-
Egisto Lancerotto
(1847-1916)
Italka
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 72 x 52 cm, sign. PD n. Lancerotto Eg, dobový rám, Egisto Lancerotto byl italský malíř převážně žánrových scén z oblasti města Benátek. Studoval na benátské Accademia di Belle Arti, kde mu byli profesory Napoleone Nani, Michelangelo Grigoletti, Federico Moja a zejména Pompeo Marino Mol…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Alois Wierer
(1878)
Muzikanti
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, karton, 54 x 38 cm, sign. PD A. Wierer, rám, Alois Wierer žil v mládí velmi bohémským životem, bydlel a nejčastěji se pohyboval na Starém městě v Praze. Přestože se výtvarník ani jeho rodina neprofilovali nijak nacionalisticky, v květnu roku 1945 vtrhla do jejich domu revoluční dobrovolnická g…
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK
-
Otakar Číla
(1894-1977)
Albánská dívka (Tirana)
Položka č.: 223Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, lepenka, 1938, 48 x 34,5 cm, sign. PD Ot. Číla 1938, rám, Otakar Číla v roce 1925 absolvoval Akademii výtvarných umění v Praze, v oboru portrétní malířství pod vedením Vratislava Nechleby. Portréty se tedy řadí spolu s náměty mysliveckými k častým Čílovým výtvarným počinům, žák ak.mal. Jo…
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Karel Langer
(1878-1947)
Náves
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, překližka, 1907, 31 x 41 cm, sign. PD K. Langer 1907, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. Karel Langer (1878–1947) byl český akademický malíř, jehož tvorba odrážela hlubokou lásku k české krajině. Narodil se v rodině učitele v Jaroměři a později studoval na pražské Akademii v…
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Souboj
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
tuš, běloba na papíře, 35 x 50 cm, monogr. PD Kpk, rám, Jan Konůpek se nejprve rozhodl pro dráhu architekta, a tak začal studovat na ČVUT pod vedením Jana Kouly a Josefa Schulze. Pavel Janák a Václav Štěch ho později přiměli studovat uměleckou školu, takže v letech 1906–1908 absolvoval studium na AV…
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Maxmilián Švabinský
(1873-1962)
Před snímáním z kříže (Ukřižování)
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
lept, 1906, 51,4 x 40,9 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, Maxmilián Švabinský (1873–1962) český malíř, kreslíř a grafik se řadí k našim nejvýznamnějším výtvarníkům. Svoji kariéru započal na přelomu devatenáctého a dvacátého století, tedy v době postupného odklonu od historismu a akademismu v umění. Vý…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK
-
Otakar Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Švadlena
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
suchá jehla, 1922, 23, 7 x 10,3 cm, sign. PD Coubine, č. 12/30, významný představitel české i francouzské meziválečné klasicizující malby, který proslul svými překrásnými, klasicistně pojatými krajinami, ale i portrétní tvorbou. Typická práce s charakteristickým rukopisem dokládajícím autorův řemesl…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Otakar Kubín (Coubine)
(1883-1969)
Orfeus v krajině
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
suchá jehla, 1922, 25 x 34,5 cm, sign. PD O. Coubine, č. 3/30, významný představitel české i francouzské meziválečné klasicizující malby, který proslul svými překrásnými, klasicistně pojatými krajinami, ale i portrétní tvorbou. Typická práce s charakteristickým rukopisem dokládajícím autorův řemesln…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Autoportrét
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, karton, 1945, 47 x 33 cm, sign. PN Bělocvětov 45, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných umění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz především na b…
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
-
Josef Velčovský
(1945)
Město
Položka č.: 231Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 1967, 109,6 x 115,2 cm, sign. PD Velčovský 67, rám (nezaskleno), Josef Velčovský (*1945) je český malíř, kreslíř, grafik a ilustrátor. Absolvoval SUPŠ v Uherském Hradišti a studoval u profesora K. Součka na AVU v Praze a profesora S. W. Heytera v Atelieru 13 v Paříži. Je členem UVU ČR …
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK
-
Josef Velčovský
(1945)
Praha
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 1968, 85 x 100 cm, sign. PD Velčovský 68, rám (nezaskleno), představovaná olejomalba zachycuje panorama Prahy, které díky Velčovského autorskému stylu působí jako originální pohled na známé dominanty. Barevné vjemy sjednocené do souboru emocionálně nabitých útržků městské scenérie refl…
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 35 000 - 50 000 CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Voda
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
litografie, 36,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 7/30/2, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace . V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila se mnoha tuzemských i…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Vzduch
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
litografie, 36,5 x 29 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 21/30, českou malířku, ilustrátorku a grafičku Ludmilu Jiřincovou proslavily zejména její půvabné ilustrace . V roce 1960 získala ocenění pro nejkrásnější knihu ČSSR, v roce 1982 obdržela titul zasloužilé umělkyně. Zúčastnila se mnoha tuzemských i …
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Krajina s červeným stanem
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 1.550.000 CZK (64.584 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 1962, 25,5 x 30,5 cm, sign. LD Kamil Lhoták 62, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na básnickém pohledu. Věr…
Aktuální cena: 1.550.000 CZK (64.584 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 1 800 000 - 2 000 000 CZK
-
František Gross
(1909-1985)
Hlava I.
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
monotyp, 1944, 13 x 9 cm, sign. PD F. Gross 44, rám, autor byl členem Skupiny 42, skupiny RADAR, a v 60. letech Československo úspěšně reprezentoval na Benátském bienále. Jeho magickorealistická malba z válečných let i pozdější malba s geometrickými prvky patří k vrcholům soudobého tuzemského umění.…
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Na obzoru plachta bílá
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 7,2 x 13,6 cm, sign. PD Kamil Lhoták, rám, ilustrace ke knize: Valentin Petrovič Katajev: Na obzoru plachta bílá, SNDK, Praha 1959, kresba otištěna v tiráži, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 45 000 - 60 000 CZK
-
František Hudeček
(1909-1990)
Květina
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
pero, papír, 1978, 10,5 x 11 cm, DU monogr. FH 78, rám, dílo významného malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42 a Skupiny RADAR. Hudeček byl jedním z prvních autorů, kteří do českého umění vnášeli konstruktivní tendence, posléze nahrazené tendencemi surrealismu, žák prof. Kysely na UMPRUM v …
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
Jan Kotík
(1916-2002)
Král pije (přípitek)
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
lept, 1939, 15,3 x 20,3 cm, sign. PD Jan Kotík, osobnost malíře Jana Kotíka je charakteristická na poli českého výtvarného umění svojí nezařaditelností. Od mládí obklopen uměním, byly Kotíkovy tendence státi se umělcem pochopitelné, avšak pro syna známého malíře, prosadit se a v první řadě odlišit s…
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 6 000 - 9 000 CZK
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Pohár
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
objekt, koláž, papír, v. 11 cm, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové tvůrčí postupy. Od 60. let se intenzivně zabýva…
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 16 000 - 20 000 CZK
-
Petra Oriešková
(1941-2022)
Někdy se z toho nemůžu vymotat - opouštěj mě smysly
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
kombinovaná technika (akvarel, tužka), papír, 2003, 35 x 50 cm, monogr. DU PO 2003, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 12 000 - 18 000 CZK
-
Ivana Lomová
(1959)
Ženy - muži
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 6.250 CZK (261 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 23,3 x 43,2 cm, Volná kreslířská a grafická tvorba Ivany Lomové, zprvu v duchu tzv. české grotesky, s nadsázkou komentuje společenskou situaci a její vliv na psychiku jedince; postupně se emancipuje od ironie a získává hlubší existenciální vyznění. Významným tématem je paměť, vz…
Aktuální cena: 6.250 CZK (261 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 9 000 - 12 000 CZK
-
František Hodonský
(1945)
Vodní slavnost
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
dřevořez, 2013, 90 x 70 cm, sign. PD F. Hodonský 2013, č. 1/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
Jan Hruška
(1918-2004)
Léto ve městě
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
plastická malba na sololitu nanášená injekční stříkačkou, 1974, 46 x 66 cm, sign. PD JHruška L.P. 74, rám, Jan Hruška se narodil 29. května 1918 v Lysicích (Blansko). Byl to naivní malíř, autodidakt, který začal malovat v polovině šedesátých let bez odborné přípravy. Jeho malby vynikají hrubou struk…
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
Odhadní cena: 35 000 - 45 000 CZK
-
Zdeněk Raiser
(1935)
Až mě andělé zavolají k sobě
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 69,8 x 50 cm, sign. PD Raiser 23, klínový rám, Zdeněk Raiser se narodil v Praze v roce 1935. Původně pracoval jako kameraman a svůj volný čas věnoval výtvarnému umění. Svým uměleckým projevem a přístupem k tvorbě se řadí do skupiny naivních umělců. Od počátku své kariéry se věno…
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 10 000 - 14 000 CZK
-
Jan Spěváček
(1973)
Plavatice
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 2022, 110 x 80 cm, sign. PD Jan Spěváček 2022, lišta, Jan Spěváček absolvoval Fakultu výtvarných umění v Brně u prof. J. Načeradského. Jeho hlavní zájem spočívá však ve vodních hladinách a biotopech. V malbách najdeme především vodní ptactvo a výjevy z vodní říše. Vodní plocha mu dovol…
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Odhadní cena: 50 000 - 60 000 CZK
-
David Kolovratník
(1978)
Konjunkce
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
akryl, olej, plátno, 2022, 160 x 180 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022, Vystudoval střední školu technického zaměření v Hradci Králové, do roku 2015 pracoval jako protetický technik v ortopedii. Tvorbě se intenzivně věnuje přibližně od roku 2009, hlavním předmětem jeho současných děl jsou postavy a o…
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 90 000 - 120 000 CZK
-
Filip Švehla
(1991)
Interruption III
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
akryl, olej, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. Podobně…
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 25 000 - 35 000 CZK
-
František Drtikol
(1883-1961)
Žena v kroji
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 26,3 x 20 cm, na zadní straně značeno razítkem Umělecká fotografie Drtikol & Spol. Praha, při pravém okraji mírně natržený papír (cca 1 cm), v dolních růžcích přehlý, Antikvariát Dlážděná, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
Anděl
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
lept, 24,4 x 15,4 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, č. 12/100, značeno v tisku ZJ. Jan Zrzavý (1890 – 1977) byl český malíř, grafik, ilustrátor a scénograf. Žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole a poté profesora E. Dítěte na VŠUP v Praze. Byl členem sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, …
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu
Odhadní cena: 30 000 - 40 000 CZK
-
Karel Toman
(1931-2000)
Husar
Položka č.: 139907Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:30
litografie, 1982, 25,2 x 20,5 cm, sign. PD K. Toman, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dva muži ve světnici
Položka č.: 186104Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:00
tužka, akvarel, papír, 1852, 11,3 x 9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: k CZK
-
Jan Tichý
(1962)
Počítačová žena
Položka č.: 186139Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:29
akryl, papír, 1992, 80 x 62 cm, sign. PD J. Tichý 92, na zadní straně popsáno autorem, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Bez názvu
Položka č.: 189232Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:28
akryl, papír, 2006, 66,3 x 90,5 cm, sign. PD J. Tichý 2006, při pravém okraji mírně pokrčený a natržený papír, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Strach
Položka č.: 195577Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:34
litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 17/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alfred DeDreux
(1810-1860)
Pár na koni
Položka č.: 195961Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:02
litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Malíř selských motivů
Položka č.: 197728Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:04
litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
...a - hoj...
Položka č.: 201123Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:06
tuš, akvarel, papír, 22 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Dívka II.
Položka č.: 202683Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:02
lept, suchá jehla, 40 x 30 cm, sign. PD Alena Laufrová, 45/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Laně
Položka č.: 211307Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:08
akvatinta, 18 x 14 cm, sign. PD JA. Alex, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav Maran
(1886-1983)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 213148Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:10
lept, 12,8 x 17,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Strom
Položka č.: 213149Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:12
fotografie, 23 x 12 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Jelen (Šan-ma)
Položka č.: 217765Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:13
monotyp, ruční papír, 19,5 x 32 cm, otisk basreliéfu bronzové dynastické urny, Hue (Vietnam, chrám The Mieu)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hroznýš (Žan-še)
Položka č.: 217766Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:12
monotyp, ruční papír, 19,5 x 31 cm, otisk basreliéfu bronzové dynastické urny, Hue (Vietnam, chrám The Mieu)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Saturnovy hrátky
Položka č.: 217967Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:33
litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Břetislav Slováček
(1947)
Zlichovský lihovar
Položka č.: 218111Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:14
dřevoryt, 1979, 26,5 x 15 cm, sign. PD B. Slováček 79, pasparta, č. 45/80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Cheb
Položka č.: 223795Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:16
litografie, 1982, 31,5 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 47/160, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Julie Joujová
Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.
Položka č.: 224024Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:18
olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Blaha
(1961)
Zámecké schody
Položka č.: 224495Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:20
olej, plátno, 40 x 30 cm, monogr. PD JB, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumír Jurek
(1914-1983)
Hrad Kost
Položka č.: 227931Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:22
dřevoryt, 1940, 26,2 x 24,3 cm, sign. PD B. Jurek 40, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Studánka II.
Položka č.: 228653Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:24
lept, 24,7 x 25 cm, sign. DU Rolčík, pasparta, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Růže
Položka č.: 228680Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:26
olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Vesnice
Položka č.: 231314Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:28
dřevoryt, 1973, 19,2 x 37,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
U stanice Vranduk
Položka č.: 239063Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:02
akvarel, uhel, papír, 27,4 x 40 cm, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.
Položka č.: 242411Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:04
mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
Lord Mansfield
Položka č.: 242412Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:06
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Na kolenou
Položka č.: 244852Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:32
litografie, 1995, 60 x 44 cm, sign. PD Jana Truksová 1995, 14793, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Pocta Marii
Položka č.: 244853Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:31
litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Pilař
Zima ve městě
Položka č.: 245559Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:30
akvarel, papír, 1961, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD J. Pilař 1961, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wilhem Landsmann
(1906-1986)
Dítě s třešní
Položka č.: 245691Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:32
lept, 24 x 19 cm, sign. PD WLandsmann, rám, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Smiling Devil (z cyklu Pandemonium)
Položka č.: 245696Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:39
laser print, 2000/2013, 41,2 x 29 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42795, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Pavouk
Položka č.: 245697Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:38
laser print, 2000/2013, 25,5 x 24 cm, sign. PD Valdová, 42736, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Bird of Paradise
Položka č.: 245698Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:37
laser print, 2000/2013, 27 x 23 cm, sign. PD Valdová, 42856, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Kompozice
Položka č.: 246654Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:27
akryl, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Pastička
Položka č.: 247487Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:26
litografie, 2000, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Jan Tichý 2000, 11263, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Ladění
Položka č.: 247488Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:25
litografie, 2004, 37,5 x 48 cm, sign. PD Jan Tichý 2004, 11202, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Kmen
Položka č.: 247489Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:24
litografie, 2008, 43 x 33 cm, sign. PD J. Tichý 2008, 11079, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tichý
(1962)
Brána
Položka č.: 247490Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:23
litografie, 2008, 32,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Tichý 2008, 28/40, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kudláček
(1928-2017)
Jankova komora
Položka č.: 249459Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:34
kvaš, papír, 1983, 23,5 x 35 cm, sign. LN Jan Kudláček 83, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Kaliště
Položka č.: 249521Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:08
litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Polášek
(1911-1989)
Učitel národů
Položka č.: 250678Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:17
litografie, 35,8 x 26,8 cm, sign. PD V. Polášek, v pravém horním rohu mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Škoda
(1925)
Děvčátko s košíkem
Položka č.: 251003Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:22
suchá jehla, 1954, 15,5 x 24,5 cm, sign. LD F. Škoda 1954, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Sokola na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luboš Bucek
(1954-2007)
Lekníny
Položka č.: 251444Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:36
linoryt, 1983, 13 x 10 cm, sign. DU Bucek 83, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Děti
Položka č.: 251447Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:38
olej, pvc deska, 30 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
John Hassell
Číhající indiáni
Položka č.: 251461Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:40
chromolitografie, 26 x 71 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Dušek
(1981)
Mořské potvory
Položka č.: 253900Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:49
linoryt, 52 x 55 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43011, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Cesta v Chlumu
Položka č.: 253966Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:42
litografie, 9 x 12 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 44/69, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253978Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:00
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Leknín
Položka č.: 253979Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:02
litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 253982Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:04
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Orchidej
Položka č.: 253985Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:06
litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Kosatec
Položka č.: 253989Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:08
litografie, 1985, 11,1 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Květ a jablko
Položka č.: 253992Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:10
litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 8/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Okřídlené jablko
Položka č.: 253996Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:12
litografie, 11,2 x 8,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sněženky ve váze
Položka č.: 254555Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:14
suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 254557Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:16
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Orchidej
Položka č.: 254559Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:18
litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 8/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Květ a jablko
Položka č.: 254561Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:20
litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 7/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Lidé v dešti
Položka č.: 254758Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:00
uhel, papír, 1965, 32,5 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 65, rám, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Malý
Na Bílé Hoře
Položka č.: 255185Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:02
akvatinta, 9 x 17,5 cm, sign. PD SMalý, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Návrh erbu
Položka č.: 255250Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:04
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Strnadel
(1910-1975)
Žena v kroji
Položka č.: 255327Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:06
kolorovaná litografie, 1940, 23 x 15 cm, sign. LD AStrnadel 1940, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Třeboň
Položka č.: 255415Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:10
litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Ještěd
Položka č.: 255416Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:12
litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Antická báje
Položka č.: 255554Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:44
lept, 1988, 64,3 x 49 cm, sign. PD Glaserová 88, rám, č. 8/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Palermo - rybí trh
Položka č.: 257030Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:14
fotografie, 2017, 16,8 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lenka Dvořáková
(1954)
Mouchy
Položka č.: 257055Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:51
litografie, 49 x 32,5 cm, sign. PD Dvořáková L., autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumila Letochová
Zatmění slunce
Položka č.: 257056Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:06
litografie, 2000, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD Bohumila Letochová 2000, 29/30, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Straková
Figurky
Položka č.: 257057Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:21
litografie, 2000, 65 x 49,5 cm, sign. PD Straková Petra 2000, autorský tisk, při levém horním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Patrícia Ficková
Z kukuričného pola
Položka č.: 257058Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:52
litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Kytice
Položka č.: 258201Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:01
litografie, 46 x 35 cm, sign. PD M. Kazdová, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Kytice
Položka č.: 258202Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:00
litografie, 46,2 x 34,7 cm, sign. PD M. Kazdová, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Krajina u Mnichovic
Položka č.: 258203Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:59
litografie, 1965, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1965, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Procházka
