, sign. DU J. Vodrážka, Ex Libris Radomil Šolc, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Volf
(1955)
Ptáček
Položka č.: 244500Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:35
lept, 6 x 6 cm, sign. D Jan Volf, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Volf
(1897-1983)
Tvář
Položka č.: 265030Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:36
litografie, 16,5 x 11 cm, sign. PD F. Volf, č. 127/200, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Jiří Žižka
(1957-2009)
Kočka
Položka č.: 281186Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:37
litografie, 9 x 5 cm, sign. PD V.J.Ž., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Jiří Žižka
(1957-2009)
Jmelí
Položka č.: 281185Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:38
litografie, 10 x 6 cm, sign. PD V.J.Ž., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Kadlec
Chrám sv. Víta
Položka č.: 178757Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:00
voskovky, papír, 1970, 29,5 x 41,3 cm, sign. PD Kadlec 70, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Ulrich
Chrám sv. Víta
Položka č.: 217498Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:02
litografie, 1946, 16 x 16 cm, sign. LD A. Ulrich 46, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Kompozice
Položka č.: 219851Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:04
dřevoryt, 1964, 20,5 x 38,5 cm, sign. NU Liesler 64, č. 34/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Procházka
(1882-1945)
Dámský čtenářský kroužek
Položka č.: 219876Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:06
litografie, 38 x 16,5 cm, PD značeno na kameni AP, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Alois Dyk PF 1935
Položka č.: 220229Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:08
lept, 11,1 x 14,6 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Krajina
Položka č.: 220260Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:10
litografie, 13,2 x 18,5 cm, sign. PD mHolý, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Zrání
Položka č.: 220277Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:12
lept, 10,7 x 14,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Žně
Položka č.: 220278Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:14
lept, 10,5 x 13,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Krajina
Položka č.: 220296Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:16
litografie, 13 x 18 cm, sign. PD MHolý, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Pustá krajina
Položka č.: 220297Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:18
litografie, 1967, 13 x 18,5 cm, sign. PD MHolý 67, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štěch
(1908-1982)
Socha
Položka č.: 220308Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:20
lept, 19,5 x 15,4 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Podnos
Položka č.: 220317Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:22
ocelorytina, 16,6 x 8,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Naumann
(1887-1959)
Fontána
Položka č.: 220318Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:24
lept, 14,8 x 18,6 cm, sign. PD Ar. Naumann, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Hašková
(1946)
Žena se psem
Položka č.: 220325Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:26
dřevoryt, 1977, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kašková 1977, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ota Holas
(1910-1990)
Francie
Položka č.: 220328Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:28
litografie, 6,8 x 20,5 cm, sign. PD Ota Holas, č. 57/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezských v Opavě, SČSVU, SČVU
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Z Itálie
Položka č.: 220341Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:30
lept, 1974, 6,3 x 19,5 cm, sign. PD M. Šechtlová 74, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Štika
(1898-1975)
Tiskárna
Položka č.: 220342Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:32
dřevoryt, 1935, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD K. Štika 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aljo Beran
(1907-1990)
Dvojice
Položka č.: 220352Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:34
linoryt, 24 x 19 cm, sign. DU ABeran, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Lacina
(1912-1971)
Portrét muže
Položka č.: 220364Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:36
dřevoryt, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO