Položka č.: 281786Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:39
olej, karton, 13 x 17 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Tondl
(1893-1980)
Hrázděný dům v lese
Položka č.: 281787Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:04
akvarel, papír, 43,5 x 33,5 cm, sign. PD K. Tondl, rám, na zadní straně přípis: vystaveno na členské výstavě v Obecním domě v Praze 1940, pasparta na zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filo…
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Položka č.: 281788Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:30
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
K. Svatek
Tetřev
Položka č.: 281790Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:59
olej, karton, 40 x 47 cm, sign. PD Svatek K., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Josef Hrádek
(1904-1999)
Údolí řeky
Položka č.: 281791Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:08
tempera, karton, 50 x 66,5 cm, sign. PD J. Hrádek, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Aleš Štolovský
(1911-1987)
Odcházející zima
Položka č.: 281792Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:00
olej, plátno, 1959, 50 x 70 cm, sign. PD Aleš Štolovský , napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Kahoun
Silnice
Položka č.: 281793Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:16
olej, karton, 1990, 25 x 35 cm, sign. LD Kohout 90, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Kahoun
Stavení
Položka č.: 281794Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:15
olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jaroslav Peregrin Kloc
(1894-?)
Hrad
Položka č.: 281795Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:19
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
V. J. Černý
Řeka
Položka č.: 281796Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:01
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Tognotti
U vody
Položka č.: 281798Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:03
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Stavení u lesa
Položka č.: 281800Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:28
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Minařík?
Chalupa u potoka
Položka č.: 281801Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:24
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Krajina s řekou
Položka č.: 281802Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:40
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Schindler?
Položka č.: 281803Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:56
tempera, papír, 28,5 x 40 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Dívčí akt
Položka č.: 281805Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:20
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu
Pavel Major
Hommage á V + W
Položka č.: 281806Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:09
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Karták
Vesnice
Položka č.: 281807Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:17
olej, karton, 1932, 45,5 x 53 cm, sign. PD Karták 32, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
V rákosí
Položka č.: 281809Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:38
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
František Xaver Krejčí
(1896-1957)
Položka č.: 281812Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:20
olej, karton, 1940, 35 x 43 cm, sign. PD F. Krejčí 40, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Václav Mašek
(1893-1973)
Nábřeží bukinistů v Paříži
Položka č.: 281813Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:10
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Bedřich Horálek
(1913-1981)
Smíchovský přístav
Položka č.: 281814Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:57
litografie, 23 x 53,5 cm, sign. PD B Horálek, rám, č. 13/100, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Daniela Havlíčková
(1946-1999)
Letící sny
Položka č.: 281816Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:56
kombinovaná grafická technika, papír, 1987, 49,5 x 32 cm, sign. DU DHavlíčková, rám, č. 62/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Jiří Peca
Fontána
Položka č.: 281817Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:16
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Roy Lichtenstein (d´Apres)
Lincoln Center
Položka č.: 281822Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:07
tisk, 41,7 x 26,5 cm, značeno PD Roy Lichtenstein, 69/150, Antikvariát Dlážděná
Zapadlo
Předjaří
Položka č.: 281824Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:07
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)