(1882-1945)
Muzikanti
Položka č.: 259921Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:16
suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štědrý
Kytice ve džbánku
Položka č.: 260166Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:46
olej, karton, 1982, 22 x 18 cm, sign. PD Štědrý 82, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Studie stromu
Položka č.: 260167Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:48
olej, karton, 15,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Stuchlík
(1941)
Stvůra
Položka č.: 260214Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:18
lept, akvatinta, 1979, 21,1 x 14,9 cm, sign. PD M. Stuchlík 79, č. 69/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Procházka
(1931)
Střechy
Položka č.: 260216Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:20
dřevorez, 1963, 40 x 28,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Krajina
Položka č.: 261743Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:54
litografie, 1971, 48 x 61,5 cm, sign. PD J. Grus, rám, 39/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Frauknecht
(1925-1994)
Kytice růží
Položka č.: 262130Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:22
suchá jehla, 1971, 32,5 x 28,7 cm, sign.LD Frauknecht 1971, č. 10/20, papír přeložen uprostřed - na pravé polovině papíru grafika, na levé polovině umístěna signatura s číslem grafiky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Obličeje
Položka č.: 262131Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:24
serigrafie, 1985, 28 x 17,8 cm, sign. Du Hořánek 85, spodní rohy papíru pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlachtová
(1929-2014)
Kentaur ve Valdštejnské zahradě
Položka č.: 262216Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:50
lept, 11,5 x 7,7 cm, sign. PD Eva Šlachtová, pasparta, č. 125/250, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
Položka č.: 262312Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:26
dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, levý dolní roh papíru přeložen - zasahuje do kousku grafiky, pravý horní a dolní roh lehce pokrčen (mimo grafiku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hrubý
Viadukt
Položka č.: 262685Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:28
dřevoryt, 1927, 14,4 x 9,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1927, rám, PD v desce HR27, zašlá pasparta, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hrubý
Zkroucený strom
Položka č.: 262686Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:30
dřevoryt, 8 x 4,8 cm, sign. PD J. Hrubý, rám, LD v desce Hrubý, zašlá pasparta, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hrubý
Na parapetu
Položka č.: 262687Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:32
dřevoryt, 1926, 6,6 x 4,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD H, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Masopust
Položka č.: 263238Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:52
dřevoryt, 1956, 20,5 x 19 cm, sign. PD Rolčík 56, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Kostel
Položka č.: 263490Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:34
lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Danihelka
U sádku
Položka č.: 263698Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:36
tuš, papír, 1961, 25,5 x 36 cm, sign. PD F.V. Danihelka 1961, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vít Blažek
Zátiší s citrony
Položka č.: 263700Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:38
olej, karton, 29 x 29 cm, sign. LD Frant Vít Blažek, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem ČFVU, malba krakelována, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kateřina Bártová
Les v zimě
Položka č.: 263705Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:40
tempera, běloba, tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bártová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 320 CZK (14 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Strach
Položka č.: 263707Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:35
litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 27/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Puchnarová
(1938)
R. Tagore - Gitandjali II.
Položka č.: 264013Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:18
litografie, 1986, 43 x 28 cm, sign. PD Puchnarová 86, rám, č. 50/200, Výtvarný doprovod k básním Rabíndranátha Thákura. Úvodní slovo autorky Dany Puchnarové: Chtěla bych představit veřejnosti zcela neznámý cyklus barevných grafických listů, obrazů a akvarelů, který jsem vytvářela za těžkých dob v 8…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Groteska
Položka č.: 264015Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:42
litografie, 1992, 50 x 33,5 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 49/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pat Gangnon
Klauni
Položka č.: 264244Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:44
2 x tuš, papír, 10 x 8,6 a 8 x 8 cm, pasparta, dole pod kresbou věnování: To jitka forejtová with love from Pat Gangnon 1985 a na druhé kresbě dole text: With fond memories of our visit in Prague Pat gangnon 85, 1965-66, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Kožíšek
(1972)
Portrét s brýlemi
Položka č.: 264364Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:46
serigrafie, 2005, 44,7 x 30,3 cm, sign. PD Kožíšek 05, a.t., poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Strom
Položka č.: 264692Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:48
olej, překližka, 24,6 x 15,9 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Chrám sv. Víta
Položka č.: 264695Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:50
lept, 1945, 37 x 32,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno v desce Röjling 45, zvlněný papír, místy skvrnky, rám otlučený , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šindelek
Přímořská vila
Položka č.: 264950Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:52
akvarel, uhel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Šindelek , rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Milovaný kraj - Návraty I
Položka č.: 264952Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:54
linoryt, 20 x 13,3 cm, sign. PD F. Fišer, pasparta, zkušební tisk, zašlá páska pasparty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Nováček
(1923-1994)
Motýli
Položka č.: 264953Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:56
serigrafie, 15,2 x 12,7 cm, sign. PD M. Nováček, pasparta, č. 117/150, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lorenc
Chalupa v horách
Položka č.: 264955Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:58
olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Horská krajina s potokem
Položka č.: 264956Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:00
dřevoryt, 24 x 18,4 cm, sign. PD Lukavský, rám, rám mírně zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdinand Rubeš
(1887-1944)
Pohled na Karlův most
Položka č.: 265800Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:02
akvarel, tuš, papír , 24,3 x 55,5 cm, sign. PD Rubeš , rám, pasparta mírně zašlá, rám místy otlučený , pasparta zašlá , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Romberg
(1918-1982)
Návrh kostýmu Ladislava Peška
Položka č.: 265830Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:04
akvarel, tuš, papír, 21 x 16,5 cm, DU M. Romberg, rám, PH Pešek, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák F. Kysely, člen UB
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Lebka s hadem
Položka č.: 265874Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:22
rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Jezdec
Položka č.: 265877Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:24
suchá jehla, 9 x 12,2 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kameníci
Položka č.: 265878Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:26
suchá jehla, 12,6 x 13,9 cm, sign. PD AMoravec, při okrajích lehce pokrčenáý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarn…
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Slíva
(1947)
Cibulka
Položka č.: 266177Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:06
suchá jehla, 21,5 x 19,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, a. t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pravoslav Kotík
(1889-1970)
Dívky
Položka č.: 266310Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:08
lept, 1950, 14,8 x 21,2 cm, sign. PD P. Kotík 1950, pasparta, č. A/6, zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rastislav Michal
(1936)
Ráno v Paříži
Položka č.: 266367Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:10
litografie, 1976, 44 x 29 cm, sign. PD Michal, č. 7/12, na zadní straně popsáno autorem, LD monogr. na kameni M, v horní části lehce ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Abstraktní kompozice
Položka č.: 266390Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:12
serigrafie, 1977, 59,5 x 49,2 cm, sign. LD 77, papír při krajích mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. V. Schwarz
(1908-1988)
Venuše
Položka č.: 266751Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:14
dřevořez, 1965, 20 x 9,2 cm, sign. PD J. V. Schwarz, LD 7. 3. 65 České Budějovice, papír nepatrně zažloutlý, místy lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. V. Schwarz
(1908-1988)
Silueta
Položka č.: 266752Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:16
dřevořez, 16 x 9,9 cm, sign. PD J. V. Schwarz, pasparta, LD lehce patrné PF po vygumování, v rozích papíru zažloutlé trojúhelníky, na levém okraji papíru zažloutlý proužek, u horního okraje na dvou místech přilepeno hnědou papírovou páskou k paspartě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šindelek
Eforie Sud
Položka č.: 267049Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:18
akvarel, tuška, papír, 1969, 21,5 x 41 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šindelek
Kanoe na mořském břehu
Položka č.: 267050Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:20
tempera, karton, 1969, 24,5 x 47 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Kytice
Položka č.: 267122Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:22
akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Prchal
Autoškola
Položka č.: 267177Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:24
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, nahoře v kresbě text: Říkal jste, abych zahřála motor!, PD tužkou: Prchal-Pajmanová; 36, v pravém dolním rohu šedá šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Prchal
Rybaření
Položka č.: 267178Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:26
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, PH text ...Takhle daleko od splávku ...Takhle daleko od žížaly!, PD tužkou Prchal-Pajmanová; 24,5%, po okrajích papíru nékolik šedých šmouh /otisků prstů, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Prchal
Pomlázka
Položka č.: 267179Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:28
tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. LD JP, dole pod kresbou text: Jó, Zuzanka je doma, ale upozorňuju tě, že ji řežu denně a je to stejně houby platný!, PH tužkou Prchal-Pajmanová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Zítek
(1886-1935)
Mešita v Bosně
Položka č.: 267246Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:28
tuš, papír, 1933, 23 x 29 cm, monogr. PD LZ 33, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Zítek
(1886-1935)
Zvičina
Položka č.: 267247Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:30
tužka, papír, 18 x 25 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Krejsa
(1896-1941)
Husův domek; Husova světnička
Položka č.: 267248Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:54
2x barevný dřevoryt, 21,9 x 26,3; 21,7 x 26 cm, sign. LD JKrejsa; LD slepotiskové razítko autora, Antikvariát Ostrovní, studoval architekturu a staromistrovské techniky u Františka Alta ve Vídni, figurální kresbu, anatomii a perspektivu u F. P. Michettiho v Itálii, později na AVU u Maxe Pirnera
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
C. E. Wagstaff
Lord Clarendon
Položka č.: 267251Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:30
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the Picture in the Bodleian Library, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, na levém okraji papír lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
E. Scriven
Sir W. Herschell
Položka č.: 267252Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:32
mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD Engraved by E. Scriven, LD Painted by J. Russell R.A., při levém okraji žluté flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sahula
Podvečer
Položka č.: 267256Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:34
litografie, 17 x 12,5 cm, sign. PD Josef Sahula, rám, č. 33/130, papír nepatrně zažloutlý, , na rámunepatrné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Šlapáková
(1941)
Z hor a strání
Položka č.: 267371Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:56
litografie, 1991, 13,8 x 10,5 cm, sign. PD AŠlapáková 91, pasparta, č. 127/160, Antikvariát Ostrovní, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Bernát
(1948)
Lutín
Položka č.: 267372Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:58
litografie, 2006, 19 x 15 cm, sign. PD M. Bernát 2006, pasparta, č. 7/30, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
A druhý den - jako by o tom nikdo nevěděl
Položka č.: 267698Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:36
suchá jehla, 1974, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD B. Soukup 74, č. 1/10, v levé části uprostřed papír natržen, při dolním okraji na několika místech lehounce natrženo, v horní části mimo tisk zašedlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na A…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Váza s kyticí na stole
Položka č.: 267758Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:08
olej, plátno, 1930, 46 x 61 cm, sign. PD A. Moravec 30, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Jandejsková
(1947)
Dívka s červenou růží
Položka č.: 267776Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:38
keramika, 25,5 x 15,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Neckář
Pivoňky
Položka č.: 267977Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:00
akvarel, papír, 1949, 42 x 32 cm, sign. PD V. Neckář 57, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Müller
(1934-2014)
Motýl / Vesnice
Položka č.: 268049Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:40
tuš, pastel, papír, 1970, 20,2 x 15,5 cm, sign. DU Jiří Müller 1970, DU p. M. Novákové, na jedné straně papíru motýl, z druhé strany kresba vesnice, papír zašlý a zažloutlý, v rozích stopy po hnědé papírové pásce, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Müller
(1934-2014)
Svíčka
Položka č.: 268050Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:42
tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 17,9 x 14,4 cm, sign. PD Jiří Müller 2. srpna 1970, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Peterka
(1920-2007)
Vesmírná kolize
Položka č.: 268070Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:44
lept, 1958, 6 x 5,8 cm, sign. DU František Peterka 58, papír při levém okraji ve spodní části nepatrně ušpiněn (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Halla
(1926-1988)
Portrét muže
Položka č.: 268072Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:46
dřevořyt, 1956, 17,6 x 14,9 cm, sign. PD Jan Halla 56, pasparta, č. 29/100, látková páska od pasparty po celé pravé délce odchlíplá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Halla
(1926-1988)
Portrét muže
Položka č.: 268074Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:48
dřevoryt, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, nátisk, papír lehce zažloutlý, pasparta v levém dolním rohu poškozena vodou, látková páska kolem pasparty místy ušpiněna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze …
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Posselwhite
Sir Richard Arkwright
Položka č.: 268089Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:50
mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD Wright Pinx., při levém okraji zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
C. Cook
Professor Wheatstone
Položka č.: 268090Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:52
mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. Cook form a Photograph by Kilburn, při levém okraji zahnědlé skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
W. Holl
Sir Thomas Munro
Položka č.: 268091Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:54
mědirytina, 12,4 x 10 cm, značeno PD W. Holl; LD M. A. Shee, při levém okraji zahnědlé skvrny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Lokvenc
(1930)
Milenci
Položka č.: 268336Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:08
litografie, 34 x 21 cm, sign. PN Lokvenc 77, pasparta, č. 58/170, Antikvariát Dlážděná, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Wielgus
(1910-1998)
Žena s drakem
Položka č.: 268780Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:56
suchá jehla, 1987, 40 x 24,5 cm, sign. DU Wielegus, pasparta, DU věnování, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Houra
(1933-2006)
Na břehu
Položka č.: 268851Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:58
dřevořez, 1983, 20 x 60,2 cm, sign. PD M. Horná 83, č. 25/70, rožky nepatrně ohnuté, ve spodní části mimo tisk drobounká skvrnka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Sládek
(1952)
Dva muži
Položka č.: 269420Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:00
tuš, běloba, papír, 18,8 x 23,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Fr. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Frauknecht
(1925-1994)
5. stav
Položka č.: 269426Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:02
lept, 1986, 24,5 x 20 cm, sign. PD Frauknecht 86, LD Pracovní tisk 4/5. stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martinek
Statek v zimě
Položka č.: 269980Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:10
olej, karton, 37 x 52 cm, sign. PD Martinek, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Krupka
Jihlava
Položka č.: 269981Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:12
akvarel, papír, 1947, 28 x 18 cm, sign. PD JKrupka, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan B. Melichar
(1908-1994)
U rybníka
Položka č.: 269990Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:11
litografie, 27 x 49 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Nathan Isajovič Altman
(1889-1970)
Barevná kytice
Položka č.: 270084Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:32
kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Vzkříšení
Položka č.: 270438Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:04
litografie, 1990, 49 x 38 cm, sign. DU K. Beneš 90, č. 55/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Okna
Položka č.: 270593Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:05
lept, 16,8 x 10,8 cm, sign. PD Alena Laufrová, 80/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Z Belvederu
Položka č.: 270594Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:04
lept, suchá jehla, 1994, 39 x 39,3 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, 15/80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Motiv z Karlova mostu
Položka č.: 270595Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:03
lept, suchá jehla, 38,8 x 39,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, 32/80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Dub (z cyklu Stromy)
Položka č.: 270599Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:42
laser print, 2000/2013, 38,5 x 27,5 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42797, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Vrba (z cyklu Stromy)
Položka č.: 270600Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:41
laser print, 2000/2013, 39,5 x 27 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42767, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Valdová
(1975)
Lipka (z cyklu Stromy)
Položka č.: 270601Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:40
laser print, 2000/2013, 38 x 28 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42767, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 380 CZK (16 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
Na mole
Položka č.: 270604Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:48
linoryt, autorský bezrastrový ofset, 2009, 31,5 x 42 cm, sign. PD Sylvie Kořánková 2009, 43862, ilustrace ke knize Nemám tě mít rád, mám tě prodat (2009, diplomová práce na VŠUP), oceněno hlavní cenou v celostátní soutěži grafika roku 2009 v kategorii autorská kniha (Grapheion), 3. cena Arny Sáňka N…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sylvie Currin Kořánková
(1982)
Nové trendy
Položka č.: 270605Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:47
linoryt, autorský bezrastrový ofset, 2009, 31,5 x 42 cm, sign. PD Sylvie Kořánková 2009, 43862, ilustrace ke knize Nemám tě mít rád, mám tě prodat (2009, diplomová práce na VŠUP), oceněno hlavní cenou v celostátní soutěži grafika roku 2009 v kategorii autorská kniha (Grapheion), 3. cena Arny Sáňka N…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Orchidej
Položka č.: 273770Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:14
olej, plátno, 61 x 91,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Děvčátko v kroji
Položka č.: 273777Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:16
olej, karton, 25,5 x 12,5 cm, sign. PD Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Tulipány
Položka č.: 273800Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:18
tempera, papír, 82,5 x 21 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Lilie
Položka č.: 273801Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:20
olej, karton, 39 x 39 cm, sign. LN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
Kytice
Položka č.: 273802Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:22
olej, sololit, 45 x 65 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rusňák
(1911-2001)
V parku
Položka č.: 273803Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:24
tempera, papír, 62 x 95 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Sivko
(1923-1974)
Kytice v bandasce
Položka č.: 273886Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:02
litografie, 1959, 37 x 24,5 cm, sign. PD V. Sivko 59, rám, č. 23/46, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Karel Frauknecht
(1925-1994)
Růže a čas
Položka č.: 273966Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:06
suchá jehla, 1976/1977, 34,6 x 28,4 cm, a. t., na zadní straně popsáno autorem, zezadu přilepeno k papírové paspartě páskou, papírová pasparta v dolní části lehce ohnuta, v horní části pasparty na jednom místě drobná skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamila Sára Hájková
(1904-1978)
Snící
Položka č.: 273974Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:08
akvarel, papír, 1968, 43,5 x 28,5 cm, sign. LD K.S. Hájaková , pasparta , pasparta lehce zašlá , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kosina
Zátiší s ovocem
Položka č.: 274051Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:10
tempera, uhel, papír, 1959, 28,5 x 41 cm, sign. LD Kosina 59, rám, mírně zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Norval Morrisseau
(1932-2007)
Treat Mother
Položka č.: 274115Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:12
serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Pešek
(1900-1986)
Zelená hora
Položka č.: 274180Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:14
olej, plátno, 44,8 x 58,5 cm, sign. PD Pešek, rám, rám oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Maják
Položka č.: 274203Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:16
litografie, 38 x 29 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 8/53, nepatrné pokrčení papíru při dolním a horním okraji mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naďa Synecká
(1926)
Kentaur
Položka č.: 274254Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:18
suchá jehla, 40,2 x 16 cm, sign. DU N. Synecká, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radko Tomič
(1905-1988)
Dubrovník
Položka č.: 274274Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:20
pastel, křída, uhel, papír, 32,5 x 49 cm, sign. LD R. Tomič, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Wänke
(1901-?)
Vyhořelá Staroměstská radnice
Položka č.: 274317Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:04
lept, 1945, 28,2 x 21,3 cm, sig. PD Emil Wänke 1945, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Wänke
(1901-?)
Pohled na Staroměstské náměstí
Položka č.: 274318Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:06
lept, 28 x 21 cm, sig. PD Emil Wänke, rám, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Tanečnice
Položka č.: 274319Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:08
tužka, akvarel, papír, 45 x 26,5 cm, monogr. PD JŠ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karlštejn
Položka č.: 274320Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:10
lept, 17,5 x 13 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arnošt Zabloudil - Sobotek
(1895-1959)
Malostranské domy
Položka č.: 274357Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:12
litografie, 28,5 x 24 cm, LD značeno na kameni Sobotek - Zabloudil, rám, č. 31/100, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Juřena
(1949)
Uličník
Položka č.: 274358Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:22
tuš, tužka, papír, 21 x 29,8 cm, v jednom místé při dolním okraji skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Juřena
(1949)
Prší ?
Položka č.: 274359Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:24
tuš, tužka, papír, 29,8 x 21 cm, levý horní rožek nepatrně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné V. Hollara v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ľubomír Kotrha
(1950)
Velikonoční loupež
Položka č.: 274360Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:26
tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, mimo kresbu na několika místech mírně ušpiněno, na zadní straně autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ľubomír Kotrha
(1950)
Tajná skrýš
Položka č.: 274378Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:28
tuš, papír, 21 x 29,8 cm, sign. PD Kotrha, levý horní roh lehounce ohnutý, zezadu na papíru autorské razítko, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mayer
(1895-1952)
Zlatá ulička
Položka č.: 274610Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:14
lept, 19,5 x 23,5 cm, sign. PD JMayer, rám, zažloutlý papír, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naděžda Synecká
(1926-2021)
Můstek
Položka č.: 274612Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:16
kombinovaná technika, papír, 18,8 x 12,6 cm, sign. DU N. Synecká, pasparta, č. 3/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dimitrij Kadrnožka
(1923)
Orchidej
Položka č.: 274613Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:18
litografie, 1980, 20 x 14 cm, sign. PD Kadrnořka 80, pasparta, č. 42/135, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Dušek
(1981)
Oplzlé batole
Položka č.: 274744Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:50
linoryt, 67,5 x 37,5 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 43013, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Neapol
Položka č.: 274919Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:30
fotografie, 1973, 16 x 16,8 cm, sign. PD Kopp, LD Neapol 1973, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých le…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Praha - Karlův most
Položka č.: 274921Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:32
fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. …
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Praha - Židovský hřbitov
Položka č.: 274922Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:34
fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. …
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Masopust
Položka č.: 275213Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:36
akvatinta, 26 x 21,2 cm, sign. PD M. M. Šechtlová, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hodonský
(1945)
Krajina
Položka č.: 275323Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:38
akvarel, tuš, papír, 2014, 54 x 36 cm, sign. DU Hodonský 2014, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Benedikt
(1952)
Žlutý ovál
Položka č.: 275517Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:40
litografie, 1995, 58 x 62,5 cm, sign. PD Benedikt 95, č. 63/98, při pravém dolním rohu lehounká šmouha, pravý horní růžek lehce ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražsk…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Müller
(1934)
Dívka
Položka č.: 275816Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:42
dřevořez, 1963, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD Jiří Müller 1963, LD dřevořez, papír u horního okraje vybledlý, horní růžky nepatrně pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky a K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČVU a Asociace jihočeských výtvarníků
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Mlynářka
Položka č.: 275968Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:26
olej, plátno, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 17 000 - 22 000 Kč CZK
-
Alfréd Fuchs
(1925-2003)
Děvče s kočkou
Položka č.: 276792Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:53
litografie, 36,5 x 16,2 cm, sign. PD A. Fuchs, pasparta, autorský tisk, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Urbanová
(1934-2013)
Kompozice
Položka č.: 276805Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:36
linoryt, 26 x 26 cm, sign. DU Hana U., pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
A. Václav Mašek
Chlapci z pobřeží - návrh knižní obálky
Položka č.: 276866Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:44
lavírovaná tuš, běloba, papír, 10 x 21 cm, návrh knižní obálky, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Dostálová
(1932-2011)
Přízeň
Položka č.: 276905Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:46
tuš, papír, 24 x 32,6 cm, nahoře text: Hm. Zdá se, že je jí skutečně nakloněn..., rohy papíru ohnuty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Dostálová
(1932-2011)
Puberta
Položka č.: 276906Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:48
tuš, papír, 30,8 x 22,2 cm, nahoře text: Pamatuju si, že dříve si ke mně býval na den dětí milejší, tati..., rožky mírny ohnuty, při pravém horním okraji lehce ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Dostálová
(1932-2011)
Pozdní příchod
Položka č.: 276907Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:50
tuš, papír, 24 x 32,6 cm, dole text: Tak naposled se tě ptám - podle kterých hodin jsi se vrátila domů?, mírně ohmataný papír, mimo kresbu lehké šmouhy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Claes Janszoon Visscher
(1587-1652)
Mapa Paříže
Položka č.: 277080Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:43
tisk, 54,5 x 84 cm, značeno PD v tisku Visscher Excudebat Ann 1618, rám, stará reprodukce 1:1 mědirytiny amsterdamského rytce z roku 1618 od Claes Jansz Visschera, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Pešťák
(1910-2003)
Květiny ve váze
Položka č.: 277130Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:52
pastel, papír, 27,3 x 25 cm, sign. PD Pešťáková, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Mazancová
(1944)
Chrpy ve váze
Položka č.: 277131Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:54
olej, sololit, 29,9 x 24,9 cm, sign. LD Mazancová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Mazancová
(1944)
Květiny ve váze
Položka č.: 277132Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:56
olej, překližka, 2004, 28,4 x 21 cm, sign. LD Mazancová 2004, rám, malba vypadává z rámu, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Chalupy
Položka č.: 277307Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:34
tužka, papír, 18 x 28 cm, sign. PD MHolý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Portrét chlapce
Položka č.: 277353Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:58
lept, velkolosinský ruční papír, 38 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s mašlí
Položka č.: 277354Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:00
lept, 38 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Stein
(1917-1944)
Večerní krajina
Položka č.: 277433Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:36
olej, karton, 35 x 45 cm, sign. PD VStein, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Sedící akt
Položka č.: 277485Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:28
dřevoryt, 1936, 36,5 x 24 cm, sign. PD KSvolinský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Chalabala
(1946-1999)
Zkusíme, co to udělá...
Položka č.: 277486Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:30
kombinovaná technika, kartom, 1992, 48 x 58 cm, sign. PD Chalabala 1992, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Natasha Floreánová
(1947)
Vize I.
Položka č.: 277487Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:32
kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Natasha Floreánová
(1947)
Vize II.
Položka č.: 277488Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:34
kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Natasha Floreánová
(1947)
Vize III.
Položka č.: 277489Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:36
kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Kolář
(1914-2002)
Mademoiselle Riviére
Položka č.: 277490Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:38
reprodukce, papír, 1981, 50 x 36,5 cm, značeno v tisku PD JK 81, rám, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Katarína Alexyová - Fígerová
(1963)
Ryby a rybky
Položka č.: 277491Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:40
kolorovaný lept, 2018, 15 x 20 cm, sign. PD Alexyová (K.) 2018, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Přadlena
Položka č.: 277492Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:42
tuš, tužka, papír, 23 x 18 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Pataki
(1930)
Milenci
Položka č.: 277493Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:44
tuš, akvarel, papír, 2005, 41 x 58 cm, sign. DU Pataki 2005, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Pataki
(1930)
Sedící schoulená
Položka č.: 277494Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:46
tuš, papír, 51,5 x 36 cm, sign. LD Pataki, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ernst Oberhoff
(1906-1980)
Figura
Položka č.: 277495Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:48
olej, plátno, 1969, 20,5 x 18 cm, sign. LD E. Oberhoff, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Cvengrošová
(1937)
Sedící dívka
Položka č.: 277496Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:50
uhel, papír, 1980, 27 x 19,5 cm, monogr. LD Cv. 80, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Georges Braque
(1882-1963)
Nu Aux Feuilles
Položka č.: 277566Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:46
litografie na papíře Richard de Bas, 1928/1957, 46 x 36 cm, značeno PD na kameni, z Escape portfolio, printed by limprimier Union a Paris, zahnědlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Gebauer
(1946)
Z výletu
Položka č.: 277599Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:02
tempera, tuš, papír, 1986, 29,5 x 21 cm, sign. PD V. Gebauer 86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, malíř a grafik, absolvent ateliéru Františka Jiroudka na pražské AVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Havelka
(1877-1950)
Les
Položka č.: 277605Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:55
litografie, 30 x 39,5 cm, sign. PD Roman Havelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. K. Lišky a J. Stibrala na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. J. Mařáka na AVU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných, zakládající člen, předseda a čestný předseda SVUM v Hodoníně
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Harfista
Položka č.: 277670Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:04
suchá jehla, 1976, 32 x 43 cm, sign. DU V. Komárek 76, č. 32/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Srdce
Položka č.: 277671Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:06
suchá jehla, 42 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, č. 23/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Židle
Položka č.: 277672Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:08
suchá jehla, 1973, 34,5 x 49 cm, sign. DU V. Komárek 73, č. 46/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marta Taberyová
(1930-2019)
Nádoba s motivem bodláku
Položka č.: 277918Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:10
pálená hlína, 14 x 12 x 9,5 cm, sign. vzadu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Korint
Položka č.: 277969Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:12
suchá jehla, 1961, 24,5 x 31,5 cm, sign. PD A. Moravec 61, rám, č. 26/100, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtva…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Procházka
(1882-1945)
Ležící akt
Položka č.: 278390Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:14
litografie, 12,8 x 25,2 cm, značeno v kameni PD Ant. Procházka, ve spodní části papíru pod tiskem se nachází čtyři zažloutlé flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
La Salletta
Položka č.: 278770Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:16
litografie, 53 x 42 cm, sign. PD Milena Dvořáková, č. 49/60, při okrajích lehce zažloutlý papír, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Flaštička
Položka č.: 278805Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:00
tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Obličej
Položka č.: 278806Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:02
litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Spřežení
Položka č.: 278807Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:04
akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílkovský
(1909-1998)
Dostihy; Dva jezdci
Položka č.: 278808Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:06
2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Kamzíci
Položka č.: 278812Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:08
dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932)
Klaun
Položka č.: 278814Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:10
litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka
Položka č.: 278816Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:12
suchá jehla, 16,3 x 19,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Vaic
(1884-1961)
Pohled z Valdštejnské ulice na Pražský hrad
Položka č.: 278817Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:14
měkký kryt, 15,2 x 11 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1943)
3x Exlibris
Položka č.: 278819Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:16
lept, akvatinta, 7,4 x 10,5; 10 x 8; 10 x 8 cm, vše sign. , Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Exlibris; Dívka; Zátiší
Položka č.: 278825Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:18
3x dřevoryt, 10,9 x 8,7; 9,8 x 6; 10,2 x 7 cm, 2x sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dívka
Položka č.: 278826Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:20
dřevoryt, 14,2 x 9,8 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Děvče v šátku
Položka č.: 278828Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:22
dřevoryt, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Korunovaná husa
Položka č.: 278829Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:24
litografie, 1971, 20 x 8,5 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Ščerbakov
(1926-2007)
Muž a pes
Položka č.: 278833Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:26
dřevoryt, 1982, 24,2 x 18,2 cm, sign. DU J. Ščerbakov 82, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Hlavatý
(1943)
Exlibris; Václav III.
Položka č.: 278835Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:28
2x lept, 13 x 11; 21 x 15 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930)
2x exlibris
Položka č.: 278836Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:30
2x suchá jehla, 2003; 2007, 12,2 x 8,7; 12 x 7,8 cm, sign. PD A. Antonová, č. 36/100; 51/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Karel Beneš
(1932)
Spící dívka
Položka č.: 278837Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:32
suchá jehla, 2013, 16 x 11,9 cm, sign. DU KBeneš 13, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Sova
Položka č.: 278838Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:34
litografie, 1983, 21,8 x 15 cm, sign. DU JKavan 83, č. 44/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Čechová
(1925-2010)
Krajina, která ví to tajemství
Položka č.: 278840Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:36
suchá jehla, 1970, 10,2 x 15 cm, sign. Olga Čechová 1970, č. 72/125, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Zeď
Položka č.: 278841Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:38
suchá jehla, 18,2 x 12,3 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Olga Vychodilová
(1949)
Óda na radost
Položka č.: 278843Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:40
lept, 12,6 x 9,4 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Dva akty
Položka č.: 278845Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:42
2x linoryt, 6,8 x 18,1; 14,8 x 6,8 cm, vše sign., Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Hlavy
Položka č.: 278848Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:44
lept, 17,5 x 15 cm, sign. LD M.M. Šechtlová, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bedřich Housa
(1926-2020)
Vážka
Položka č.: 278854Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:46
ocelorytina, 10,7 x 11 cm, sign. DU B. Housa, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Dívka u tůně
Položka č.: 278857Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:48
dřevoryt, 1979, 16,5 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, č. 147/200, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
6x exlibris
Položka č.: 278858Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:50
6x dřevoryt, 2x sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Hradčany
Položka č.: 278859Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:52
dřevoryt, 1923, 6,4 x 12 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Boží muka
Položka č.: 278860Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:54
dřevoryt, 1937, 8,5 x 11,1 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Vánoční přání
Položka č.: 278861Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:56
dřevoryt, 8 x 9,8 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
PF 1924
Položka č.: 278862Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 14:58
dřevoryt, 1923, 10,3 x 16,3 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Karel Vik
(1883-1964)
Zřícenina
Položka č.: 278863Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:00
dřevoryt, 1935, 9,4 x 17,3 cm, LD značeno ve štočku VK 35, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Sv. Václav
Položka č.: 278864Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:02
dřevoryt, 14,5 x 6 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Vik
(1883-1964)
Chalupa se zvonicí
Položka č.: 278868Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:04
dřevoryt, 1923, 7,7 x 8,7 cm, LD značeno ve štočku VK - 23, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ulička
Položka č.: 278875Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:06
dřevoryt, 1983, 18,3 x 9,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 83, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Chrám sv. Mikuláše
Položka č.: 278877Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:08
litografie, 1979, 13,1 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 79, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Kostel sv. Ignáce
Položka č.: 278880Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:10
litografie, 1994, 14,4 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Majer
(1926-1984)
Pod Karlovým mostem
Položka č.: 278887Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:12
lept, 23,4 x 15,3 cm, monoghr. PD JM, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Fiala
(1896-1980)
Radnické schody
Položka č.: 278890Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:14
lept, 32,2 x 25 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradleny
Položka č.: 278892Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:16
dřevoryt, 25 x 33 cm, sign. PD AMoravec, č. 35/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Krajina
Položka č.: 278895Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:18
litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Pocta divadlu
Položka č.: 278896Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:20
lept, akvatinta, 1994, 30,2 x 19,8 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Město
Položka č.: 278897Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:22
dřevoryt, 1967, 26,2 x 19,5 cm, sign. LD AGrmelová 67, č. 36/130, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Vyšívačky
Položka č.: 278898Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:24
měkký kryt, 30,7 x 24,7 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Čtenář
Položka č.: 278899Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:26
akvatinta, 18,2 x 27 cm, sign. PD Pavel Šimon, č, 70/99, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan C. Vondrouš
(1884-1970)
Kostel sv. Jakuba v Kutné Hoře
Položka č.: 278901Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:28
lept, 1940, 32,5 x 25,8 cm, sogn. PD J.C. Vondrouš 1940, č. 47/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Praha Troja
Položka č.: 278902Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:30
lept, 21,2 x 30,3 cm, sign. PD Arno Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Krajina
Položka č.: 278906Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:32
litografie, 24,5 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
V sadu
Položka č.: 278908Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:34
lept, 32 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Předjaří
Položka č.: 278909Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:36
lept, 1952, 23,5 x 34,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1952, č. 4/15, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Rábí
Položka č.: 278911Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:38
lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Vodrážka
(1894-1984)
Oráč
Položka č.: 278914Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:40
dřevoryt, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Bitva
Položka č.: 279004Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:20
litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Maska
Položka č.: 279006Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:22
litografie, 1993, 10,6 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 93, č. 56/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Profil
Položka č.: 279007Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:24
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 45/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava
Položka č.: 279008Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:26
litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová - Roubíčková
(1949)
Krajina
Položka č.: 279009Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:28
litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Dušek
(1951)
Krajina
Položka č.: 279012Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:30
akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Muž na koni
Položka č.: 279013Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:32
dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
B. Heger
Kytka
Položka č.: 279021Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:34
olej, lepenka, 1984, 30 x 11,5 cm, sign. PD Heger 84, rám, poškozený rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Bukinisté
Položka č.: 279029Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:36
litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Jezero
Položka č.: 279037Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:18
akvarel, tužka, papír, 1888, 26,7 x 21,2 cm, sign. LD, rám, mírně zvlnéný papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Holík
Krajina s rybníkem
Položka č.: 279038Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:20
akvarel, papír, 1937, 24 x 33,8 cm, sign. PD Holík 37, rám, malba zašlá, na několika místech fleky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav H. Struna
(1899-1980)
Ráno na Lipně
Položka č.: 279173Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:52
olej, plátno, 45 x 85 cm, sign. PD L.H. Struna, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Barvitius
(1834-1902)
Studie postav
Položka č.: 279184Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:24
tužka, papír, 20 x 24 cm, pasparta, vzadu přípis a razítko akad. malíře Jar. Masáka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Barvitius
(1834-1902)
Studie
Položka č.: 279185Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:26
tužka, papír, 22 x 29 cm, pasparta, vzadu přípis a razítko akad. malíře Jar. Masáka, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Boettinger
(1880-1934)
František Ondříček
Položka č.: 279186Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:28
tužka, papír, 28 x 40 cm, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Boettinger
(1880-1934)
České kvarteto
Položka č.: 279187Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:30
tužka, papír, 1907, 28 x 40 cm, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hugo Boettinger
(1880-1934)
Eduard Vojan
Položka č.: 279188Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:32
tužka, papír, 40 x 28 cm, Antikvariát Ostrovní, žák E. Lišky a F. Jeneweina na UPŠ v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Vesnice u rybníka
Položka č.: 279189Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:34
akvarel, papír, 1952, 12 x 16 cm, monogr. PD JTB 1952, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Kaplička
Položka č.: 279190Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:36
akvarel, papír, 1906, 16 x 10,5 cm, monogr. LU J.B. 10. IX. 06, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Spící (podle Jos. Mánesa)
Položka č.: 279205Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:38
olej, překližka, 25 x 20 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Klouda
(1929-2010)
Sv. František
Položka č.: 279207Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:54
enkaustika, překližka, 65 x 52 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Kytice
Položka č.: 279213Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:40
olej, lepenka, 1954, 20,5 x 13,5 cm, monogr. LD JTB 54, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lucie Novotná
(1972)
Louky
Položka č.: 279333Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:56
suchá jehla, 2009, 18,5 x 30 cm, sign. PD Lucie Novotná 09, rám, č. 14/26, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Král
(1883-1942)
Česání ovoce
Položka č.: 279756Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:58
litografie, 1928, 47 x 35 cm, sign. PD Král 1928, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 5 000 - 6 000 CZK
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Ilustrace k Maupassantovi
Položka č.: 279758Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:00
tuš, papír, 1957, 28,5 x 21,5 cm, sign. Liesler 1957, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Karel Souček
(1915-1982)
U vody
Položka č.: 279760Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:02
akvarel, papír, 1965, 33,5 x 47 cm, sign. LD K. Souček 65, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK
-
Karol Ondreička
(1944-2003)
Hlášení El Grecovi (Pocta Nikosovi Kazantzakisovi)
Položka č.: 280037Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:14
kombinovaná grafická technika, papír, 1982, 33 x 23,5 cm, sign. PD K. Ondreička 82, rám, dole popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Stehlík
(1912-1985)
Obleva
Položka č.: 280068Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:38
olej, překližka, 41 x 51 cm, sign. PD Stehlík Karel, rám, vzadu štítek, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u Oldřicha Pejši v Milevsku, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Sdružení jihočeských výtvarníků v Českých Budějovicích, funkcionář Svazu českých výtvarných umělců
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
J. Soukup
Muž z Čičman
Položka č.: 280076Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:04
akvarel, papír, 1921, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD J Soukup 1921, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Staroměstské náměstí s Týnem
Položka č.: 280091Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:42
lept, 1911, 18,3 x 21,8 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Remeš zbytky staré brány
Položka č.: 280092Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:44
měkký kryt, 1919, 31,7 x 19,7 cm, sign. PD T.F. Šimon 1919, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Vysoké pece
Položka č.: 280097Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:06
lept, 39,6 x 51,6 cm, sign. PD VSilovský, rám, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Dědina
(1870-1955)
Žena
Položka č.: 280100Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:08
litografie, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, plakát k výstavě, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karmazín
Kompozice
Položka č.: 280165Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:10
monotyp, 1957, 58 x 41 cm, sign. PD Karmazín 57, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Zátiší
Položka č.: 280172Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:40
suchá jehla, 1993, 15 x 22,6 cm, sign. PD VKomárek 93, č. 89/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Altmann
(1942)
V+W - na shledanou v lepších časech
Položka č.: 280174Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:45
dřevořez, 17,5 x 27,5 cm, sign. PU Jiří Altmann, rám, slepotisková ratítka Hommage á V+W, Amicus, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Tittelbacha, Součka a Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Daniela Benešová
(1929)
Setkání
Položka č.: 280279Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:22
litografie, 1990, 38 x 49 cm, sign. DU Daniela Benešová 90, 62/90, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Souček
Negližé
Položka č.: 280280Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:24
akvarel, papír, 1928, 47 x 30 cm, sign. PD Souček V.1928, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Souček
Portrét dívky
Položka č.: 280281Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:26
akvarel, papír, 1944, 44,5 x 35 cm, sign. PD V. Souček 1944, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Hrozny
Položka č.: 280288Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:28
dřevoryt, 21 x 30 cm, sign. DU V. Komárek, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Ptáci s pohárkem
Položka č.: 280289Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:30
dřevoryt, 15,5 x 31,5 cm, sign. DU V. Komárek, rám, v dolní pravé části papíru mimo tisk skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Kabát
(1932)
Fauna a flóra
Položka č.: 280315Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:58
lept, 20,5 x 20,5 cm, sign. PD Václav Kabát, rám, 29526, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, P. Dillingera a V. Pukla, člen Klubu ilustrátorů dětské knihy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Čepelák
(1924-2000)
Strašák
Položka č.: 280384Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:32
akvatinta, 1992, 48,7 x 29,5 cm, sign. PD Čepelák 1992, 12/100, dole uprostřed popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Fiala
(1969)
Slon
Položka č.: 280390Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:34
litografie, 2009, 24,5 x 17 cm, sign. PD Fiala 2009, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka
Položka č.: 280396Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:36
litografie, 32,5 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Sen noci svatojánské
Položka č.: 280400Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:38
litografie, 1960, 47,1 x 64 cm, sign. PD Liesler 1960, č. 36/200, papír místy pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Oberthorová
(1949)
Basista
Položka č.: 280403Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:40
litografie, 2006, 33,5 x 25,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, 25/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Zima
Položka č.: 280666Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:46
kolorovaný dřevoryt, 13,3 x 18,7 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pradlena
Položka č.: 280667Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:48
litografie, 1962, 14,3 x 9,7 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Selka
Položka č.: 280668Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:50
litografie, 1965, 9,1 x 12,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
Položka č.: 280671Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:52
kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
Položka č.: 280674Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:54
kolorovaná litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Exlibris Josef Roučka
Položka č.: 280675Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:56
litografie, 9 x 6,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Kniha M.D.Z.
Položka č.: 280676Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 15:58
linoryt, 11,2 x 14,7 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Kobliha
(1877-1962)
Exlibris Ruda Klinkovský
Položka č.: 280680Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:00
dřevoryt, 11,3 x 7,6 cm, DU značeno ve štočku F.K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Tavík Šimon
(1877-1942)
Balady a romance
Položka č.: 280682Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:02
dřevoryt, 1925, 13,8 x 9,5 cm, PD značeno ve štočku ŠTF, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Sáně
Položka č.: 280683Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:04
dřevoryt, 1952, 7,3 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1952, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Janků
(1916-1994)
Letní den
Položka č.: 280686Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:06
suchá jehla, 1979, 19 x 13,2 cm, sign. PD M. Janků 1979, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Zlatý skarabeus
Položka č.: 280687Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:08
litografie, 15,8 x 9,2 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Josef Ryant
Položka č.: 280695Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:10
litografie, 10,5 x 8,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris Chrumid 1977
Položka č.: 280696Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:12
dřevoryt, 7 x 5,6 cm, sign. DU Jiří Bouda, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Smrtka
Položka č.: 280712Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:14
dřevoryt, 14,8 x 6,1 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Akt
Položka č.: 280713Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:16
linoryt, 16,4 x 5,5 cm, sign. DU K. Šafář, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1975)
PF 1997
Položka č.: 280714Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:18
lept, akvatinta, 1996, 11,8 x 8,5 cm, sign. Petr Hampl, č. 101/150, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1975)
PF 2000
Položka č.: 280715Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:20
lept, 11,2 x 7,9 cm, sign. Petr Hampl, č. 38/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Renata Kaiserová
(1962)
Bratři
Položka č.: 280716Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:22
lept, mezzotinta, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 49/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Renata Kaiserová
(1962)
Váhy
Položka č.: 280717Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:24
lept, 12,1 x 8,6 cm, sign. PD Kaiserová, č. 31/50, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Junek
Bez názvu
Položka č.: 280718Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:26
zinkografie, 1977, 13,5 x 8,7 cm, sign. PD Junek 77, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Lacina
(1934-2004)
František Halas
Položka č.: 280719Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:28
dřevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohdan Lacina
(1934-2004)
Dívka
Položka č.: 280720Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:30
dřevoryt, 9 x 6,4 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Malý vodopád
Položka č.: 280721Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:32
lept, 12,6 x 9,2 cm, sign. PD Arno Nauman, č. 67/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Oriešková
(1941-2022)
Milenci
Položka č.: 280723Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:34
litografie, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Petra Oriešková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Naďa Rappensbergerová
(1936)
Dievčina IV.
Položka č.: 280724Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:36
litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Stroj
Položka č.: 280725Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:38
litografie, 1983, 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, č. 81/200, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Dívčí akt
Položka č.: 280726Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:40
dřevoryt, 1984, 19,7 x 11,7 cm, sign. PD Grmelová 84, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Grmelová
(1926-2000)
Chrlič
Položka č.: 280727Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:42
dřevoryt, 1979, 16,7 x 15,2 cm, sign. LD AGrmelová 79, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Hofmana, J. Kousala a V. Hrocha na Škole umění ve Zlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
CB 70
Položka č.: 280728Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:44
linoryt, 12 x 7,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1949
Položka č.: 280729Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:46
litografie, 1948, 13,4 x 9,8 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Miroslav Tyrš
Položka č.: 280731Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:48
dřevoryt, 12,3 x 8,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1978 - 2000
Položka č.: 280733Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:50
litografie, 5,4 x 8,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1949
Položka č.: 280737Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:52
litografie, 1948, 14 x 10 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Horníci
Položka č.: 280740Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:54
lept, 13,2 x 9,6 cm, PD značeno v desce CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Z knih V. Rudla
Položka č.: 280741Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:56
dřevoryt, 8,5 x 5 cm, sign. DU CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Závodní automobil Mercedes
Položka č.: 280743Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 16:58
litografie, 2006, 14,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Majer
(1925-2013)
V Beskydech
Položka č.: 280746Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:00
litografie, 22 x 41 cm, sign. DU L. Majer, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Praha
Položka č.: 280747Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:02
dřevoryt, 21,2 x 35,6 cm, sign. DU Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Na statku
Položka č.: 280750Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:04
lept, 17 x 24,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kubašta
(1914-1992)
Valdštejský palác
Položka č.: 280751Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:06
kolorovaná litografie, 31,1 x 21,1 cm, sign. PD VKubašta, Antikvariát Ostrovní, Vystudoval architekturu na ČVUT pod vedením předních osobností doby, jako byli Oldřich Blažíček, Václav Vilém Štěch, Antonín Engel nebo Zdeněk Wirth. Zanedlouho začal vyučovat reklamní grafiku na Rotterově škole v Praze.…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Zelená brána v Pardubicích
Položka č.: 280752Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:08
lept, 22,8 x 15,1 cm, sign. DU JLukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Jan Sládek
(1917-?)
Kladno
Položka č.: 280753Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:10
litografie, 30,5 x 22,3 cm, monogr. PD JMS, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Pardubické motivy
Položka č.: 280754Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:12
litografie, 27,2 x 18,8 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Majer
(1926-1984)
Věže Týnského chrámu
Položka č.: 280755Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:14
lept, 23,3 x 15,4 cm, sign. PD Majer, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bez názvu
Položka č.: 280756Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:16
lept, 18 x 13,2 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Bez názvu
Položka č.: 280757Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:18
lept, 16,5 x 14,7 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Pasáček
Položka č.: 280759Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:20
litografie, 13,6 x 11,6 cm, sign. PD na kameni Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Tři kříže
Položka č.: 280760Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:22
litografie, 14,1 x 8,9 cm, PD značeno na kameni Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Vstup do kláštera dominikánů v Českých Budějovicích
Položka č.: 280761Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:24
lept, 23,9 x 18,3 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Zima
Položka č.: 280762Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:26
lept, 1942, 17,8 x 24,2 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Vorlíček
(1909-1976)
Podzim
Položka č.: 280763Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:28
lept, 18,2 x 23,8 cm, sign. PD Vorlíček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Arno Nauman
(1887-1959)
Starý mlýn
Položka č.: 280764Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:30
lept, 1915, 13,6 x 11,7 cm, sign. PD Ar. Nauman, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Mlčoch
(1921-1995)
Dynamo Žižkov
Položka č.: 280765Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:32
litografie, 1983, 23,7 x 13,1 cm, sign. DU Zdeněk Mlčoch 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Langera a K. Svolinského, člen UVU, skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
PF 1946
Položka č.: 280767Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:34
litografie, 1945, 9,3 x 21 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
V parku
Položka č.: 280768Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:36
lept, 21,3 x 15,3 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Majer
(1882-1963)
U rybníka
Položka č.: 280769Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:38
lept, 21,3 x 15,5 cm, sign. PD Ant. Majer, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Povoz
Položka č.: 280770Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:40
litografie, 22,3 x 15,2 cm, PD značeno na kameni M., Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Pohled do polí
Položka č.: 280773Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:38
tužka, tempera, papír, 2010, 26,5 x 35 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Návrh na známku
Položka č.: 280774Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:40
barevný fix, papír, 27 x 21 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Páv
Položka č.: 280776Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:42
barevný linoryt, 18 x 20 cm, sign. PD Hojný Lad., č. 61/65, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Pastorale
Položka č.: 280777Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:44
tempera, papír, 31,5 x 31,5 cm, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Zájezdní hostinec
Položka č.: 280779Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:46
tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný L., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
PF 86 Balon s vlajkou
Položka č.: 280780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:12
litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Děvčátko
Položka č.: 280954Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:44
serigrafie, 1975, 54,5 x 38 cm, sign. PN Vilma Vrbová 75, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Paták
Smrk
Položka č.: 280969Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:15
litografie, 1953, 21 x 16 cm, sign. PD Paták K., pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Dívka a ptáci
Položka č.: 281012Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:42
suchá jehla, 20,1 x 13,1 cm, sign. DU VKomárek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Konůpek
(1883-1950)
Exlibris
Položka č.: 281014Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:44
lept, 18 x 11 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Bez názvu
Položka č.: 281017Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:46
lept, akvatinta, 1949, 24,5 x 31,8 cm, sign. PD Liesler 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Liesler
(1912-2005)
Benátky
Položka č.: 281018Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:42
litografie, 1961, 10,5 x 14,8 cm, sign. LD Liesler 61, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Hildesheim Zuckerhut
Položka č.: 281020Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:48
lept, 26,5 x 17 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
V přístavu
Položka č.: 281024Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:50
litografie, 2005, 20 x 15,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 122/200, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Viktor Stretti
(1878-1957)
Václavské náměstí
Položka č.: 281027Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:52
litografie, 1949, 30,6 x 39 cm, sign. DP Viktor Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Převozník
Položka č.: 281029Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:54
akvatinta, 22,8 x 30 cm, sign. PD Pavel Šimon, při okrajích lehce pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1982
Položka č.: 281045Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:44
litografie, 1981, 15 x 10,5 cm, sign. PD V. Tesař, č. 24/65, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1975
Položka č.: 281046Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:46
litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 80/80, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1975
Položka č.: 281047Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:48
litografie, 1974, 10 x 13,5 cm, sign. PD V. Tesař 74, č. 43/80, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1981
Položka č.: 281048Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:50
litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 72/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1982
Položka č.: 281049Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:52
litografie, 1980, 10,5 x 15 cm, sign. PD V. Tesař 80, č. 22/110, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Labyrint
Položka č.: 281050Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:54
litografie, 12,8 x 10,5 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1973
Položka č.: 281051Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:56
litografie, 1972, 15,5 x 10,5 cm, sign. PD Tesař, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Tesař
(1924-2008)
PF 1989
Položka č.: 281052Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 15:58
tisk, 14,5 x 21 cm, sign. PD Vl. Tesař, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281053Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:00
litografie, 2003, 12,6 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281054Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:02
litografie, 2002, 12,8 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281055Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:04
litografie, 2004, 12,6 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 04, č. 61/90, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281056Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:06
litografie, 2003, 12,6 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Svítání
Položka č.: 281057Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:08
litografie, 2002, 13 x 9,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 02, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Dívka
Položka č.: 281058Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:10
litografie, 2003, 12,7 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 68/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Antonová
(1930)
Labuť
Položka č.: 281061Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:12
kolorovaný lept, 2008, 15 x 17,3 cm, sign. PD A. Antonová 08, č. 46/250, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Vyšehrad
Položka č.: 281062Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:14
lept, 32,5 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Adensamová
(1959)
Koně
Položka č.: 281063Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:16
lept, 1982, 12 x 7,4 cm, sign. PD Adensamová 82, rám, č. 1/30, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Adensamová
(1959)
Loďka
Položka č.: 281064Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:18
lept, akvatinta, 1983, 16,7 x 9,5 cm, sign. PD Adensamová 83, pasparta, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Adensamová
(1959)
Erwin Eisch
Položka č.: 281065Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:20
lept, akvatinta, 1983, 19,8 x 15 cm, sign. PD Adensamová 83, pasparta, č. 3/10, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Geometrická kompozice
Položka č.: 281066Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:22
lept, 12,1 x 10 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 38/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Trojúhelník
Položka č.: 281067Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 16:24
lept, 10,5 x 8,6 cm, sign. DU P. Sukdolák, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Hojný
(1944)
Pole u Českého krasu
Položka č.: 281187Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:48
tuš, akvarel, papír, 2017, 40 x 50 cm, sign. PN Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
Nedvězí
Položka č.: 281188Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:50
tuš, akvarel, papír, 2017, 40 x 50 cm, sign. LU Hojný Lad. 26.V. 2017, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
Mladoboleslavsko
Položka č.: 281189Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:52
tuš, papír, 2008, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný L. 28.6.2008, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu
-
Ladislav Hojný
(1944)
Bořetice
Položka č.: 281190Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:54
tuš, papír, 2007, 40 x 50 cm, sign. PD Hojný Lad. 14.7. 2007, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Modrý džbánek
Položka č.: 281191Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:56
litografie, 1980, 25,3 x 17 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 80, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 281192Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:58
litografie, 1980, 15 x 16,8 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 80, autorský tisk, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Hlava ryba
Položka č.: 281195Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:04
litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Postavy
Položka č.: 281196Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:06
litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Masky
Položka č.: 281197Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:08
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kavan
(1947)
Maska
Položka č.: 281198Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:10
litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
Exlibris PhDr. Ivo Prokop
Položka č.: 281200Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:12
litografie, 12,6 x 9,2 cm, sign. LD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1991
Položka č.: 281201Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:14
litografie, 13 x 9,8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Stanislav Holý
(1943-1998)
PF 1990
Položka č.: 281202Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:16
litografie, 12,4 x 8,1 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Jirků
(1955)
Postava
Položka č.: 281205Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:18
litoofset, 1996, 12,9 x 10,3 cm, PD značeno v tisku Boris Jirků, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michaela Lesařová Roubíčková
(1949)
Židle v krajině
Položka č.: 281206Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:20
lept, 1996, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD Michaela 1996, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Natus - Šalamounová
(1934-2014)
Lev
Položka č.: 281207Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:22
litografie, 1985, 19,5 x 12,8 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1985, č. 38/40, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jarmila Lorencová
(1936)
Letní květiny ve váze
Položka č.: 281218Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:42
akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34,5 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO