• Ota Janeček

    (1919-1996)

    Akt

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:00

    suchá jehla, 17,7 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Stará žena

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:01

    suchá jehla, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:02

    lept, 23 x 17,5 cm, sign. PD Ota Janeček, E. A. VII/X, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Starý klaun

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 210.000 CZK (8.750 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:03

    olej, sololit, 1985, 41 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček 85, rám, brilantní ukázka díla z ruky jednoho z našich nejvýraznějších umělců tzv. generace druhé světové války. Studoval kresbu na ČVUT v Praze u O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného. Byl členem SVU Mánes a SČUG Hollar. Vskutku všestranný umělec…

    Aktuální cena: 210.000 CZK (8.750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Tři oblouky

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:04

    akvatinta, suchá jehla, 26,2 x 16,6 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 78/100, vlevo pod grafikou papír lehce ušpiněný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Žlutý člun

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:05

    lept, akvatinta, 24,5 x 22,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, rám, č. 98/100, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Zrcadlo času

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:06

    lept, akvatinta, 24,5 x 22,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 42/100, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925-2022)

    Zážeh

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:07

    akvatinta, 32,5 x 23,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 5/30, LD vytiskl P. S., nepatrně naražený pravý dolní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Hlava

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:08

    tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Maska

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:09

    tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Ruka

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:10

    perokresba, papír, 1969, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Letní slavnost

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:11

    fixy, papír, 1975, 61 x 46 cm, sign. DU A. Lamr 75, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Duhová krajina

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:12

    fixy, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. DU A. Lamr 75, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Jezabel Čarodějka

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 330.000 CZK (13.750 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:13

    akryl, plátno, 140 x 180 cm, monogr. vzadu A. L., Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a výraznou barevnost. Své obrazové cykly i jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby. Právě symb…

    Aktuální cena: 330.000 CZK (13.750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tři ženy

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:14

    lavírovaná kresba tuší, 2010, 56 x 75,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Tanec

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:16

    olej, plátno, 2012, 89 x 116 cm, sign. DU 2012 Načeradský, rám, malba významného českého představitele expresivní malby, člena sdružení 12/15, někdejšího pedagoga na AVU v Praze a FaVU v Brně. Autor byl známý svým originálním pojetím figury, kterou limituje pouze hlavními fyziognomickými znaky a vzt…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Podhrázský

    (1920-1999)

    Rozcvička

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:17

    tužka, pastelky, papír, 19,5 x 28 cm, rám, v kontextu českého umění zaujímá Stanislav Podhrázský postavení solitéra, určené zejména jeho bezvýhradným zaměřením na figuru a výraznou imaginaci. Jeho tvorba také neprošla žádnými výraznými proměnami: od raných artefaktů až po pozdní díla se setkáváme s …

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Chatrný

    (1925-2012)

    Bez názvu

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:18

    akvarel, papír, 2003, 70 x 65 cm, sign. DU D. Chatrný 73,03, rám, autor je známým představitelem experimentálních a konstruktivních tendencí, které kontinuálně rozpracovával od počátku 60.let. Byl pedagogem na pražské AVU a brněnské FaVU a členem Klubu konkretistů nebo Profil 58. Jeho práce je synon…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Věra Janoušková

    (1922-2010)

    Hlava

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:19

    kvaš, tuš, papír, 1972, 42 x 30 cm, sign. PD Vě. Jan. 72, rám, sochařka Věra Janoušková se proslavila nejen svými osobitými plastikami ze smaltovaných plechů, ale rovněž i navýsost originálním přístupem při tvorbě svých koláží a kreseb. Nabízená položka představuje vzácnou ukázku tvorby z počátku 70…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Naplaveniny

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:20

    akvarel, tuš, papír, 1992, 42,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 92, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Ptačí zpěv

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:21

    email, překližka, matrice ke dřevořezu, 2012, 41,5 x 60 cm, rám, tato navýsost originální práce klasika moderní české krajinomalby a nositele Ceny Vladimíra Boudníka představuje zralé dílo z jeho cyklu matric ke dřevořezům, kterými výrazně obohatil rejstřík grafických technik. Hodonského matrice se …

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Rašení

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:23

    olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Přízračný kámen

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 70.000 CZK (2.917 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:24

    olej, plátno, 2004, 60 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 04, rám, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším námětem je pro něj krajina, někd…

    Aktuální cena: 70.000 CZK (2.917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Karoušek

    (1926-1991)

    Únorové slunce

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:25

    olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška, žák prof. V. Silovského a M. Holého, člen skupiny M 57

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Chaloupek

    (1958)

    Andělský vodopád

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:26

    akryl, juta, 2024, 110 x 80 cm, sign. vzadu JACH 24 , žák M. Roštínské, P. Brázdy a J. Zezuly

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Abstraktní krajina

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:27

    akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…

    Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Gympl

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:28

    akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Ježíšek

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:29

    akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šárka Růžičková Zadáková

    (1982)

    Bazar paměti

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:30

    akryl, plátno, 18 x 20,3 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková, Šárka Růžičková Zadáková je absolventka Ateliéru malby na UMPRUM u P. Nešlehy a S. Diviše. Její tvorba vychází zejména z osobního života, a proto na jejích obrazech můžeme potkat její vlastní rodinu, ale zároveň i prožívat zkušenosti, k…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Růžička

    (1977)

    Kouř I.

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:31

    akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Zátiší

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:32

    olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, značeno vzadu D09, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Secret 80

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:33

    akryl, plátno, 195 x 155 cm, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Po koupeli

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 750.000 CZK (31.250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:34

    olej, překližka, 1987, 182,5 x 122 cm, sign. PD Načeradský 87, rám, hravá ukázka z díla jednoho z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato…

    Aktuální cena: 750.000 CZK (31.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Hlava

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:35

    olej, malířská lepenka, 1980, 34 x 24 cm, sign. LD Ota Janeček, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Éterická

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:36

    akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo …

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Jádro

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 185.000 CZK (7.709 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:37

    olej, plátno, 1993, 160 x 146 cm, sign. PD I. Ouhel 93, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším ná…

    Aktuální cena: 185.000 CZK (7.709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Ptáček

    (1949)

    Hnízda (diptych)

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:38

    2 x akryl, kombinovaná technika, karton, 1994, 1996, 86 x 60 cm, oba signovány PD Ptáček, rám, diptych, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, na rámech drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Motorkář

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:39

    tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Kůň

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:40

    tempera, papír, 1975, 43 x 53,5 cm, sign. PD Valter 1975, rám, tento umělecky nekonvenční malíř se prosadil také jako grafik a fotograf. Po druhé světové válce se jeho hlavním tématem stala krajina, příroda. Na tvorbě z tohoto období je dodnes oceňováno jeho nesmírně originální vidění světa, které d…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Franta

    (1962)

    Černá váza

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 67.000 CZK (2.792 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:41

    olej, plátno, 2022, 60 x 50 cm, sign. vzadu R.F. 2022, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 67.000 CZK (2.792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Mazlík

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:42

    olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Černá hora

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:43

    akryl, plátno, 2014, 120 x 60 cm, sign. vzadu Hábl, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativn…

    Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Lomová

    (1959)

    Ženy - lodě

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:44

    akvarel, papír, 1995, 29,1 x 40,5 cm, sign. DU Ivana Lomová 95, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Brodící se koně

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:45

    pastel, papír, 2022, 51,5 x 84 cm, sign. PD L. Kuklík 2022, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Růže

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:46

    akryl, plátno, 2004, 130 x 100 cm, sign. vzadu Jakub Špaňhel, malíř Jakub Špaňhel je jedna z nejvýraznějších postav současné české výtvarné scény. Ve svých obrazech zobrazuje věci, zvířata i portréty osob na hraně mezi konkrétním zobrazením a abstrakcí. Výrazným prvkem v jeho malbě je světlo které p…

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Kompozice

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 100.000 CZK (4.167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:47

    akryl, plátno, 121 x 90 cm, sign. vzadu Hábl

    Aktuální cena: 100.000 CZK (4.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Bočkayová

    (1948)

    Vzácná chvíla

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:48

    akryl, plátno, 2010, 45 x 30 cm, olištováno, autorka ve svém díle zpracovává motivy tradičních ženských rukodělných výtvorů, jako jsou například výšivky, dečky a ubrusy, které byly běžnými součástmi domácností 19. a první poloviny 20. století. Tyto klasické ženské práce používala jako východisko ke …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Hnízdo

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 76.000 CZK (3.167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:49

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2023, rám, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 76.000 CZK (3.167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Kafe avantgard

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:50

    litografie, 35,5 x 30,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 8/33, místy u okrajů lehounce ohnutý papír, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jíří Slíva

    (1947)

    Nose in the rose

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:51

    akvatinta, 24,5 x 33 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 1/60, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Tabacco Road

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:52

    litografie, 19,2 x 25 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 80/300, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Kompozice

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:53

    litografie, 35 x 50 cm, sign. DU Liesler 67, č. 46/110, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    K Hamletu

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:54

    lept, 1983, 33 x 23,5 cm, sign. PD Liesler 83, pravý horní roh ohnutý, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Záhadná skříň u jezera

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:55

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 133/140, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Dobrou noc, domove!

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:56

    litografie, 1980, 54,5 x 43,2 cm, sign. PD Liesler 80, č. 55/130, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Polibek

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:57

    litografie, 1976, 48,5 x 32,5 cm, sign. DU Vla. Suchánek, rám, č. 60/70, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Hommage Albrecht Dürer

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:58

    litografie, 1992, 48,5 x 38 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1992, č. 18/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Kry

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 16:59

    litografie, 2000, 38 x 28,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2000, č. 1/75, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Paleček

    (1932)

    Čtvrtý měsíc

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:00

    litografie, 49 x 65 cm, sign. DU Josef Paleček, č. 44/60, místy nepatrně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Beerfest na dvorku (111 let litografické dílny Říční)

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:01

    litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 85/111, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ve větru

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:02

    lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Král

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:03

    lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Krajina

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:04

    lept, 12 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka srdce

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:05

    litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dvě dívky

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:06

    litografie, 14,5 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 18/40, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:07

    litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Kostel Panny Marie v Hradci Králové

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:08

    litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houšť

    (1953)

    Věčná alchymie

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:09

    litografie, 24 x 19 cm, sign. PD Mir. Houšť, rám, č. 117/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Druidstone Wales

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:10

    heliogravura, 2001, 46,7 x 70 cm, sign. PD Jan Jedlička 01, č. 4/8, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Grygar

    (1926)

    Antifona

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:11

    serigrafie, 1999, 99,5 x 69,5 cm, sign. DU Grygar 1999, rám, č. 13/30, vzadu štítek Galerie Gema, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bernard Buffet

    (1928-1999)

    Město

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:12

    litografie, 65,5 x 45,5 cm, sign. DU Bernard Buffet, rám

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Vrata

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:13

    akvatinta, 1991, 49 x 36 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 4/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Bez názvu

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:14

    akvatinta, 1991, 48,5 x 34 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 8/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    V krajině V

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:15

    litografie, 1994, 43 x 53,5 cm, sign. PD D. Smutný 1994, č. 1/5, mírně ohmataný papír, rohy nepatrně ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Sběrači II

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:16

    litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J.Válová 07, č. 56/200

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Bez názvu

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:17

    lept, 2002, 20,7 x 15 cm, sign. PD, E. A., žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Suchý

    (1931)

    Zrada

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:18

    litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Suchý

    (1931)

    Zloděj

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:19

    litografie, 16,2 x 11 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 84/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    The best teacher

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:20

    litografie, 50 x 39 cm, sign. LD Seydl, č. 8/10, ohnuté rohy, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Kontradikce

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:21

    litografie, 1990, 37,5 x 54 cm, sign. PD Jiří Šalamoun 90, rám, č. 16/65, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Fík v červeném autě

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:22

    litografie, 2021, 84 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 2021, rám, č. 86/200, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Mademoiselle de Riviere

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:23

    ofset, 1981, 16,8 x 40,5 cm, sign. PD J. Kolář 81, č. 200/250, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Portier

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:24

    ofset, 1986, 66 x 44 cm, sign. PD J. Kolář 86, rám, č. 20/75, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Nevěsta

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:25

    litografie, 1966, 22,3 x 29,7 cm, sign. PD Jan Jedlička 66, při okrajích pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Belzebub

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:26

    lept, 1973-74, 17,2 x 13,5 cm, sign. PD Jan Jedlička, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Aran Island

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:27

    serigrafie, 2017, 61 x 90,5 cm, sign. vzadu Jan Jedlička 17, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Pražské věže

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:28

    kolorovaná suchá jehla, 2005, 39,5 x 18 cm, sign. PD Karel Chaba 05, soukromé studium

    Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Příjezd

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:29

    giclée print, 2023, 46 x 66 cm, sign. PD Jaromír 99, rám, č. 1/3, Jaromír Švejdík (Jaromír 99) je českým výtvarníkem, ilustrátorem, skladatelem a hudebníkem. Vedle volné tvorby se věnuje zejména komiksům a ilustraci knih. Mezi jeho nejznámější díla patří komiksový román Alois Nebel, který byl zfilmo…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Matuška/Masker

    (1981)

    Waterproof

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:30

    serigrafie, 2012, 60 x 85 cm, sign. DU Maskér 2012, rám, č. 24/107, Studia na Akademii výtvarných umění u Vladimíra Skrepla (2003-2009), studijní pobyty na Cooper Union New York (2008) a Middlesex University London (2010). Finalista Ceny Jindřicha Chalupeckého (2010). Cena NG 333 pro nejlepšího uměl…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Krajina

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:31

    kombinovaná technika, lept, 1976, 24,5 x 32 cm, sign. DU L. Kuklík 1976, č. 49/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Z okna

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:32

    kombinovaná technika, lept, 1975, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Kuklík 75, č. 29/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Kolotoč

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:33

    lept, akvatinta, 1986, 49,4 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 1986, č. 25/80, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Pohyb a tvar

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:34

    lept, akvatinta, 1980, 49,5 x 59,5 cm, sign. DU Kuklík 80, č. 55/80, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:35

    litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 36/40, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Vodní architektura

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:36

    litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Z Benátek

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:37

    litografie, 1990, 44 x 60 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Krajina - architektura

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:38

    litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Plovoucí smaragdy

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:39

    litografie, 2010, 54 x 69,5 cm, sign. PD Hodonský 2010, č. 16/50, při okrajích, zejména v horní části, ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Závěr skladby

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:40

    barevný dřevořez, 2014, 63 x 34 cm, sign. PD Hodonský 2014, č. 1/4, v horní části v jednom místě mimo tisk skvrna od barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    J. S. Bach - Kantáty

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:41

    dřevoryt, 2001, 60,5 x 47 cm, sign. PD F. Hodonský 2001, č. 2/4, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Neznámá

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:42

    suchá jehla, akvatinta, 2018, 49,5 x 67 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2018, č. 25/40, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Čtyři jezdci apokalypsy

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:43

    suchá jehla, akvatinta, 2022, 59 x 79,3 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2022, e. a. , dole uprostřed slepotisková značka papíru, nepatrně naražený levý dolní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    U země II.

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 8.900 CZK (371 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:44

    suchá jehla, 2021, 49 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 22/34, při okrajích nepatrně ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 8.900 CZK (371 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Gorily

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:45

    suchá jehla, 2020, 24,7 x 34,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2020, č. 42/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Vesnický příběh

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:46

    lept, soutisk dvou desek, 1992, 65 x 49,3 cm, sign. PD I. Glaserová 92, č. 38/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Hlava

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:47

    lept, soutisk dvou desek, 1987, 64,5 x 49 cm, sign. PD Glaserová 87, č. 14/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Tajemství Madony

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:48

    lept, soutisk dvou desek, 1992, 64,3 x 49,7 cm, sign. PD Glaserová 92, č. 10/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Boj dobra se zlem

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:49

    lept, soutisk dvou desek, 1993, 64,8 x 49,2 cm, sign. PD I. Glaserová 93, č. 12/80, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Adam a Eva

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:50

    lept, soutisk dvou desek, 1991, 65,3 x 49,3 cm, sign. PD Glaserová 91, č. 31/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bolf

    (1971)

    Mimo čas

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:51

    litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří David

    (1956)

    Střecha

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:52

    serigrafie, 1997, 38 x 25 cm, sign. PD Jiří David 97, č. 26/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka a J. Ptáčka na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Matoušek

    (1967)

    Modré proužky

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:53

    serigrafie, 2000, 26,3 x 34,7 cm, sign. PD František Matoušek 2000, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bradáček

    (1922-1984)

    Hlava

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:54

    patinovaná opuka, 1973, 37 x 20 x 25 cm, sign. J. Bradáček 73

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bořek Šípek

    (1949-2016)

    Váza Chimera

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:55

    sklo, v. 54 cm, přiložen certifikát pravosti signovaný Bořkem Šípkem, přiložen doklad o koupi z roku 2001

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Rybník

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 9.900 CZK (413 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:56

    olej, sololit, 2016, 27 x 35 cm, sign. PD T. Honz, rám

    Aktuální cena: 9.900 CZK (413 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Kameny ve tmě

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:57

    olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je kr…

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Po dešti

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:58

    olej, akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Slunečnice

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:59

    olej, sololit, 2020, 69,7 x 61,2 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Vražda v rákosí

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:00

    olej, sololit, 2021, 70 x 62 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Keř

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:01

    olej, sololit, 2020, 69,5 x 61 cm, sign. DU Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Na louce

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:02

    olej, sololit, 2021, 69,8 x 61,3 cm, sign. LN Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Červená květina

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:03

    olej, sololit, 2020, 70 x 42,5 cm, sign. PD Kroča 020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Kytice

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:04

    olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Bez názvu

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:05

    olej, karton, 2021, 65,5 x 49 cm, sign. LD Kroča 021, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Fischer

    (1968)

    Město za soumraku

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:06

    kresba, koláž, 2020, 24 x 33 cm, sign. PD Rich, originální ilustrace ze zadní strany prvního dílu grafického románu Rváčov, v koláži je použitý papír z barokního období. Richard Fischer studoval obor Propagační grafika na škole Umění a managementu. Od té doby se věnuje volné tvorbě, která zahrnuje k…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Fischer

    (1968)

    Město za soumraku

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:07

    giclée tisk, 2020, 28,5 x 39 cm, sign. PD Richard Fischer, A.T. 6/8

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Dáma a nápadník

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:08

    koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Běžci

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:09

    tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 44 x 61 cm, sign. PD I Komárek, rám, PD razítko se jménem autora a datací, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    Noční zábava

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:10

    tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 41,5 x 51,5 cm, sign. DU I Komárek, rám, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai II

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:11

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 2003, 11,5 x 15 cm, sign. PD BKopecký 03, pasparta, dole připsáno autorské věnování Ludvíkovi Kunderovi za srdce zahřátí Bohdan 23. V. 2005 Litomyšl, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Hawai

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:12

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Kopecký

    (1928-2010)

    Krajina

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:13

    kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1982, 19 x 28 cm, sign. PD B Kopecký 1982, pasparta, vzadu věnování: Martine! Rozhlédni se půjdeme Tvůj Bohdan, v Litomyšli 9. VII. 1985 , žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klimeš

    (1944)

    Ještěrka

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:14

    propalovaná kresba, papír, 1992, 30 x 20,5 cm, sign. PD Klimeš 92, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Perič

    (1957)

    Burning heads - Yellow flame

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:15

    akryl, sprej, plátno, 2023, 100 x 70 cm, sign. vzadu Milan Perič 23

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Burget

    (1970)

    Na samotě II

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:16

    olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Opočenský

    (1954)

    Ze souboru Nucleus

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:17

    pastelky, papír, 2015, 70 x 100 cm, sign. zezadu Opočenský, rám, Vývoj autorovy kresličské tvorby sledujeme ve třech souborech s názvy “Nucleus” a “Evoluce” na poliklinice v Kartouzské ulici a Ringhofferově vile a “Underground” v Ringhofferově vile. Kresbám předcházely technické výkresy k sochám a š…

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stefan Milkov

    (1955)

    Voyeur

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:18

    akryl, plátno, 2015, 100 x 130 cm, sign. LD Milkov 15 a na zadní straně Milkov, blindrám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví, Nové skupiny a skupiny Česká alternativa

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Kompozice

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:19

    airbrush, papír, 2010, 39 x 56,2 cm, sign. PD Lukasor 10, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vlhké schody

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:20

    olej, plátno, 2021, 140 x 138 cm, sign. PD J.Spěváček 2021, lišta, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Spěváčková

    (1980)

    Nirvanický vítr

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:21

    tempera, olej, 2009, 115 x 90 cm, sign. vzadu Spěváčková, žákyně doc. P. Veselého a T. Lahody na FaVU při VUT v Brně

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Sytař

    (1976)

    Fčela

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:22

    akryl, kapa, 2005, 120 x 200 cm, sign. DU Sytař 05, studium na Zlínské škole umění ve Zlíně, žák M. Mainera na FAVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Vesmírný paroháč (Astrál III.)

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:23

    akryl, papír, 1991, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 91, na zadní straně popis autora, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Mléčná dráha

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:24

    akryl, papír, 1990, 49,5 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    U bazénu

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:25

    olej, plátno, 2008, 54,5 x 71 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Noční džungle

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:26

    akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veronika Zpěváková

    (1998)

    Půda IV.

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:27

    akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Podivné znaky na obloze

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:28

    akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Prožraný kožich

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:29

    akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Kolovratník

    (1978)

    V postroji I

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:30

    olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Kolovratník

    (1978)

    Postroj

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:31

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ondřej Coufal

    (1979)

    Domluva

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:32

    olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Filip Švehla

    (1991)

    Interruption

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:33

    akryl, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Filip Švehla absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. …

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Heres

    (1992)

    Póza II

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:34

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Jan Heres studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka (2015–16) a posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. V…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Karbus

    (1982)

    Rajská zahrada

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:35

    akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Pražan

    (1979)

    Bez názvu

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 13.900 CZK (580 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:36

    olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09

    Aktuální cena: 13.900 CZK (580 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Toul

    (1983)

    Cyklista (z cyklu Obzory)

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:37

    tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Toul

    (1983)

    Rozmazanost oválového běžce

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:38

    tempera, tuš, tužka, 2023, 59,4 x 42 cm, sign. PD mallo, rám

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Zelený obelisk

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:39

    akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Hory

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:40

    akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Kudrnáček

    (1949)

    Bodyguard

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:41

    akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Podzim v zahradě

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:42

    akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Za svitu úplňku

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:43

    akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Krajina za ostnatým drátem

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:44

    akryl, plátno, 2020, 90 x 85 cm, sign. DU Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Blažíček Studenecký

    (1956)

    Svět prázdninový

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:45

    akryl, tuš, běloba, papír, 2003, 41 x 58 cm, sign. LD Blažíček Fr., rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Fašianoková Rakoušová

    Hrátky v pralese

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:46

    akryl, akvarelový papír, 42 x 50 cm, rám, antireflexní sklo, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petra Hřivnáčová

    Kudu

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:47

    akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alice Koch-Gierlichs

    (1914-2009)

    Vitales Rot

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:48

    olej, dřevotříska, 1997, 46 x 60,5 cm, sign. na zadní straně Alice Koch, Alice Koch-Gierlichs (narozena 27. června 1914 jako Alice Gierlichs v Kolíně nad Rýnem; † 21. října 2009) byla německá umělkyně, která dosáhla významu malbou, vitrážemi a mozaikami, ale především tapisériemi. Kromě velkého množ…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Mrkva

    (1989)

    Z cyklu Ženy

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:49

    olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Příboj

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:50

    olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Prášek

    (1950)

    Pankrác

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:51

    akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Ouen, člen Nového sdružení …

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hubatka

    (1960)

    Lesní příhoda

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:52

    olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libor Jaroš

    (1960)

    Cologvinten

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:53

    olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Motýl v kostce ledu

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:54

    tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kolařík

    (1938)

    Žena s papouškem

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:55

    pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Ležící akt

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:56

    olej, karton, 2000, 50 x 70 cm, sign. LD VSoukup 00, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Zamilovanost

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 23.500 CZK (980 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:57

    olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 23.500 CZK (980 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Barbora Pejšková

    (1979)

    Cesta

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:58

    akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Barbora Pejšková

    (1979)

    Bez názvu

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 18:59

    akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Autoportrét

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:00

    akryl, šelak, lepenka, 161,5 x 75 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiřina Hartingerová

    (1941)

    Letní volání

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:01

    olej, karton, 33 x 48 cm, sign. PD Hartingerová, rám, vzadu štítek Certifikace: Autor ručí za pravost tohoto díla. Dílo bylo vytvořeno pouze v jediném originále, absolventka ateliéru malby a grafiky u prof. A Strnadela na pražské VŠUP

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 10.400 CZK (434 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:02

    akryl, kombinovaná technika, plátno, 24 x 18 cm, sign. LD Reinerová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 10.400 CZK (434 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Nový Svět

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:03

    olej, plátno, 25,5 x 30,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Probst

    (1948)

    Třebušínské domky

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:04

    olej, plátno, 29 x 29 cm, sign. PD Probst, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Probst

    (1948)

    Mařka to je

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:05

    olej, sololit, 59,5 x 78,5 cm, sign. LD Probst, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Štědra

    (1945)

    Konec léta

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:06

    olej, plátno, 76 x 69,5 cm, sign. PD Štědra, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Hotel štěstí

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:07

    akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Zlatý podzim

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:08

    akryl, sololit, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, rožky mírně ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Ulice neřesti

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:09

    akryl, plátno, 2003, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 03, napínací rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti p…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Tragédie v cirku…

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:10

    akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. PD Raiser 20, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Stavění máje

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:11

    olej, plátno, 2021, 80 x 70 cm, sign. LD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Mecenáš

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:12

    olej, plátno, 2022, 110 x 90 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován za …

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Golgota

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 14.900 CZK (621 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:13

    akryl, sololit, 40,5 x 40,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 14.900 CZK (621 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radoslav Valeš

    (1966)

    Noc v přístavu

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:14

    akryl, sololit, 2014, 46 x 35,5 cm, sign. vzadu R.V., rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dívka

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:15

    olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Shovívavý stín

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:16

    akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J.Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř, pochází z rodiny malířů a grafiků Strettiů, kteří do Čech přišli již v 18. století. Vystudoval krajinomalbu na Akademii výtvarných umění v Praze v ateliéru prof. F. Hodonského a prof. K. Malicha a v průběh…

    Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladan Kolář

    (1978)

    Akt

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:17

    akryl, plátno, 45,5 x 55 cm, sign. vzadu Vladan Kolář, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Chava Pressburger

    (1930)

    Kompozice

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:18

    akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Gratias Tidi Ago

    Položka č.: 200

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:19

    lept, mezzotinta, 1991, 15,9 x 9,9 cm, sign. PD Augustovič 91, č. 4/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Zvláštní ctnosti

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:20

    lept, mezzotinta, 1989, 15,7 x 9,7 cm, sign. PD Augustovič 89, č. 7/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Ex 4

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:21

    lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,9 cm, sign. PD Augustovič 93, č. 38/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Egyptské bohyně

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:22

    lept, akvatinta, 1992, 20,8 x 15,8 cm, sign. PD Augustovič 92, č. 24/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Augustovič

    (1959)

    Torzo (ex libris Dr. Vilém Stránský)

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:23

    lept, mezzotinta, 1990, 10,7 x 7,5 cm, sign. PD Augustovič 90, č. 30/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava I

    Položka č.: 205

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:24

    monotyp, 2023, 53,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, mimo tisk na několika místech ušpiněno od tiskařské barvy, papír nepatrně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava II

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:25

    monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava III

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:26

    monotyp, 2023, 52 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava IV

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:27

    monotyp, 2023, 51 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Hlava V

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:28

    monotyp, 2023, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD Tade 23, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Gryphon

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:29

    olej, plátno, 2018, 75 x 63 cm, sign. PD Tade 18, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Mořský svět

    Položka č.: 211

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:30

    lept, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 65/100, kolem grafiky patrný rámeček, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Motoryba

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:31

    lept, 15 x 20,5 cm, sign. DU Milan Bauer, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Lokomotiva

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:32

    lept, 24,5 x 16,3 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 16/100, u pravého okraje papíru několik nepatrných růžových čárek, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Blériot

    Položka č.: 214

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:33

    lept, akvatinta, 23,4 x 31,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 18/100, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Zátiší s automobilem

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:34

    lept, 24,6 x 31 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 59/100, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Cyklistka

    Položka č.: 216

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:35

    lept, 24,7 x 33,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 12/100, značeno v desce PD Milan Bauer, při pravém okraji lehounce ohmataný papír, levý dolní růžek utržen, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    Zajícova konvička

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:36

    lept, akvatinta, 2002, 46,3 x 54 cm, sign. PD BDušek, č. 4/50, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nissan Engel

    (1931-2016)

    Printemps (Jaro)

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:37

    lept, 21 x 31,2 cm, sign. PD Nissan Engel, rám, č. 69/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Jelínek

    Z cyklu Stoly

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:38

    mezzotinta, 2002, 29,7 x 39,6 cm, sign. PD Jelínek 2002, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Felix

    (1961)

    Sen lovce

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:39

    lept, mezzotinta, 1992, 21,6 x 15,8 cm, sign. PD Karol Felix 92, č. 29/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Felix

    (1961)

    Čas her

    Položka č.: 221

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:40

    lept, mezzotinta, 1991, 20,7 x 15,8 cm, sign. DU Karol Felix 1991, č. 3/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Felix

    (1961)

    Had

    Položka č.: 222

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:41

    lept, mezzotinta, 1993, 21,9 x 15,7 cm, sign. PD Karol Felix 93, č. 31/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    Stromy

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:42

    suchá jehla, 2000, 33,5 x 23 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 13/80, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Králová

    (1952)

    J. A. Komenský - Labyrint světa a ráj srdce

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:43

    lept, suchá jehla, dvakrát 30 x 26,8 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 16/30, soutisk, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mžyk

    (1944)

    V zahradě

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:44

    suchá jehla, mezzotinta, 1985, 49,5 x 64 cm, sign. PD Mžyk Josef 1985, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Kameny

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:45

    lept, 64 x 49 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 13/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Spojení

    Položka č.: 227

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:46

    suchá jehla, 1995, 49,5 x 39 cm, sign. PD Alena Laufrová 95, č. 1/50, vzadu štítek: Grafika roku 1995, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daniela Benešová

    (1929)

    Strom života

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:47

    litografie, 1993, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 93, č. 44/90, horní okraje lehounce ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Růžový slon

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:48

    litografie, 2001, 79,8 x 57 cm, sign. PD P. Fiala 2001, a.t., v rozích papír nepatrně pokrčený, nahoře u pravého okraje je šedá čára, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Magnolie

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:49

    litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Komárek

    (1956)

    TY

    Položka č.: 231

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:50

    litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, e.a., levý horní roh nepatrně natržen, při okrajích lehce ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Lomová

    (1959)

    Pondělí, úterý, středa,...

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:51

    litografie, 1995, 43,5 x 45 cm, sign. DU Ivana Lomová 1995, č. 54/57, PD napsáno: tisk J. Tůma, Praha, LD slepotisková značka papíru Fabriano, papír nepatrně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Vlach

    (1941)

    Setkání

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:52

    litografie, 2000, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Vlach 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílek

    Roadster

    Položka č.: 234

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:53

    serigrafie, 2002, 44 x 60 cm, sign. PD F. Bílek, č. 1/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavla Brůžová

    Eiffelova konstrukce

    Položka č.: 235

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:54

    serigrafie, 2002, 50 x 71,5 cm, sign. PD Pavla Brůžová, č. 8/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hablawetz

    Touha

    Položka č.: 236

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:55

    serigrafie, 2000, 55 x 61 cm, sign. PD Jiří Hablawetz 2000, č. 3/12, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Havel

    Dvojčata

    Položka č.: 237

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:56

    serigrafie, 2002, 51 x 38 cm, sign. PD Havel, č. 1/14, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    (1909-1985)

    Lino 99

    Položka č.: 238

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:57

    11x linoryt, 1999, 61 x 43 cm, vše signováno, 13/40, autoři: Věra Kotasová, Ján Lastomírský, Martin Manojlín, Miloš Michálek, Ondřej Michálek, Pavel Piekar, Jana Šindlerová, Šárka Trčková, Chrudoš Valoušek, Jiří Vohradský, Svato Zapletal, koncepce Simeona Hošková, text Radek Wohlmuth, vydala Středoe…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Nádoba

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:58

    suchá jehla, 2000, 32 x 49 cm, sign. PD Zbyněk Havník 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimíra Jelínková

    Stojíme

    Položka č.: 240

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 19:59

    kombinovaná technika, papír, 2002, 45 x 62 cm, sign. PD VJelínková 2002, č. 9/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Lukášová

    (1973)

    Oběti

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:00

    strukturální grafika, kolorovaný ruční papír, 2000, 50 x 43 cm, sign. PD Hana Lukášová, č. 3/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Rusínová

    (1970)

    Procházka s Fidem II.

    Položka č.: 242

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:01

    lept, 2023, 49 x 39,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 6/10, tištěno na ručním papíře Holland, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Rusínová

    (1970)

    Procházka s Fidem

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:02

    lept, 2023, 49 x 40,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 4/10, tištěno na ručním papíře Holland, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Rusínová

    (1970)

    Houby

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:03

    lept, 2023, 49 x 40 cm, monogr. PD ZŠR, č. 10/10, tištěno na ručním papíře Holland, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šlachtová

    (1929)

    Don Giovanni

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:04

    kombinovaná technika, lept, 61,5 x 50,3 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 13/50, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mirek Šebík

    (1955)

    Björn Zuřivý

    Položka č.: 246

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:05

    suchá jehla, 2010, 69 x 54 cm, sign. PD Šebík 2010, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luboš Růžička

    (1965)

    Člověk

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:06

    linořez, 2000, 48,5 x 37,2 cm, sign. PD Růžička 2000, č. 1/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Studnický

    (1969)

    Hřibobraní

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:07

    linoryt, 2000, 49 x 68 cm, sign. PD J. Studnický 2000, č. 2/10, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Šindelová

    (1970)

    Bez názvu

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:08

    linoryt, 1997, 57,5 x 84 cm, sign. PD Jana Šindelová 1997, č. 1/5, rohy ohnuté, při okrajích ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Franta

    (1962)

    Mandelinky

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:09

    linoryt, 1998, 40 x 55,5 cm, sign. DU R. Franta 98, č. 3/6, při horním okraji dvě šmouhy (mimo tisk), ohmataný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Filip

    (1962)

    Stroje

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:10

    papír, pryskyřice, akryl, 2012, 95,5 x 65 cm, sign. PD P. Filip 2012, rám, žák prof. J. Soukupa a L. Růžičky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Vánoce 1975

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:11

    fotografie, 1975, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Sudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ehm

    (1909-1989)

    Akt

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:12

    bromostříbrná fotografie, 1945, 13,9 x 11,1 (15,7 x 11,1) cm, sign. PD Josef Ehm, PF 1946, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967

    Položka č.: 254

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:13

    fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Reflektory v mém ateliéru

    Položka č.: 255

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:14

    originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1957, 17,9 x 24,1 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Pařížský motiv

    Položka č.: 256

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:15

    originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1968, 30 x 20,8 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Svanetské ženy

    Položka č.: 257

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:16

    foto, 1958, 25 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Pakistánská maminka

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:17

    fotografie, 1967, 27,5 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Maďarský venkov

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:18

    fotografie, 1968, 30,5 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, drobné skvrny , Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Na řece v Pákistánu

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:19

    fotografie, 1967, 27,5 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Buddha

    Položka č.: 261

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:20

    fotografie, 1965, 30,5 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Malá Strana

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:21

    fotografie, 30 x 24,5 cm, vzadu razítko autora, přeložený roh, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Afganistán

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:22

    fotografie, 1965, 30,5 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Korsika

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:23

    fotografie, 1960, 30,5 x 23 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Heckel

    (1918-1970)

    Orientání dílna (Afghánistán)

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:24

    fotografie, 1965, 29,5 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dežo (Dezider) Hoffman

    (1912-1986)

    The Beatles

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:25

    fotografie + vizitka, 20,3 x 25,3 cm, dobová bromostříbrná fotografie, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvik Souček

    (1926-1978)

    Dívka s květinou

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:26

    fotografie, 29,6 x 16,9 cm, na zadní straně popsáno: z Archivu Dr. Ludvíka Součka, práce známého autora vědeckofantastické literatury a literatury faktu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Václav Havel

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:27

    bromostříbrná fotografie, 29,9 x 40,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Chci/I want

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:28

    bromostříbrná fotografie se zažehleným chlupem, 1990, 36,5 x 52 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Saudek

    (1935)

    Hommage a Valerie

    Položka č.: 270

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:29

    fotografie, 40 x 31 cm, sign. LD Jan Saudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Klesání, Lisabon 2007

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:30

    autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2007, 28 x 36 cm, PD monogr., autorské razítko na rubu

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Otvor

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:31

    digitální fotografie, 2004, 27,2 x 20,4 cm, sign. vzadu Nožička 2004, autorský tisk, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Náhodný nález

    Položka č.: 273

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (94 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:32

    digitální fotografie, 2007, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2007, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.250 CZK (94 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Jak zobrazit ptáčka

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:33

    digitální fotogrfie, 2004, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2004, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Přibližná kočka

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:34

    digitální fotografie, 2005, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 2005, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Na zádi

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:35

    digitální fotografie, 1995, 30 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 1995, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Objekt B

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:36

    fotografie, 1961, 29,5 x 21 cm, sign. vzadu Nožička 1961, ze souboru cyklů Hranice komunikace, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Nožička

    (1934)

    Gesto bez významu

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:37

    fotografie, 1987, 29,4 x 22,1 cm, sign. vzadu Nožička 1987, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Z cyklu Peří

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:38

    fotografie (kontaktní kopie, barit), 2006, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2006, č. 2/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Z cyklu Skleněná tajemství

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:39

    fotografie (kontaktní kopie, barit), 2003, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2003, č. 3/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Z cyklu Trochu jiná fauna

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:40

    fotografie (kontaktní kopie, barit), 2007, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2007, č. 1/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hník

    (1946)

    Z cyklu Portréty blízkých setkání

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:41

    fotografie (kontaktní kopie, barit), 2008, 30 x 24 cm, sign. PD Hník 2008, č. 1/10, pozitivní volání přímotónující vývojkou, stabilizováno selenem, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Momentka

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:42

    bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Muž se psem

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:43

    bromostříbrná fotografie, 16,7 x 23 cm, sign. vzadu František Dostál, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    V zahradní restauraci

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:44

    bromostříbrná fotografie, 23 x 17 cm, sign. vzadu František Dostál, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Muž s bustou Stalina

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:45

    bromostříbrná fotografie, 16,6 x 22,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Dalmatin a běžec

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:46

    bromostříbrná fotografie, 37,4 x 27 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Psí příběhy

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:47

    bromostříbrná fotografie, 37,1 x 27,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Moje rodné Vršovice

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:48

    bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27,3 cm, sign. vzadu František Dostál, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Dostál

    (1938-2022)

    Psí příběhy

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:49

    bromostříbrná fotografie, 27,2 x 37 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    V pohybu

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:50

    černobílá bromostříbrná fotografie, 13 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Žena

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:51

    černobílá bromostříbrná fotografie, 14,5 x 10,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Na koupališti

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:52

    černobílá bromostříbrná fotografie, 10,5 x 14,5 cm, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    Koupaliště

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:53

    černobílá bromostříbrná fotografie, 10,5 x 14 cm, rám, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Tichý

    (1926-2011)

    U výkladní skříně

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 20:54

    černobílá bromostříbrná fotografie, 13 x 11 cm, rám, stav odpovídá autorskému přístupu

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Oheň II.

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:30

    vícebarevná akvatinta, 2009, 49,5 x 60 cm, monogr. PD H. 2009, č. 3/20

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Oheň III.

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:31

    vícebarevná akvatinta, 2009, 49,5 x 60 cm, monogr. PD H. 2009, č. 3/20

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Oheň VI.

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:32

    vícebarevná akvatinta, 2009, 49,5 x 60 cm, monogr. PD H.5/09, č. 5/20

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nad městem

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:33

    litografie, 2010, 76 x 54 cm, sign. PD Fiala 2010, č. 28/41, ohnutý horní pravý roh, natržená spodní hrana, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adam Procházka

    (1984)

    Trofeje

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:34

    serigrafie, 2006, 85 x 63 cm, sign. PD Procházka 06, č. 3/8, nažloutlé okraje, ohnutý levý horní roh, šmouhy pravý i levý okraj

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Family

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:35

    litografie, 2011, 40 x 62 cm, sign. PD Anderlová 2011, č. 34/80, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Noc

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:36

    litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martina Salajka 2011, 20, č. 123/150, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Vlci

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:37

    litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Maritn Salajka, č. 26/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Růžové horizonty událostí

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:38

    kombinovaná technika, papír, 2011, 59,5 x 84 cm, sign. PD Lukasor 11, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Silvestr

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:39

    litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 127/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Tři grácie

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:40

    barevný kombinovaný lept, 2011, 58 x 49 cm, sign. DU L. Kuklík, č. 7/80, vytiskl autor, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hauschka

    (1965)

    Červánky

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:41

    litografie, 2010, 24 x 53 cm, PD monogr. JH 2010, č. 132/150

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:42

    litografie, 1991, 37 x 48 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 9/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Hezký člověk

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:43

    litografie, 2012, 51,5 x 40 cm, PD monogr. DT 12, č. 2/55, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Smoke

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:44

    litografie, 2012, 51 x 39,5 cm, PD monogr. DT 12, č. 1/65, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Měsíc

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:45

    litografie, 38 x 37,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 81/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sova

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:46

    litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 77/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Votruba

    (1946)

    Things will never be the same

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:47

    litografie, 50 x 41,5 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 2/50, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Votruba

    (1946)

    Lacoste

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:48

    litografie, 36,5 x 51,5 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 11/40, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adam Procházka

    (1984)

    Bez názvu

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:49

    serigrafie, 2013, 43,5 x 61 cm, sign. PD Procházka 2013, č. 2/3, natržený levý roh

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adam Procházka

    (1984)

    Televize

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:50

    serigrafie, 2006, 62 x 94 cm, sign. PD Procházka 07, č. 2/5, ohnutý levý dolní roh

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Stan

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:51

    litografie, 2000, 28 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 7/100, soupis Hédervári č. 126, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    WC muži

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:52

    sítotisk, 1981, 27 x 39,5 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 15/31, soupis Hédervári č. 87, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Dva hrnky

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:53

    litografie, 1995, 43 x 54 cm, sign. PD M. Rittstein 95, č. 34/80, soupis Hédervári č. 100, natržený pravý okraj, červená šmouha na horním okraji, vpravo nahoře lehce natrhlý papír, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přec…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Automilenci

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:54

    litografie, 1982, 53 x 30,2 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 7/35, soupis Hédervári č. 129, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Na druhé straně

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (438 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:55

    suchá jehla, 2006, 59 x 89 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 06, č. 13/30, zohýbané rohy, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 10.500 CZK (438 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Na zem

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:56

    suchá jehla, 2006, 57 x 75 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 06, č. 7/30, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Čelem

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:57

    suchá jehla, 2007, 94 x 65 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 5/20, dolní okraj mírně zvlněný, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Čtyři doby

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:58

    suchá jehla, 2008, 63,5 x 65,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 5/30, horní okraj natržený a mírně pomačkaný, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    V kruhu

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 17:59

    suchá jehla, 2008, 91 x 63 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 08, č. 7/14, spodní okraj zmačkaný (mimo tisk), dolní okraj natržený mimo tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu II.

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:00

    litografie, 2014, 42,3 x 29 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, č. 10/38, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu III.

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:01

    litografie, 2014, 45 x 27 cm, sign. PD Jan Spěváček 2014, č. 10/36, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíc nad městem

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:02

    litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Řeka

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:03

    litografie, 2013, 18,5 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Štěpán

    (1953)

    Andělský zpěv

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:04

    lept, 2012, 49,5 x 53 cm, sign. PD Petr Štěpán 2012, č. 2/10

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Singer

    (1959)

    Hromoduch

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:05

    serigrafie, 2006, 35 x 99 cm, monogr. vzadu S. 2006, č. 45/70, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Singer

    (1959)

    Zkáza astronautky

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:06

    serigrafie, 2006, 35 x 98,5 cm, monogr. vzadu S. 2006, č. 3/70, špinavý spodní okraj, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Motýl - Admirál

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:07

    akvatinta, 1986, 39,5 x 29 cm, sign. PD Čepelák 1986, č. 28/100, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Příprava

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:08

    litografie, 2009, 37 x 53,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Na lůžku

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:09

    litografie, 2009, 38 x 54 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Vítání II.

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:10

    litografie, 2010, 32 x 43 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Papoušek - Nasca

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:11

    reliéfní grafika, 2001, 26 x 22 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Válek

    (1954)

    Planeta

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:12

    slepotisk, 2001, 28 x 28,5 cm, sign. PD J. Válek 01, autorský tisk, protržené některé části tisku, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Signatura

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:13

    mezzotinta, 1990, 31 x 24,5 cm, sign. PD Berenika Ovčáčková 90, č. 10/10, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Šafránek

    (1948)

    Skloubení

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:14

    dřevořez, 1993, 42,5 x 30,3 cm, sign. PD Šafránek 1993, č. 2/15, papír po stranách zlehka pomuchlán

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Šafránek

    (1948)

    Kukuřice na stonku

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:15

    dřevořez, 1985, 42 x 29 cm, sign. PD J. Šafránek 1985, č. 12/40, mírně pomuchlaný papír

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Och

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:16

    serigrafie, 2005, 49 x 40 cm, sign. PD B. Ovčáčková, č. 24/30, mírně porkčený papír, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Pošvic

    (1959)

    Mrknutí oka

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:17

    barevná litografie, 2005, 44 x 36,5 cm, sign. PD Miroslav Pošvic 2005, č. 17/20, otisk prstu na dolním okraji, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Pošvic

    (1959)

    Jemné hry

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:18

    barevná litografie, 2007, 41 x 45,5 cm, sign. PD M. Pošvic 2007, č. 4/20, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Lampionová slavnost

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:19

    litografie, 2009, 33 x 53 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Faltus

    (1968)

    Osud určuje cestu!

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:20

    litografie, 2007, 70,5 x 55 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 12/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Díra

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:21

    viceberevná akvatinta, 2015, 16,5 x 24,5 cm, PD monogr. H, č. 3/20

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Brána stojícího času (Cyklus Brány)

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:22

    barevná litografie, 1982, 53,5 x 42,4 cm, sign. PD Luňák 82, č. 20/50

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Brána zapomenutého vítězství (Cyklus Brány)

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:23

    barevná litografie, 1986, 42 x 53 cm, sign. PD Luňák 86, č. 6/50, mírně zohýbané rohy

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Porta Vesuvio (Cyklus Brány)

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:24

    barevná litografie, 1983, 53,3 x 42,7 cm, sign. PD Luňák 83, č. 12/50

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Lví brána (Cyklus Brány)

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:25

    barevná litografie, 1984, 42 x 53 cm, sign. PD Luňák 84, č. 9/40, mírně ohnuté rohy

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    V úplňku

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:26

    litografie, 2009, 26 x 30 cm, sign. PD J. Valečka, č. 4/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hřivnáč

    (1959)

    Z obou stran

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:27

    suchá jehla, 2007, 94 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 2/4, okraje velmi mírně zmačkány, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ježíšek Fritz

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:28

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, č. 6/60, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Borec v Litokrajině 1

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:29

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, č. 26/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Gemrot

    (1983)

    On the road

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:30

    serigrafie, 2016, 32 x 16,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 16, č. 3/50, horní i dolní okraj lehce pomačkány

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Buďte opicemi

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:31

    litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 25/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Tiamat

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:32

    litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 21/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Černí Hatcinové

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:33

    litografie, 2015, 37 x 27 cm, sign. PD Trantina D 15, č. 23/50, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrea Forsterová

    (1958)

    Hájení velryb

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:34

    litografie, 2004, 47 x 61,5 cm, sign. PD Andrea Forsterová 2004, č. 63/120, lehce ohlé rohy, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 4.300 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Opékač

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:35

    litografie , 1983, 43 x 60 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 7/40, natržený pravý okraj, vpravo dole lehce natržený papír, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Brázda

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:36

    mezzotinta, 1985, 32 x 49 cm, sign. PD Čepelák 1985, č. 6/50, v soupisu pod č. 617, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Janda

    (1956)

    MHD 3

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:37

    litografie, 2017, 22 x 33 cm, sign. PD JJanda 2017, č. 3/7

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní pole

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:38

    akvatinta, 1967, 34 x 50 cm, sign. PD Čepelák 1967, č. 27/100, v soupisu pod č. 267, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Motýli

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:39

    akvatinta, 1989, 49 x 33 cm, sign. PD Čepelák 1989, č. 24/100, v soupisu pod č. 694, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Ptáci

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:41

    litografie, 2018, 47,5 x 63,5 cm, sign. PD Martin Salajka 2018, č. 15/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucie Skřivánková

    (1982)

    Bez názvu

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:42

    litografie, 2018, 32 x 48,5 cm, sign. LD Lucie J. SKřivánková, 2018, č. 27/60

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivana Lomová

    (1959)

    Série 6 ks litografií Cvičení

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:43

    litografie, 2018, 9 x 13,1 cm, sign. PN/LN/UN Ivana Lomová , autorský tisk, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové, členka Nového sdružení pražských umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Moderní sloup II

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:44

    litografie, 2009, 70 x 50 cm, sign. PD Vetengl 2009, č. 4/4, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Placht

    (1962)

    Toxická džungle

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:45

    litografie, 2015, 52,5 x 69,7 cm, sign. PD Otto Placht 2015, č.9/80, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Probuzení II

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:46

    kombinovaný lept, 2011, 48,8 x 59,5 cm, sign. DU L. Kuklík 2011, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Větrovský

    (1977)

    Strašák

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:47

    litografie, 2009, 35,3 x 24,8 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 61/90, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Větrovský

    (1977)

    Moucha v superpozici

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:48

    litografie, 2011, 25 x 50 cm, sign. PD Wladimir 11, č. 10/80, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrea Forsterová

    (1958)

    Žena

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:49

    litografie, 2000, 54 x 42,5 cm, sign. PD Forsterová 2000, rám, č. 38/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Bábkova

    (1993)

    V divadle

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:50

    akvatinta, 2018, 20 x 25 cm, sign. PD M.Bábková, č. 3/15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Úplný úlet (Ptačí mandala)

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:51

    barevná litografie, 2015, 59 x 75,5 cm, sign. VD Fiala 2014, č. 44/44, šmouha na levém okraji

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Tvář města

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (367 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:52

    barevná litografie, 2019, 75,5 x 59 cm, sign. VD Fiala, č. 10/33, jemné červené šmouhy na okrajích

    Aktuální cena: 8.800 CZK (367 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Sestry

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:53

    barevná litografie, 2013, 59 x 75,5 cm, sign. VD Fiala, č. 4/40, natržený pravý okraj, mimo tisk

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Fiala

    (1969)

    Pivoňka (Do středu)

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:54

    barevná litografie, 2018, 59 x 75,5 cm, sign. VD Fiala 2018, č. 29/45

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Čekárna II

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:55

    tříbarevná litografie, 2020, 43 x 32,5 cm, sign. PD Zichová 2020, č. 7/8

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Nikl

    (1960)

    Atlas velký: Hadí motýl II

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:56

    litografie, 2019, 33 x 33 cm, sign. PD Petr Nikl 2019, 45/60, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Nikl

    (1960)

    Atlas velký: Hadí motýl III

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:57

    litografie, 2019, 33 x 33 cm, sign. PD Petr Nikl 2019, 46/60, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Město

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:58

    litografie, 2019, 45 x 65 cm, sign. PD Martin Salajka, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Rapant

    (1986)

    And I kissed her goodbye, said “all beauty must die”

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:59

    litografie, 2019, 80 x 55,5 cm, sign. PD Michal Rapant 2019

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Kudlanky

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:00

    litografie, 2019, 63 x 44 cm, sign. PD Martin Salajka 2019, 17/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Placht

    (1962)

    Muž

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:01

    litografie, 2019, 58 x 48,5 cm, sign. PD Otto Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Dušičky

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:02

    litografie, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, 51/100, ohnutý levý dolní roh, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Rapant

    (1986)

    Ponny nenažraný Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 03

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:03

    litografie, 2018, 50 x 32,5 cm, sign. PD Rapant 2018

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleoni

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:04

    litografie, 2019, 63,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 19, 4/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Rapant

    (1986)

    Zátiší přežití Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 02

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:05

    litografie, 2018, 40 x 46,5 cm, sign. PD Rapant 2018, 37/75

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Nesnídalová

    (1983)

    San Francisco

    Položka č.: 99

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:06

    litografie, 2016, 43 x 32 cm, sign. PD Jitka Paclík Nesnídalová 2016, č. 39/70

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Bednář

    (1975)

    Papriky

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:07

    dřevořez, 86,5 x 59 cm, sign. vzadu Michal Bednář

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Cadillac

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:08

    litografie, 2011, 10 x 32,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 78/100

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Plechovky 1

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:09

    litografie, 2017, 29,2 x 42,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 9/70

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák

    (1940)

    Bratrstvo Kočíčí pracky

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:10

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 23/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák

    (1940)

    Rychlé šípy

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:11

    serigrafie, 2020, 34,5 x 49,5 cm, sign. LD Marko Čermák, č. 30/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Labuť

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:12

    litografie, 2011, 48,5 x 33 cm, sign. PD monogr. J. G. 11, č. 111/150, vpravo nahoře lehce ohnutý roh, poměrná část tisku pocákaná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Škapa

    (1978)

    Jezdec beze jména

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:13

    litografie, 2018, 46 x 40 cm, sign. PD Michal Škapa 2018

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Placht

    (1962)

    Peruánka

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:14

    litografie, 2021, 46,8 x 36,4 cm, sign. PD Otto Placht 21, č. 19/40, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Císařovský

    (1962)

    Sami sobě IV.

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:15

    litografie, 2019, 30,5 x 42,8 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 24/30, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Císařovský

    (1962)

    Sami sobě III.

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:16

    litografie, 2019, 30,5 x 42,7 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 30/30, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Císařovský

    (1962)

    Sami sobě II.

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:17

    litografie, 2019, 30,5 x 42,6 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 22/30, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Císařovský

    (1962)

    Sami sobě I.

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:18

    litografie, 2019, 30,5 x 42,5 cm cm, sign. PD Tomáš Císařovský 2019, č. 28/30, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Rapant

    (1986)

    Požehnaný plod života tvého!

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:19

    litografie, 2020, 76 x 54 cm cm, sign. PD Michal Rapant 2020, č. 19/75

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Bójka na pláži

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (325 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:20

    litografie, 2017, 64,5 x 48,5 cm cm, sign. DU Tomáš Bím 17 , č. 71/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.800 CZK (325 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Šimeček

    (1970)

    Žokej

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:21

    litografie, 2021, 37 x 47 cm, sign. PD Martin Šimeček , A.T.

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Šimeček

    (1970)

    Blue Happy Green One I.

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:22

    litografie, 2021, 30 x 24 cm, sign. PD Martin Šimeček , č.8/17

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák

    (1940)

    Širokko

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:23

    serigrafie, 2021, 46,5 x 67,4 cm, sign. PD Marko Čermák, č. 47/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Rejl

    (1985)

    Kozel

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:24

    digitální grafika, 2020, 38,5 x 27,5 cm, sign. Vojta Rejl 2020, č. 4/20

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Linda Klimentová

    (1977)

    Zakořenění

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:25

    litografie, papír, 2022, 34,5 x 28 cm, sign. PD Linda Klimentová 2022, č. 73/75

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Linda Klimentová

    (1977)

    Sklizeň

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:26

    litografie, papír, 2022, 34 x 29 cm, sign. PD Linda Klimentová, č. 72/75

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Horálek

    (1983)

    Pohár

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:27

    litografie, papír, 2022, 32,5 x 26,5 cm, sign. PD V. Horálek, č. 74/75

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Horálek

    (1983)

    Slunce, voda, led

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:28

    litografie, papír, 2022, 37,5 x 48 cm, sign. PD V. Horálek, č. 73/75

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Štumpfová

    (1984)

    Patricie a Táňa

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:29

    čtyrbarevná serigrafie, 2021, 63 x 43 cm, sign. PD Štumpfová 2021, č. 27/100

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan R.

    Bez názvu

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:30

    serigrafie, 2005, 90 x 60 cm, sign. PD Dan R 05, č. 8/20

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Šlajch

    (1980)

    Zahrádka

    Položka č.: 125

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:31

    serigrafie, papír, 2020, 21 x 85 cm, sign. PD Šlajch 20, č. 14/25

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Ryby

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:32

    litografie, papír, 2018, 33 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 18, č. 94/105, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Kollár

    (1977)

    Ponořený II

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:33

    vícebarevný linoryt, papír, 2022, 38,5 x 57,5 cm, PD monogr. PK, č. VIV/V, č. 3 z cyklu Ponořování se do přírodních prostor

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Peter Kollár

    (1977)

    Život a smrt

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:34

    barevný linoryt, papír, 2021, 30,3 x 30,2 cm, sign. PD Kollar, č. 10/30, vytvořen pro Mezinárodní výstavní projekt současné grafiky „Memento mori“

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Drak II

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:35

    lept, 1976, 18 x 9 cm, sign. PD Tomáš Bím 76, č. 13/25, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Jetela

    (1986)

    Dvě ženy

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:36

    litografie, papír, 2021, 49 x 38 cm, sign. PD Jetela, č. 18/45

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleon I.

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:37

    litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/74, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Havran a lebka II.

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:38

    litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 12/52, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Havran a lebka I.

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:39

    litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 12/87, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Laura Limbourg

    (1996)

    Dragon and Tiger

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:40

    litografie, papír, 2021, 43 x 32 cm, sign. PD Laura Limbourg 2021, č. 33/70

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Laura Limbourg

    (1996)

    Dolphin Play

    Položka č.: 135

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:41

    litografie, papír, 2020, 43 x 58 cm, sign. PD Laura Limbourg 2020, č. 88/100

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleon II.

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:42

    litografie, papír, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/68, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Kamasutra II.

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:43

    lept, 2002, 59 x 48,5 cm, sign DU L. Kuklík 2002, č. 7/120, vytiskl autor, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Vzpomínka na Tunis

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:44

    litografie, 28 x 35 cm, sign. DU Jana Reinerová, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Valda

    (1999)

    Bez názvu

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:45

    serigrafie / sítotisk, papír, 2022, 43 x 58 cm, sign. PD Václav Valda 2022, č. 2/12

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Ztracená řeka

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:46

    dřevořez, 2016, 90 x 60 cm, sign. PD Hodonský 6.3.2016, č. 3/4, pravý dolní roh ohnutý, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Kvetoucí imprese

    Položka č.: 141

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:47

    dřevořez, 2021, 59 x 86,5 cm, sign. PD F. Hodonský 2021, č. 4/4, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Do jogurtu

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:48

    litografie, 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 29/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Nokturno

    Položka č.: 143

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:49

    litografie, 2018, 48,5 x 38 cm, sign. PD Lukáš Miffek 2018, č. 57/60, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Hlava

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:50

    litografie, 2019, 73 x 56,5 cm, sign. PD Igor Grimmich 19, č. 27/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Kód

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:51

    litografie, 2019, 54 x 76 cm, sign. PD Igor Grimmich 19, č. 77/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Zlesáková

    (1976)

    Cesta do Beirutu

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:52

    sítotisk, papír, 2011, 70 x 84 cm, sign. PD M.Zlesa.2011

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Zlesáková

    (1976)

    360 stupňů

    Položka č.: 147

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:53

    sítotisk, papír, 2022, 64 x 64 cm, sign. PD M.Zlesáková 2022, č. 32/40

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Markéta Zlesáková

    (1976)

    Trust me

    Položka č.: 148

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:54

    sítotisk, papír, 2022, 69,5 x 43,5 cm, sign. PD Zlesáková 2022, č. 42/49

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Růžička

    (1977)

    Ohniště

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:55

    litografie, papír, 2023, 48,5 x 38 cm, sign. PD A. Růžička 2023, č. 74/77

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Barbora Němcová

    (1972)

    Planeta Mars

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:56

    serigrafie, 2023, 45 x 56 cm, sign. PD Barbor B. Němcová 2023, č. 51/72

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Slavnostní příjezd

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:57

    litografie, 2022, 51,5 x 44 cm, sign. PD Zichová, č. 53/100

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Zichová

    (1992)

    To se nosí

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:58

    litografie, 2021, 38 x 48,5 cm, sign. PD Zichová 2021, č. 65/70

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenka Hušková

    (1977)

    Velký proces

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 19:59

    linoryt, 2022, 60 x 80 cm, sign. PD Z.Hušková 2022, č. 4/20

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenka Hušková

    (1977)

    Skrz vrstvy

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:00

    barevný linoryt, 2023, 70 x 52 cm, sign. PD Z.Hušková 2023, č. 1/14

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marko Čermák

    (1940)

    Vánoce Rychlých šípů

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:01

    serigrafie, 2023, 44,2 x 66,2 cm, sign. PD Marko Čermák, autorský tisk, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Barbora Němcová

    (1972)

    Plynojem se schodištěm

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:02

    serigrafie, papír, 2023, 44 x 44 cm, sign. PD B. B. Němcová 2023, č. 49/72

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ponorka

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:03

    litografie, 2018, 37,4 x 49 cm, DU MVelíšek 2018, č. 73/90, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Svatej

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:04

    giclée tisk, papír, 2023, 63 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Hřbitov

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:05

    giclée tisk, papír, 2023, 63 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Léčebna

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:06

    giclée tisk, papír, 2023, 63 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Boží muka

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:07

    giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 26/29

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Kaple

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:08

    giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Náves

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:09

    giclée tisk, papír, 2023, 35 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Bílá voda

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:10

    giclée tisk, papír, 2023, 64,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Mariahilfe

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:11

    giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Laura Hédervári

    (1997)

    Až to nakreslíš po 1000x tak to snad bude dobrý

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:12

    risograf, papír, 2019, 35,5 x 26,5 cm, sign. PD Laura Hédervári, A.T.

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Honetschlager

    (1980)

    Mezi Nebem a Zemí

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:13

    škrábaná akvatinta, 2023, 25 x 16,5 cm, sign. PD JH, č. 2/15

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Dvorská Šípová

    (1977)

    Medvídek

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:14

    litografie, papír, 2023, 47 x 37,5 cm, sign. PD Zuzana D. Šípová 23, č. 59/60

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Rhapsodia v modré

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:15

    litografie, papír, 75 x 54 cm, sign. PD Xénia Hoffmeistrová, č. 6/10, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Budoucnost podle AH

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:16

    litografie, papír, 65 x 45,5 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 50/60, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Valda

    Akt II.

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:17

    akvatinta, lept, 2023, 26,5 x 46 cm, sign. PD Václav Valda, A.T.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Raiser

    (1935)

    Zapomenuté pivo

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:18

    litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, č. 8/100

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Singer

    (1959)

    Všenory

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:19

    litografie, papír, 2023, 49 x 37,5 cm, sign. PD Singer, č. 46/50, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Singer

    (1959)

    Všenory II

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:20

    litografie, papír , 2023, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Singer, č. 46/50, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mžyk

    (1944)

    Noci ve Španělských zahradách II

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:21

    lept a suchá jehla, 2002, 29 x 19,5 cm, sign. PD Mžyk Josef 2002, č. 45/85, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Pastrňák

    (1962)

    V letu

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:22

    litografie, 2014, 26,5 x 22,5 cm, sign. PD Pastrňák 2014, žák prof. M. Knížáka, M. Bielického a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Jazz Dog

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:23

    litografie, 15,2 x 15 cm, sign. DU Jiří Slíva , č. 19/70, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Anděl s paragrafy

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:24

    litografie, 25,2 x 19 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 21/45, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Mon Amour

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:25

    litografie, 16 x 8 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 9/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Grand Café de Pisa

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:26

    litografie, 14 x 9,7 cm, sign. DU Jiří Slíva , č. 42/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Cofee time

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:27

    litografie, 15 x 9,5 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 11/65, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Cyklošnek

    Položka č.: 182

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:28

    litografie, 9 x 11,7 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 15/40, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Intimissimo

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:29

    litografie, 16,2 x 5,3 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 36/70, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Ježibaba

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:30

    litografie, 2023, 51,5 x 43 cm, sign. PD Zichová 2023, č. 32/80

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nemetafyzický hřbitov

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:31

    litografie, 2023, 19 x 53 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 39/69, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Metafyzický hřbitov

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:32

    litografie, 2023, 19 x 53 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 67/69, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Prudká vášeň

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:33

    litografie, 2023, 38 x 49 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 7/66, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nová doba

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:34

    litografie, 2020, 48 x 36,5 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 4/70, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Chrám

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:35

    litografie, 2020, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 22/67, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jozef Danglár

    (1962)

    Myšák v Praze

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:36

    litografie, 2018, 29,7 x 41,5 cm, sign. PD Danglár

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Krtek a zvířátka

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:37

    litografie, 2011, 24 x 32 cm, sign. PD Zdeněk Miler 2011, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, působil ve studiu Bratři v triku pod vedením J. Trnky

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Jan Křtitel

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:00

    tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Andělé

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:01

    tužka, papír, 23,2 x 34,7 cm, pošpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Jan Evangelista

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:02

    tužka, papír, 29 x 37,3 cm, pošpiněný a zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Josef s Ježíškem

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:03

    tužka, tuš, papír, 30,8 x 24,6 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Anděl

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:04

    tužka, papír, 33 x 28 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    sv. Anežka Římská

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:05

    tužka, papír, 27,5 x 34,5 cm, sign. PD Josef Mühl, PN popsáno autorem, mírně potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatá Filomena

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:06

    tuš, papír, 31 x 21,5 cm, sign. PD Mühl, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Mikuláš

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:07

    tužka, papír, 27,4 x 32,5 cm, sign. PD Josef Mühl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Kain

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:08

    tužka, papír, 49 x 31 cm, mírně zašpiněný, potrhaný a přehlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Izajáš

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:09

    tužka, papír, 39,5 x 24,8 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Jiří

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:10

    tuš, papír, 35,5 x 25 cm, sign. PD J. Mühl, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Madona s Josefem

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:11

    tuš, papír, 1898, 21,5 x 29 cm, sign. PD J. Mühl 1898, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mühl

    (1877-1938)

    Svatý Dominik

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 04. 04. 2024 18:12

    tuš, papír, 37,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Mühl, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvador Dalí s vejcem

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:00

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25,6 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škol…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvador Dalí s fotografií

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:01

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25,6 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvador Dalí s hůlkou

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:02

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 17,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické š…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvador Dalí s hůlkou II.

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:03

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25,4 x 16,8 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvador Dalí s fotografiemi (šířka)

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:04

    autorizovaný laser print A4, 1969, 17,3 x 25,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvador Dalí se skeletem

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:05

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25,8 x 17,1 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvador Dalí s vějířem (barva)

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:06

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25,4 x 17,4 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvador Dalí - gesto (barva)

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:07

    autorizovaný laser print A4, 1969, 18 x 24,8 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické š…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvador Dalí a Sophi a modela slunce (barva)

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:08

    autorizovaný laser print A4, 1969, 17,3 23,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické šk…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvador Dalí - Autogram

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:09

    autorizovaný laser print A4, 1969, 29,7 x 21 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické šk…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvador Dalí podepisuje grafiku

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:10

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 17,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické š…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvador Dalí s časopisem Ahoj na sobotu

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:11

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 17,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické š…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvador Dalí s reportáží Vaclava Chocholy

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:12

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 17,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické š…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Salvador Dalí telefonuje

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:13

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 17,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické š…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Louis Armstrong

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:14

    autorizovaný laser print A4, 1965, 17,3 x 24 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jana Brejchová

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:15

    autorizovaný laser print A4, 1967, 17,5 x 24 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Alén Diviš

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:16

    autorizovaný laser print A4, 1950, 17,9 x 24 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Alén Diviš a František Tichý

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:17

    autorizovaný laser print A4, 1950, 17,8 x 25,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Bohumil Hrabal v Kersku, Kopretiny

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:18

    autorizovaný laser print A4, 1972, 24 x 18,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Bohumil Hrabal v Kersku

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:19

    autorizovaný laser print A4, 1972, 24 x 18,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Bohumil Hrabal v Libni

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:20

    autorizovaný laser print A4, 1965, 17,7 x 24 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták s kolem v Libni

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:21

    autorizovaný laser print A4, 1967, 23,7 x 17,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták u stolu

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:22

    autorizovaný laser print A4, 1967, 24,3 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kamil Lhoták

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:23

    autorizovaný laser print A4, 1982, 25,4 x 17,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Adolf Hoffmeister, Říčky

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:24

    autorizovaný laser print A4, 1966, 24,7 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Adolf Hoffmeister, Paris

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:25

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25,5 x 18 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Emil Zátopek

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:26

    autorizovaný laser print A4, 1948, 24,5 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škol…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    František Tichý v beranici

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:27

    autorizovaný laser print A4, 1956, 25 X 18,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    František Tichý s rukou

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:28

    autorizovaný laser print A4, 1949, 25 x 18 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    František Tichý Břevnov poslední Podoba

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:29

    autorizovaný laser print A4, 1959, 22,5 x 18,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Adina Mandlová

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:30

    autorizovaný laser print A4, 1947, 23,4 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Werich v Alcronu

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:31

    autorizovaný laser print A4, 1945, 21,8 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škol…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Werich jako klaun

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:32

    autorizovaný laser print A4, 1946, 24,6 x 18,1 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Werich a Voskovec, Pěst na oko

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:33

    autorizovaný laser print A4, 1947, 24,4 x 18,1 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Werich a Voskovec, Pěst na oko II.

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:34

    autorizovaný laser print A4, 1947, 17 x 23 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Werich a Trnka na Kampě

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:35

    autorizovaný laser print A4, 1963, 17 x 23 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole …

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Werich a Trnka na Kampě, kukátko

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:36

    autorizovaný laser print A4, 1963, 17 x 23 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Kampa bez Wericha a Trnky

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:37

    autorizovaný laser print A4, 1963, 17 x 23 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    JIří Trnka a Jan Werich na Kampě

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:38

    autorizovaný laser print A4, 1963, 22,5 x 18,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Werich na Kampě, za mříží

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:39

    autorizovaný laser print A4, 1963, 16,5 x 25,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Wrich na Kampě, Valí oči

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:40

    autorizovaný laser print A4, 1975, 25,2 x 18 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Werich s Janou W. na Kampě

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:41

    autorizovaný laser print A4, 1975, 23,1 x 18 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jiří Trnka s loutkou Theseus I.

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:42

    autorizovaný laser print A4, 1957, 17,1 x 23,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škol…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jiří Trnka s loutkou Theseus II.

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:43

    autorizovaný laser print A4, 1957, 24,3 x 18,1 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škol…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jiří Trnka, Košíře

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:44

    autorizovaný laser print A4, 1957, 23,2 x 18,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Zátiší z ateliéru Jiřího Trnky

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:45

    autorizovaný laser print A4, 1957, 24,5 x 18,3 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Zrzavý s Kleopatrou

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:46

    autorizovaný laser print A4, 1944, 17,6 x 24 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škol…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Zrzavý

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:47

    autorizovaný laser print A4, 1944, 23 x 18 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Zrzavý - cigareta

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:48

    autorizovaný laser print A4, 1944, 23 x 17,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Zrzavý s Kleopatrou

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:49

    autorizovaný laser print A4, 1955, 16,3 x 21,9 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škol…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Zrzavý

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:50

    autorizovaný laser print A4, 1955, 23,7 x 17,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škol…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Zrzavý s lampou

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:51

    autorizovaný laser print A4, 1961, 17,3 x 22,9 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škol…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Zrzavý v Mánesu

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:52

    autorizovaný laser print A4, 1963, 24,9 x 17,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Zátiší u Jana Zrzavého

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:53

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25,2 x 17,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jiří Kolář

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:54

    autorizovaný laser print A4, 1965, 17 x 24,9 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Josef Sudek a Sonja Bulati

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:55

    autorizovaný laser print A4, 1976, 17,5 x 24,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické …

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - před kavárnou

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:56

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25,5 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické ško…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - detail

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:57

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické š…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - z boku

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:58

    autorizovaný laser print A4, 1969, 26,2 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - podhled

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 18:59

    autorizovaný laser print A4, 1969, 25,8 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - před knihkupectvím

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 19:00

    autorizovaný laser print A4, 1969, 26 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické šk…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Milan Kundera, Paris - v noci

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2024 19:01

    autorizovaný laser print A4, 1969, 17,5 x 25,5 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ), žák prof. Skopce a Šobra na grafické…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Karel Brousek

    (1880-1953)

    2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)

    Položka č.: 120060

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:00

    akvarel, tužka, papír, 36 x 10 cm, sign. PD K Brousek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Jouja

    Hrad Rábí

    Položka č.: 138938

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:00

    tempera, papír, 29 x 39 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Konečný

    (1909-1989)

    Dvě ženy ve vesnici

    Položka č.: 177684

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:02

    olej, sololit, 41 x 48 cm, sign. PD Konečný, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • V. Kadlec

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 178757

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:00

    voskovky, papír, 1970, 29,5 x 41,3 cm, sign. PD Kadlec 70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka česající ovoce

    Položka č.: 178788

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:02

    dřevoryt, 11,8 x 9,7 cm, sign. PD AMoravec, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Lauda

    (1962)

    Proti slunečníku

    Položka č.: 178792

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:04

    litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Kytice

    Položka č.: 178844

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:02

    mědirytina, 1968, 44 x 33,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír 68, autorský tisk, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Tonda Špacír ze Strmilova

    Položka č.: 179080

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:04

    litografie, 1918, 12 x 13 cm, značeno PD na kameni A. J. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    Položka č.: 180968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:06

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Jiří Bauer

    Skála

    Položka č.: 180977

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:08

    akvatinta, 13,5 x 8,5 cm, sign. LD JBauer, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Václav Němec

    Položka č.: 180980

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:10

    hlubotisk, 1916, 34 x 29 cm, sign. v tisku PD MŠvabinský 1916, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládajíc…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans Schroedter

    Skupina stromů

    Položka č.: 183765

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:12

    lept, 1908, 13,3 x 22,7 cm, značeno LD v desce H. S. 1908, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Chalupa se zříceninou

    Položka č.: 183961

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:14

    suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Gabriel

    (1891-1963)

    Praha intimní

    Položka č.: 186490

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:16

    bibliofilie, 6x lept K. Gabriel, vše sign., vlastním nákladem, Praha 1944, volné listy v deskách, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. I. Kulce a S.A. Mako na ukrajinské akademii v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 186511

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:18

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx II., 2x P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, 2x K. Štěch, 2x K. Vik, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 186512

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:20

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx I., P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, O. Kerhart, K. Štika, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    Položka č.: 186513

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:22

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Karlštejn

    Položka č.: 186518

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:24

    akvatinta, 1920, 33 x 26 cm, sign. PD AJ Alex, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Bino

    Chalupy v horách

    Položka č.: 186606

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:26

    lept, 12,3 x 16,3 cm, sign. PD J. Bino, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • A. Čulkov

    Medvěd

    Položka č.: 189404

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:06

    fix, papír, 1996, 20,5 x 14,5 cm, monogr. PD AČ 1996, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 200758

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:08

    akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalerie (jízda)

    Položka č.: 202457

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:28

    lept, 24,5 x 36,3 cm, sign. PD AJ Alex, rám, lehce zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Štědrovečerní dary

    Položka č.: 205025

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:10

    tuš, papír, 19 x 29 cm, rám, dole napsáno: Napsal Jan Neruda kresby Vlastimila Rady, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Objekt

    Položka č.: 205026

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:12

    tuš, papír, 1984, 15,5 x 25 cm, sign. LD Smetana (říjen 1984), rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Vajce

    (1935)

    Okřídlené oko

    Položka č.: 205212

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:14

    tuš, papír, 1985, 14,8 x 9,8 cm, sign. LD Vajce, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Landa

    Žena

    Položka č.: 207995

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:16

    litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Herink

    (1955)

    Za všechno můžeš ty

    Položka č.: 207998

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:18

    tuš, akvarel, papír, 15,5 x 21 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Herink

    (1955)

    Jen se hoši napijte, dyk je to vaše...

    Položka č.: 207999

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:20

    tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD V. Herink, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Ulrich

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 217498

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:02

    litografie, 1946, 16 x 16 cm, sign. LD A. Ulrich 46, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Grosman

    Krásy staré Prahy

    Položka č.: 217506

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:30

    5x dřevoryt, 1920, sign. PD L. Grosman 20, č. 27/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Kompozice

    Položka č.: 219851

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:04

    dřevoryt, 1964, 20,5 x 38,5 cm, sign. NU Liesler 64, č. 34/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Dámský čtenářský kroužek

    Položka č.: 219876

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:06

    litografie, 38 x 16,5 cm, PD značeno na kameni AP, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Alois Dyk PF 1935

    Položka č.: 220229

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:08

    lept, 11,1 x 14,6 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    Položka č.: 220260

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:10

    litografie, 13,2 x 18,5 cm, sign. PD mHolý, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zrání

    Položka č.: 220277

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:12

    lept, 10,7 x 14,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Žně

    Položka č.: 220278

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:14

    lept, 10,5 x 13,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    Položka č.: 220296

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:16

    litografie, 13 x 18 cm, sign. PD MHolý, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Pustá krajina

    Položka č.: 220297

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:18

    litografie, 1967, 13 x 18,5 cm, sign. PD MHolý 67, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Socha

    Položka č.: 220308

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:20

    lept, 19,5 x 15,4 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Podnos

    Položka č.: 220317

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:22

    ocelorytina, 16,6 x 8,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Fontána

    Položka č.: 220318

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:24

    lept, 14,8 x 18,6 cm, sign. PD Ar. Naumann, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Hašková

    (1946)

    Žena se psem

    Položka č.: 220325

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:26

    dřevoryt, 1977, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kašková 1977, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Holas

    (1910-1990)

    Francie

    Položka č.: 220328

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:28

    litografie, 6,8 x 20,5 cm, sign. PD Ota Holas, č. 57/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezských v Opavě, SČSVU, SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Z Itálie

    Položka č.: 220341

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:30

    lept, 1974, 6,3 x 19,5 cm, sign. PD M. Šechtlová 74, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Tiskárna

    Položka č.: 220342

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:32

    dřevoryt, 1935, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD K. Štika 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Dvojice

    Položka č.: 220352

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:34

    linoryt, 24 x 19 cm, sign. DU ABeran, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 220364

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:36

    dřevoryt, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Beethoven

    Položka č.: 220366

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:38

    litografie, 1977, 20 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krejčová

    (1946)

    Kašna v dešti

    Položka č.: 220372

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:40

    linoryt, 12,7 x 22,7 cm, sign. DU J. Krejčová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Strnad

    Z pouti

    Položka č.: 224015

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:32

    lept, 10,4 x 8 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Siesta

    Položka č.: 225119

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:34

    akvatinta, 24 x 29,5 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Přístav v Benátkách

    Položka č.: 225948

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:36

    lept, 1936, 22 x 27,4 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Múza

    Položka č.: 226140

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:42

    dřevoryt, 33,5 x 32 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Brada

    Jestřáb

    Položka č.: 226151

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:44

    lept, 17,8 x 13,3 cm, sign. PD K. Brada, PD značeno v desce KB, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bružeňák

    PF 76 Mirko Riedl

    Položka č.: 226154

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:46

    litografie, 1975, 23,5 x 14,5 cm, sign. PD Bružeňák 75, č. 34/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925)

    Satyr

    Položka č.: 226162

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:48

    litografie, 32,5 x 24,8 cm, sign. LD Olga Čechová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dřevaři

    Položka č.: 226196

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:50

    lept, 34,3 x 27,8 cm, sign. PD Petr Dillinger, č. 63/80, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Žena s květinami

    Položka č.: 226197

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:52

    linoryt, 37,2 x 24 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 226199

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:54

    linoryt, 23,2 x 39,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Kupky sena

    Položka č.: 226267

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:56

    litografie, 1957, 19 x 30 cm, sign. PD MHolý 57, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Janků

    (1916)

    Poutník na koni

    Položka č.: 226292

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:58

    dřevoryt, 1978, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD M. Janků 1978, č. 19/90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 226355

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:00

    dřevoryt, 20,5 x 14 cm, sign. PD B. Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Hudba

    Položka č.: 226372

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:02

    litografie, 1974, 26,5 x 19,5 cm, sign. PD Liesler 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Studie k ilustraci

    Položka č.: 226394

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:04

    litografie, 31 x 40 cm, sign. LD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    1945 Květen

    Položka č.: 226395

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:06

    dřevoryt, 1944, 31,9 x 24,9 cm, sign. PD Mašek V., LD značeno ve štočku V. Mašek sc. 1944, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Mlýn

    Položka č.: 226406

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:08

    litografie, 20,3 x 28 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Šterkaři

    Položka č.: 226411

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:10

    lept, 12,3 x 13 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét starého muže

    Položka č.: 226453

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:12

    tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Schenk

    (1892-?)

    Jesličky s panoramatem města Bechyně

    Položka č.: 226530

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:14

    lept, 1943, 13,5 x 15,3 cm, sign. PD Jindřich Schenk 1943, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Tábor

    Položka č.: 226587

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:16

    litografie, 1970, 28 x 21 cm, sign. PD Šechtlová 70, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Po náletu

    Položka č.: 226607

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:18

    dřevoryt, 23,4 x 35,3 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Čtenář

    Položka č.: 226610

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:20

    dřevoryt, 1935, 9,7 x 23,8 cm, sign. PD K. Štika 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Hudba

    Položka č.: 226613

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:22

    linoryt, 24 x 17,5 cm, sig. DU Jaroslav Šváb, č. 20/78, Antikvariát Ostrovní, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dostaveníčko u studny

    Položka č.: 226626

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:24

    lept, akvatinta, 16,3 x 22,2 cm, sign. PD Troup, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z cyklu Silnice

    Položka č.: 226661

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:26

    tužka, papír, 23 x 28,8 cm, vzadu popsáno, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Vymětal

    (1929-1992)

    Žena z hanácka

    Položka č.: 226671

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:28

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD SVymětal, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pět leptů

    Položka č.: 228644

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:38

    5x lept, vše signováno, vydal Arthur Novák, Praha 1918, Ex. 32/65, volné listy v kartonových deskách, desky lehce poškozené, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 228647

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:40

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 228648

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:42

    10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát …

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Na jevišti

    Položka č.: 230226

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:44

    lept, 24,8 x 31,2 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Krajina s hradem

    Položka č.: 233747

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:30

    lept, 1931, 24,9 x 29,5 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK 31, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd …

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    K.H. Mácha: Máj

    Položka č.: 238760

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:32

    tisk, 42 x 51 cm, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Hynek

    Položka č.: 238761

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:34

    dřevoryt, 39,5 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Kat

    Položka č.: 238762

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:36

    dřevoryt, 35,9 x 31,6 cm, sign. PD V. Polášek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    2x Ex Libris Josef Stejskal

    Položka č.: 238784

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:38

    litografie, 11 x 8 cm, sign. DU J. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Mařík

    (1915)

    KHM máj

    Položka č.: 238817

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:40

    dřevoryt, 8 x 5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Básník s holubicí

    Položka č.: 238820

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:42

    tuš, běloba, papír, 22,5 x 16 cm, sign. PD Franta Patočka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Máchův kraj

    Položka č.: 238821

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:44

    dřevoryt, 9 x 7 cm, sign. DU Rolčík, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Máchovské motivy (konvolut 15 položek)

    Položka č.: 238830

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:46

    pohlednice, reprodukce, fotokopie, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fotoateliér Jindra

    K.H. Mácha: Byl první máj...

    Položka č.: 238832

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:48

    fotopohlednice, 13 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Mácha

    Položka č.: 238839

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:50

    litografie, 17,2 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka s knihou

    Položka č.: 238842

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:52

    dřevoryt, 30,5 x 27 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Dostihy

    Položka č.: 238843

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:54

    litografie, 1944, 21,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Brož 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Hradčany

    Položka č.: 238845

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:56

    lept, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Mario Stretti, LD značeno v desce ms, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    Položka č.: 239630

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:46

    akvatinta, 37,2 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlavy Geuzů (Mstivá kantiléna)

    Položka č.: 241214

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:22

    suchá jehla, 1948, 11,1 x 8,4 cm, sign. DU Tichý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Vladislav Muttich

    (1873-1924)

    Postava ženy

    Položka č.: 241770

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:24

    akvarel, běloba, papír, 18 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Vladislav Muttich

    (1873-1924)

    Postava muže

    Položka č.: 241791

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:26

    akvarel, běloba, papír, 16 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Kalous

    (1884-1960)

    Pohled na dům

    Položka č.: 250733

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 15:58

    dřevoryt, 1946, 14,1 x 17,3 cm, sign. LD AKalous 1946, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Postavy

    Položka č.: 250740

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:00

    litografie, 19,5 x 14 cm, sign. PD Vysušil, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    J. W. Goethe

    Položka č.: 250741

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:02

    reprodukce, 18 x 11 cm, sign. PD Troup, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Krajina za rozbřesku

    Položka č.: 250744

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:04

    dřevoryt, 6 x 16 cm, sign. PD K. Štika, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Jalůvka

    (1932)

    Lenin

    Položka č.: 250749

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:06

    linoryt, 19,5 x 12 cm, sign. PD Jalůvka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Rodina

    Položka č.: 250751

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:08

    dřevoryt, 1977, 16,5 x 9 cm, sign. DU DJanoušek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Člověk a civilizace

    Položka č.: 250752

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:10

    dřevoryt, 20 x 14 cm, sign. PD DJanoušek, Antikvariát Ostrovní, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 250753

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:12

    lept, 1949, 12,2 x 9,2 cm, LD značeno v desce V. 49, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Z Máchova kraje

    Položka č.: 250761

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:14

    lept, 14,2 x 9,3 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Básník

    Položka č.: 250762

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:16

    tužka, papír, 22 x 15 cm, sign. PD Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Písmák

    Položka č.: 250765

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:18

    dřevoryt, 13,7 x 9 cm, sign. DU Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šebek

    (1922-1999)

    Podhorská krajina

    Položka č.: 250769

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:20

    litografie, 8,5 x 18,5 cm, sign. PD JŠebek, Antikvariát Ostrovní, žák F. Hlavici, F. Doubravy a V. Makovského na VUT v Brně, člen Výtvarného studia čs. armády v Praze a SVU Aleš

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Laška

    (1907-1983)

    Pekelník

    Položka č.: 250773

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:22

    dřevoryt, 1944, 7,4 x 9,2 cm, sign. PD Laška 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

  • Svatopluk Klír

    (1896-1959)

    Posmrtná maska Friedricha Nietzsche

    Položka č.: 250782

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:24

    dřevoryt, 18,2 x 11,7 cm, sign. PD Svatopluk Klír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Dítěte a A. Hofbauera

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Medek

    Růže ve váze

    Položka č.: 250787

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:26

    linoryt, 14,2 x 9,7 cm, sign. PD Medek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Rybář

    Položka č.: 250795

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:28

    litografie, 12,7 x 21,3 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Práce na poli

    Položka č.: 250797

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:30

    litografie, 13,8 x 21 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Tři chaloupky s větrníkem

    Položka č.: 250798

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:32

    litografie, 14,3 x 21,1 cm, sign. PD J. Mahelka, Antikvariát Ostrovní, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Rodina

    Položka č.: 250802

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:34

    suchá jehla, 1969, 10,7 x 17,7 cm, sign. PD J. Kasal 69, č. 24/52, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Jaška

    (1906-1982)

    Antický výjev

    Položka č.: 250804

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:36

    dřevoryt, 5,6 x 11,3 cm, sign. PD Jaška Jiří, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Mařatky a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SVU Aleš, SVUM Hodonín, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1987-1974)

    Vesnice

    Položka č.: 250806

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:38

    litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Ex Libris Franta Koudelka

    Položka č.: 250831

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:40

    dřevoryt, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD JBaruch, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Dvě studie dráčků na keramiku

    Položka č.: 251687

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:28

    tužka, papír, 3,4 x 6,5 cm, monogr. PD J.Z, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Pastvina s ovcemi

    Položka č.: 251688

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:30

    tužka, papír, 1937, 10 x 16,5 cm, monogr. PD J.Z. Doulting, 9. VIII. 37, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Leknín

    Položka č.: 253978

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:00

    litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 20/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Leknín

    Položka č.: 253979

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:02

    litografie, 1984, 17,7 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 84, č. 21/120, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Růže

    Položka č.: 253982

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:04

    litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Orchidej

    Položka č.: 253985

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:06

    litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Kosatec

    Položka č.: 253989

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:08

    litografie, 1985, 11,1 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Květ a jablko

    Položka č.: 253992

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:10

    litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 8/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Okřídlené jablko

    Položka č.: 253996

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:12

    litografie, 11,2 x 8,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Sněženky ve váze

    Položka č.: 254555

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:14

    suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Růže

    Položka č.: 254557

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:16

    litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Orchidej

    Položka č.: 254559

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:18

    litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 8/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Květ a jablko

    Položka č.: 254561

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:20

    litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 7/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Lebka s péry

    Položka č.: 254575

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:32

    lept, akvatinta, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Kostlivcova ruka s ptáčkem

    Položka č.: 254576

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:34

    lept, 19,7 x 13,1 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kašpárek s čertíkem

    Položka č.: 254577

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:36

    linoryt, 9,2 x 10,5 cm, sign. PD Cinybulk, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hejna

    (1921-2011)

    Saint Malo

    Položka č.: 254585

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:38

    litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Novotný

    Zátiší s vánočkou

    Položka č.: 254587

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:40

    dřevoryt, 1977, 14,5 x 10 cm, sign. PD Stanislav Novotný, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Dvojice

    Položka č.: 254593

    Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:42

    litografie, 24,5 x 17,2 cm, sign. DU JKaiser, rám, č. 52/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 320 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Ruka

    Položka č.: 254595

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:44

    lept, 1986, 19,7 x 12,8 cm, sign. DU Vl. Tesař 86, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Rozzuření manželé

    Položka č.: 254596

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:46

    litografie, 1939, 23 x 9 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svlékající se akt

    Položka č.: 254599

    Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:48

    lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 620 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 254619

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:50

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Lidé v dešti

    Položka č.: 254758

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:00

    uhel, papír, 1965, 32,5 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 65, rám, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • S. Malý

    Na Bílé Hoře

    Položka č.: 255185

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:02

    akvatinta, 9 x 17,5 cm, sign. PD SMalý, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Návrh erbu

    Položka č.: 255250

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:04

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Žena v kroji

    Položka č.: 255327

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:06

    kolorovaná litografie, 1940, 23 x 15 cm, sign. LD AStrnadel 1940, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    Hlava ženy se zrcadlem a rukou

    Položka č.: 255402

    Vyvolávací cena: 390 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:52

    lept, 1985, 12 x 8,5 cm, sign. PD Olga Vychodilová 85, rám, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 390 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Usínání

    Položka č.: 255403

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:54

    lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Prosba

    Položka č.: 255404

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:56

    lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Skalníková

    (1949)

    Strom s konvalinkami

    Položka č.: 255408

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:58

    olej, umělá destička, 14,8 x 21 cm, sign. LD Z. Skalníková, rám, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    U Náchoda

    Položka č.: 255583

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:42

    akvatinta, 1973, 18 x 11,5 cm, sign. PD Šechtlová 73, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Soutěska

    Položka č.: 255584

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:44

    lept, 1976, 12 x 15 cm, sign. PD M. Šechtlová 76, č. 1/20, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marta Sonnbergová

    (1944)

    Anděl

    Položka č.: 255585

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:46

    dřevoryt, 20 x 13,5 cm, sign. LD Sonnbergová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Jemelková

    (1928)

    Spisovatel Jindřich Spáčil

    Položka č.: 255586

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:48

    linoryt, 1974, 15,7 x 11,9 cm, sign. DU Jemelková 74, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze, členka TT Klubu výtv. umělců a teoretiků a SOV

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien

    Položka č.: 257925

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:48

    12x lept, Gesellschaft für vervielfältigende Kunst Wien 1912, volné listy v plátěných deskách, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Trosky

    Položka č.: 258702

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:50

    lept, 11,5 x 13,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na sv. Vít a Daliborku

    Položka č.: 258703

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:52

    lept, 15,6 x 11,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Podběl

    Položka č.: 258704

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:54

    akvatinta, 8,1 x 10,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Portál Corte Nuova

    Položka č.: 258705

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:56

    akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Stavba mostu přes Seinu

    Položka č.: 258707

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:58

    akvatinta, 37,2 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Nábřeží u Notre Dame s dělníkem

    Položka č.: 258709

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:00

    akvatinta, 37 x 32,2 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Postavy duchů - mnichů

    Položka č.: 262346

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:00

    ofset, 19 x 13 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Uiberlay

    (1921-1991)

    Kříž

    Položka č.: 262348

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:02

    lept, 1978, 19,8 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1978, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Jaroslav ze Šternberka

    Položka č.: 262360

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:04

    suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Milenci

    Položka č.: 262362

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:06

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 262364

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:08

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 262365

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:10

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Busta

    Položka č.: 262367

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:12

    dřevoryt, 10,6 x 7,6 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 35/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie tří dráčků na keramiku

    Položka č.: 263103

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:14

    tužka, papír, 2,5 x 7 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie ještěra na keramiku

    Položka č.: 263104

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:16

    tužka, papír, 3,5 x 4 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie dráčka na keramiku

    Položka č.: 263105

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:18

    tužka, papír, 3,3 x 3,7 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Hlava španěla

    Položka č.: 263106

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:20

    tužka, papír, 6 x 4 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Švéda

    (1947)

    Zrcadlení

    Položka č.: 263115

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:22

    tempera, běloba, papír, 1984, 66 x 44 cm, sign. PD T. Švéda, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Atomový věk

    Položka č.: 263393

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:24

    tisk, serigrafie, 52,5 x 35 cm, sign. DU JKaiser, rám, č. 19/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anton Boudar

    (1947)

    Červená kompozice

    Položka č.: 263809

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:04

    kombinovaná technika, sololit, 2000, 65 x 50 cm, sign. PD Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Hradčany

    Položka č.: 265857

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:50

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Jaroslav Durych: Panenky - Setkání

    Položka č.: 265864

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:06

    světlotisk, 38 x 21,5 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Jaroslav Durych: Panenky - Pod okny

    Položka č.: 265865

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:08

    světlotisk, 44 x 25 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na V…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Jaroslav Durych: Panenky - Pohádka

    Položka č.: 265866

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:10

    světlotisk, 28 x 21 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na V…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Jaroslav Durych: Panenky - Pasačka

    Položka č.: 265867

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:12

    světlotisk, 37,5 x 21,5 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství …

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šíma

    (1891-1971)

    Jaroslav Durych: Panenky - Ukolébavka

    Položka č.: 265868

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:14

    světlotisk, 37,5 x 21 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lebka s hadem

    Položka č.: 265874

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:22

    rudka, papír, 11,8 x 18,7 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Jezdec

    Položka č.: 265877

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:24

    suchá jehla, 9 x 12,2 cm, sign. PD AMoravec, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kameníci

    Položka č.: 265878

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:26

    suchá jehla, 12,6 x 13,9 cm, sign. PD AMoravec, při okrajích lehce pokrčenáý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarn…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Plzeň sv. Mikuláš

    Položka č.: 265879

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:28

    suchá jehla, 12,3 x 12,9 cm, sign. PD AMoravec, drobné skvrny na papíře, lehce ohnuté rohy, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků…

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Klečící akt

    Položka č.: 265967

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:16

    tužka, papír, 37 x 26 cm, monogr. PD JŠ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Sedící akt v šátku

    Položka č.: 265968

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:18

    tužka, papír, 37 x 26 cm, monogr. PD JŠ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Sedící akt

    Položka č.: 265969

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:20

    tužka, papír, 44 x 31 cm, monogr. PD JŠ, rám, drobné skvrny na papíře, místy poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Sv. Salvator

    Položka č.: 265987

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:22

    kolorovaná suchá jehla, 1986, 15,7 x 12,7 cm, sign. PD Karel Chaba 86, pasparta, č. 4/32, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Židovský hřbitov

    Položka č.: 265988

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:24

    kolorovaná suchá jehla, 1989, 16,7 x 12,2 cm, sign. PD Karel Chaba 89, pasparta, č. 8/30, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Vošický

    (1939)

    Putifarova žena

    Položka č.: 266090

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:26

    akryl, lak, papír, 45 x 19 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    2 poháry

    Položka č.: 267244

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:26

    suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zítek

    (1886-1935)

    Mešita v Bosně

    Položka č.: 267246

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:28

    tuš, papír, 1933, 23 x 29 cm, monogr. PD LZ 33, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Zítek

    (1886-1935)

    Zvičina

    Položka č.: 267247

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:30

    tužka, papír, 18 x 25 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Exlibris Ing. Eva Eug. Klicmanová

    Položka č.: 267729

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:32

    dřevoryt, 1928, 6,2 x 6,2 cm, sign. PD A. Macková 1928, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Váza s kyticí na stole

    Položka č.: 267758

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:08

    olej, plátno, 1930, 46 x 61 cm, sign. PD A. Moravec 30, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    K.H.Mácha - Máj

    Položka č.: 267970

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:34

    6x světlotisk, soubor světlotiskových ilustrací J. Zrzavého K Máchovu máji, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dí…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    K.J. Erben: Kytice - Štědrý večer

    Položka č.: 267971

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:36

    světlotisk, 50 x 33 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny …

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    K.J. Erben: Kytice - Lilie

    Položka č.: 267972

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:38

    světlotisk, 50 x 33 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny …

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    K.J. Erben: Kytice - Vodník

    Položka č.: 267973

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:40

    světlotisk, 51 x 35 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny …

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Maska

    Položka č.: 268595

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:28

    ocelorytina, 7,5 x 5,2 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, č. 34/100, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besed…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Muší muž (PF 1977)

    Položka č.: 268625

    Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:42

    lept, 1976, 9,8 x 11,9 cm, sign. DU Janíček, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 320 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Keep smiling

    Položka č.: 268626

    Vyvolávací cena: 720 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:44

    lept, 1976, 15,3 x 12,3 cm, sign. DU Janíček 76, č. 19/30, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 720 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Kompozice

    Položka č.: 268627

    Vyvolávací cena: 880 CZK (37 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:46

    mezzotinta, akvatinta, 1988, 22,8 x 16,9 cm, sign. DU Janíček 88, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 880 CZK (37 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Čekání na Godota

    Položka č.: 268628

    Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:48

    lept, 1975, 24 x 19,2 cm, sign. DU Janíček 75, č. 24/40, v levém horním rohu vodní skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 960 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Můra

    Položka č.: 268629

    Vyvolávací cena: 1.840 CZK (77 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:50

    litografie, 1979, 36,2 x 27,7 cm, sign. DU Janíček 79, č. 39/60, v levém horním rohu vodní skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.840 CZK (77 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Půlnoční město

    Položka č.: 268674

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:30

    dřevoryt, 9 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindra Viková

    (1946)

    Hlava

    Položka č.: 268683

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:32

    pálená keramika, průměr 10,5 cm, sign. PD Viková, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindra Viková

    (1946)

    Hlava ženy

    Položka č.: 268684

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:34

    pálená keramika, průměr 14 cm, sign. DU Viková, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martinek

    Statek v zimě

    Položka č.: 269980

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:10

    olej, karton, 37 x 52 cm, sign. PD Martinek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Krupka

    Jihlava

    Položka č.: 269981

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:12

    akvarel, papír, 1947, 28 x 18 cm, sign. PD JKrupka, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nathan Isajovič Altman

    (1889-1970)

    Barevná kytice

    Položka č.: 270084

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:30

    kolorovaná litografie, 1943, 35,5 x 26 cm, PD značeno na kameni N. A. 43, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Orchidej

    Položka č.: 273770

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:14

    olej, plátno, 61 x 91,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Děvčátko v kroji

    Položka č.: 273777

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:16

    olej, karton, 25,5 x 12,5 cm, sign. PD Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Tulipány

    Položka č.: 273800

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:18

    tempera, papír, 82,5 x 21 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Lilie

    Položka č.: 273801

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:20

    olej, karton, 39 x 39 cm, sign. LN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Kytice

    Položka č.: 273802

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:22

    olej, sololit, 45 x 65 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    V parku

    Položka č.: 273803

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:24

    tempera, papír, 62 x 95 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Halla

    Svíce

    Položka č.: 275741

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:52

    litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    Ukřižovaný

    Položka č.: 275742

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:54

    dřevoryt, 14 x 9,7 cm, sign. PD Olga Čechová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Madona s dítětem

    Položka č.: 275743

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:56

    dřevoryt, 1976, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krejčová

    Sloup

    Položka č.: 275744

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:58

    dřevoryt, 15,8 x 11,3 cm, sign. DU Jana Krejčová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    K.J. Erben: Kytice - Svatební košile

    Položka č.: 275888

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:52

    světlotisk, 51 x 33,5 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupin…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mlynářka

    Položka č.: 275968

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:26

    olej, plátno, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 17 000 - 22 000 Kč CZK

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Sedící akt

    Položka č.: 277485

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:28

    dřevoryt, 1936, 36,5 x 24 cm, sign. PD KSvolinský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Chalabala

    (1946-1999)

    Zkusíme, co to udělá...

    Položka č.: 277486

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:30

    kombinovaná technika, kartom, 1992, 48 x 58 cm, sign. PD Chalabala 1992, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Natasha Floreánová

    (1947)

    Vize I.

    Položka č.: 277487

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:32

    kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Natasha Floreánová

    (1947)

    Vize II.

    Položka č.: 277488

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:34

    kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Natasha Floreánová

    (1947)

    Vize III.

    Položka č.: 277489

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:36

    kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Mademoiselle Riviére

    Položka č.: 277490

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:38

    reprodukce, papír, 1981, 50 x 36,5 cm, značeno v tisku PD JK 81, rám, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Katarína Alexyová - Fígerová

    (1963)

    Ryby a rybky

    Položka č.: 277491

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:40

    kolorovaný lept, 2018, 15 x 20 cm, sign. PD Alexyová (K.) 2018, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přadlena

    Položka č.: 277492

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:42

    tuš, tužka, papír, 23 x 18 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Pataki

    (1930)

    Milenci

    Položka č.: 277493

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:44

    tuš, akvarel, papír, 2005, 41 x 58 cm, sign. DU Pataki 2005, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Pataki

    (1930)

    Sedící schoulená

    Položka č.: 277494

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:46

    tuš, papír, 51,5 x 36 cm, sign. LD Pataki, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ernst Oberhoff

    (1906-1980)

    Figura

    Položka č.: 277495

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:48

    olej, plátno, 1969, 20,5 x 18 cm, sign. LD E. Oberhoff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Cvengrošová

    (1937)

    Sedící dívka

    Položka č.: 277496

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:50

    uhel, papír, 1980, 27 x 19,5 cm, monogr. LD Cv. 80, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav H. Struna

    (1899-1980)

    Ráno na Lipně

    Položka č.: 279173

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:52

    olej, plátno, 45 x 85 cm, sign. PD L.H. Struna, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Klouda

    (1929-2010)

    Sv. František

    Položka č.: 279207

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:54

    enkaustika, překližka, 65 x 52 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucie Novotná

    (1972)

    Louky

    Položka č.: 279333

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:56

    suchá jehla, 2009, 18,5 x 30 cm, sign. PD Lucie Novotná 09, rám, č. 14/26, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura II.

    Položka č.: 279349

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:36

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, soupis Fr. Gross: Soupis grafického díla, č. 424, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící I.

    Položka č.: 279350

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:38

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, soupis Fr. Gross: Soupis grafického díla, č. 423, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura I.

    Položka č.: 279351

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:40

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, soupis Fr. Gross: Soupis grafického díla, č. 422, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Sedící II.

    Položka č.: 279352

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:42

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, soupis Fr. Gross: Soupis grafického díla, č. 429, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Gross

    (1909-1985)

    Plastika

    Položka č.: 279353

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:44

    litografie, 1980, 24,4 x 16,5 cm, sig. PD F. Gross, č. 24/100, soupis Fr. Gross: Soupis grafického díla, č. 426, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přístav s loděmi

    Položka č.: 279354

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:46

    olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přístav s loděmi

    Položka č.: 279355

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:48

    olej, sololit, 1980, 20 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Dva obličeje

    Položka č.: 279356

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:50

    propiska, papír, 1999, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Liesler 19.1.99, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Hlava ženy

    Položka č.: 279357

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:52

    lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, č. 21/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Hlava ženy s kočkou

    Položka č.: 279358

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:54

    lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Faust a Markéta

    Položka č.: 279359

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:56

    lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, č. 36/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Faun s měsícem

    Položka č.: 279360

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:58

    lept, 5 x 3,5 cm, sign. PD E. Tomanová, rám, č. 106/200, Antikvariát Ostrovní, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    Kašna

    Položka č.: 279362

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:00

    ocelorytina, 5,7 x 4,5 cm, sign. DU J.Švengsbír, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Přítelkyně podle Jana Zrzavého

    Položka č.: 279363

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:02

    ocelorytina, 5,3 x 3,6 cm, sign. DU B. Housa, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Dáma podle Václava Hollara

    Položka č.: 279364

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:04

    ocelorytina, 6 x 3,8 cm, sign. DU B. Housa, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Pes a kočka

    Položka č.: 279365

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:06

    dřevoryt, 6,5 x 5,3 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Milenci

    Položka č.: 279366

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:08

    dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. PD Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Orel

    Položka č.: 279367

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:10

    dřevoryt, 5 x 3 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Milenci

    Položka č.: 279368

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:12

    suchá jehla, 7,4 x 11,9 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 279369

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:14

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 15/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy se zrcadlem

    Položka č.: 279370

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:16

    dřevoryt, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě židle se závěsem

    Položka č.: 279371

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:18

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 25/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dvě vázy a tři hrušky

    Položka č.: 279373

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:20

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 13/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Dva akty

    Položka č.: 279374

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:22

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 5/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Džbán se zvonky a paravany

    Položka č.: 279375

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:24

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 279376

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:26

    suchá jehla, 11,8 x 7,4 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 8/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Milenci

    Položka č.: 279377

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:28

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 23/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Loďka

    Položka č.: 279378

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:30

    suchá jehla, 11,7 x 7,7 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Král

    (1883-1942)

    Česání ovoce

    Položka č.: 279756

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:58

    litografie, 1928, 47 x 35 cm, sign. PD Král 1928, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 5 000 - 6 000 CZK

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Ilustrace k Maupassantovi

    Položka č.: 279758

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:00

    tuš, papír, 1957, 28,5 x 21,5 cm, sign. Liesler 1957, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    U vody

    Položka č.: 279760

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:02

    akvarel, papír, 1965, 33,5 x 47 cm, sign. LD K. Souček 65, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

  • Neznámý autor

    Mešita v Sýrii

    Položka č.: 280071

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:26

    olej, překližka, 37 x 45 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Nový

    (1913-?)

    Cikánský tábor

    Položka č.: 280074

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:28

    akvarel, tužka, papír, 23 x 36,5 cm, sign. PD M. Nový, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Hrátky s čertem

    Položka č.: 280075

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:30

    akvarel, tuš, papír, 1941, 15 x 17 cm, sign. PD JVojna 41, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Soukup

    Muž z Čičman

    Položka č.: 280076

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:04

    akvarel, papír, 1921, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD J Soukup 1921, rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice

    Položka č.: 280081

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:32

    tempera, karton, 54 x 54 cm, rám, při okrajích malba poškozená (zateklina), na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie ještěra na keramiku

    Položka č.: 280085

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:32

    tužka, papír, 6,5 x 5,8 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Dvě kupy

    Položka č.: 280089

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:34

    akvarel, pastel, papír, 1962, 27 x 39,5 cm, sign. M. Holý 62, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Bouře na horách

    Položka č.: 280094

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:36

    lept, 1922, 18 x 25 cm, sign. PD T.F. Šimon, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Vysoké pece

    Položka č.: 280097

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:06

    lept, 39,6 x 51,6 cm, sign. PD VSilovský, rám, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Palma

    Položka č.: 280098

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:34

    litografie, 1920, 9,7 x 6,6 cm, PN značeno na kameni J.Z., rám, příloha Veraikonu 1920, soupis František Dvořák: Grafické dílo Jana Zrzavého, č. 14, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdoší…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Žena

    Položka č.: 280100

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:08

    litografie, 1909, 63,5 x 41 cm, rám, plakát k výstavě, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karmazín

    Kompozice

    Položka č.: 280165

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:10

    monotyp, 1957, 58 x 41 cm, sign. PD Karmazín 57, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Souček

    (1887-?)

    Praha od Rudolfina

    Položka č.: 280208

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:38

    akvarel, papír, 1945, 26 x 30,5 cm, sign. V. Souček 45, rám, vzadu přípis, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Pohled do polí

    Položka č.: 280773

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:40

    tužka, tempera, papír, 2010, 26,5 x 35 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Návrh na známku

    Položka č.: 280774

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:42

    barevný fix, papír, 27 x 21 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Páv

    Položka č.: 280776

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:44

    barevný linoryt, 18 x 20 cm, sign. PD Hojný Lad., č. 61/65, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Pastorale

    Položka č.: 280777

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:46

    tempera, papír, 31,5 x 31,5 cm, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Zájezdní hostinec

    Položka č.: 280779

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:48

    tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný L., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 86 Balon s vlajkou

    Položka č.: 280780

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:12

    litografie, 1985, 13,5 x 8 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Fotbalový zápas u Notre Dame

    Položka č.: 281007

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:50

    dřevoryt, 12,4 x 16,2 cm, sign. PD V. Fiala, Antikvariát Ostrovní, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Holý

    Kytice ve váze

    Položka č.: 281009

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:52

    litografie, 47 x 28,7 cm, sign. PD Holý, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pietro Andrea Mathioli

    List z Mathioliho Herbáře

    Položka č.: 281019

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:54

    dřevoryt, 28 x 20 cm, pasparta, č. CXXXII, vznik kolem roku 1560, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Hlava anděla

    Položka č.: 281038

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 16:36

    tisk, 8,5 x 6 cm, sign. DU Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Hlava ryba

    Položka č.: 281195

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:40

    litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Postavy

    Položka č.: 281196

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:42

    litografie, 1991, 10,2 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 70/160, drobná skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Masky

    Položka č.: 281197

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:44

    litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 52/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Maska

    Položka č.: 281198

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:46

    litografie, 1993, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU JKavan 93, č. 82/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Zrcadlo

    Položka č.: 281199

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:48

    litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Exlibris PhDr. Ivo Prokop

    Položka č.: 281200

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:50

    litografie, 12,6 x 9,2 cm, sign. LD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    PF 1991

    Položka č.: 281201

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:52

    litografie, 13 x 9,8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    PF 1990

    Položka č.: 281202

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:54

    litografie, 12,4 x 8,1 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dudek

    (1954)

    Křišťál

    Položka č.: 281203

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:56

    lept, mezzotinta, 1995, 10 x 7 cm, sign. PD JDudek 95, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Josef Dudek

    (1954)

    Pegas

    Položka č.: 281204

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 14:58

    lept, mezzotinta, 1996, 9,7 x 7 cm, sign. PD JDudek 96, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    (1955)

    Postava

    Položka č.: 281205

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 15:00

    litoofset, 1996, 12,9 x 10,3 cm, PD značeno v tisku Boris Jirků, č. 12/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    (1949)

    Židle v krajině

    Položka č.: 281206

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 15:02

    lept, 1996, 13,8 x 10,8 cm, sign. PD Michaela 1996, č. 5/30, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Natus - Šalamounová

    (1934-2014)

    Lev

    Položka č.: 281207

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 04. 2024 15:04

    litografie, 1985, 19,5 x 12,8 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1985, č. 38/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Dvořák

    Továrna

    Položka č.: 281238

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:14

    olej, plátno, 1949, 35 x 50 cm, sign. LD Zd. Dvořák 49, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Emler

    (1912-1992)

    Letní den

    Položka č.: 281239

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:16

    litografie, 9,3 x 27,2 cm, sign. PD F. Emler, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Orání

    Položka č.: 281244

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:18

    litografie, 32,5 x 48 cm, sign. PD Karel Minář, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Polata

    Šumavská krajina

    Položka č.: 281245

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:20

    tempera, papír, 9,5 x 30,5 cm, sign. LD Polata 83, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Polata

    Šumavská krajina

    Položka č.: 281246

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:22

    tempera, papír, 16 x 30 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Polata

    Šumavská krajina

    Položka č.: 281247

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:24

    olej, plátno, 1980, 26 x 38 cm, sign. LD Polata 80, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Švéda

    (1947)

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 281249

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:26

    litografie, 1977, 50,5 x 40 cm, sign. PD T. Švéda 77, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Švéda

    (1947)

    Z Vrtbovské zahrady

    Položka č.: 281250

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:28

    litografie, 40,5 x 31,5 cm, sign. PD Tomáš Švéda, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rajko Tomič

    (1905-1988)

    Plachetnice

    Položka č.: 281251

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:30

    pastel, papír, 1935, 39 x 56 cm, sign. PD R. Tomic 1975, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rajko Tomič

    (1905-1988)

    Krajina

    Položka č.: 281252

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:32

    pastel, papír, 1936, 32,5 x 49 cm, sign. LD R.Tomic 1936, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, bosenský malíř, studium na akademiích v Bělehradu a Záhřebu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1969)

    Vlčí máky

    Položka č.: 281258

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:34

    olej, plátno, 1931, 57 x 47 cm, sign. LD V.V. Novák 31, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Zimní krajina

    Položka č.: 281260

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:36

    akvarel, papír, 42 x 56 cm, sign. PD Václavík, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Švéda

    (1947)

    Krajina

    Položka č.: 281272

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:38

    akvarel, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. PD Tomáš Švéda 75, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Vesnice

    Položka č.: 281273

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:40

    olej, lepenka, 20 x 57 cm, sign. PD Pýcha, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Bez názvu

    Položka č.: 281275

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:00

    strukturální grafika, lept, 1964, 24 x 17,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 64, rám, č. 10/35 II, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Reklama v krajině

    Položka č.: 281276

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:01

    litografie, 1992, 65,5 x 49,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, č. 55/140, při pravém okraji v jednom místě napatrně natrženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Esej

    Položka č.: 281277

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:02

    3 x litografie, 1988, dvakrát 31,5 x 20,5; 32 x 41 cm, vše signováno, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Dívka

    Položka č.: 281278

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:03

    lept, 1983, 16,7 x 10,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 83, rám, rám ve dvou rozích poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2013)

    Ecce homo No. 3

    Položka č.: 281279

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:04

    litografie, 1994, 48 x 59 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1994, rám, č. 59/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Řetězový most I.

    Položka č.: 281280

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:05

    suchá jehla, 1946, 26,5 x 34 cm, sign. LD František Tichý 47, PD věnování: Františku Brabcovi!, uvedeno v soupisu Dvořák pod č. 125, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Dražební společnost na aukci Stern

    Položka č.: 281281

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:06

    litografie, 1916, 21 x 33 cm, sign. PD Orlik Emil, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 281282

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:07

    litografie, 1930, 49 x 39,9 cm, sign. PD V. Špála, rám, S.V.U. Mánes svým členům na rok 1930, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Hlava ženy I

    Položka č.: 281283

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:08

    linořez, 1916, 18 x 12 cm, sign. PD J. Čapek, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Ověnčená hlava

    Položka č.: 281284

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:09

    litografie, 35 x 26,5 cm, sign. PD Zrzavý Jan, rám, č. 37/100, list z II. alba vydaného Galerií Platýz v Praze k poctě A. Senefeldera r. 1973 v nákladu 100 výtisků. Jan Zrzavý je českým významným představitelem avantgardy nastupující začátkem 20. století. Jeho specifický magický výtvarný projev, kte…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Za městem

    Položka č.: 281285

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:10

    akvarel, tuš, papír, 1979, 57, 5 x 40 cm, sign. LD Načeradský 79, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Dvě cvičitelky

    Položka č.: 281286

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:11

    akvarel, tuš, papír, 1977, 48 x 62 cm, sign. LD Načeradský 77, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Astrální seance (Zasedání času)

    Položka č.: 281287

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:12

    tempera, papír, 42,5 x 53 cm, sign. LD Valter K., rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Tma

    Položka č.: 281288

    Vyvolávací cena: 170.000 CZK (7.084 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:13

    olej, plátno, 2005, 160 x 150 cm, sign. PD I. Ouhel 05, lišta, vzadu štítek Galerie Gema, zdařilá práce významného českého představitele současné abstrakce, která, jak je pro autora typické, vychází z inspirace krajinou. Autor studoval na pražské AVU u Karla Součka, posléze se stal členem sdružení 1…

    Aktuální cena: 170.000 CZK (7.084 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    1016

    Položka č.: 281289

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:14

    akryl, plátno, 2016, 25 x 25 cm, PD Grimmich 1016, Igor Grimmich absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují užíváním perspektivních průhle…

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    1116

    Položka č.: 281290

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:15

    akryl, plátno, 2016, 25 x 25 cm, PD monogr. G1116, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Nůše podzimu

    Položka č.: 281291

    Vyvolávací cena: 190.000 CZK (7.917 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:16

    olej, akryl, karton, 1978, 62 x 50 cm, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných umění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz především na barvu a tvar. Pod …

    Aktuální cena: 190.000 CZK (7.917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Akt - Černé na Bílém

    Položka č.: 281292

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:17

    muchláž, 1979, cca 27,5 x 28 cm, sign. PD J. Kolář 79, adjustováno v plexiskle, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Akt - Černé na Bílém

    Položka č.: 281293

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:18

    muchláž, 1979, cca 27 x 26 cm, sign. PD J. Kolář 79, adjustováno v plexiskle, básník s neobyčejnou tvůrčí invencí a autor experimentální poezie, přenesl písemné sebevyjádření do zcela unikátní vizuální podoby. Klasický psaný projev dokázal posunout až na jeho samé hranice. Neustále vyhledával nové t…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Stojící Anička

    Položka č.: 281294

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:19

    tuš, papír, 1962, 15,2 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 128, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Anička z boku

    Položka č.: 281295

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:20

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 124, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Anička v námořnických šatech

    Položka č.: 281296

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:21

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 125, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Sedící Anička

    Položka č.: 281297

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:22

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 100, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Anička v modrých šatech

    Položka č.: 281298

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:23

    tuš, akvarel, papír, 1962, 15,3 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 61, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen je…

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Plátěný drak a červený trojboký jehlan

    Položka č.: 281299

    Vyvolávací cena: 1.200.000 CZK (50.000 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:24

    olej, plátno, podlepeno, 1964, 23 x 42 cm, sign. LD Kamil Lhoták 64, rám, vzadu napsán název autorem Drak a Jehlan, zatímco v soupise díla uvedeno pod názvem: Plátěný drak a červený trojboký jehlan. Dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější…

    Aktuální cena: 1.200.000 CZK (50.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    Poklad Inků (Pštros)

    Položka č.: 281300

    Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:25

    kvaš, papír, 21 x 18 cm, sign. LD Z. Burian, rám, ilustrace ke knize Karla Maye - Odkaz posledního Inky, str. 133, nakl. Jan Toužimský Praha 1932, Jeli. Hlad se dostavil, a žízeň nedala na sebe také dlouho čekati. Jezdci přitahovali opasky, aby jim žaludek nekručel a zmlkli. Čas postoupil již až do …

    Aktuální cena: 130.000 CZK (5.417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Budil

    (1943-2021)

    Transformace

    Položka č.: 281301

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:26

    olej, plátno, 1993, 72 x 72 cm, sign. B Budil 93, rám, Bedřich Budil je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba jsou spojeny s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných a dějových kombinacích.…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Rodina na výletě

    Položka č.: 281302

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:27

    akvarel, pastel, karton, 1991, 69,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 91, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Dva muži

    Položka č.: 281303

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:28

    akvarel, tuš, papír, 1992, 30 x 42 cm, sign. PD Načeradský 92, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Rytmy

    Položka č.: 281304

    Vyvolávací cena: 176.000 CZK (7.334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:29

    olej, plátno, 2008, 155 x 160 cm, sign. vzadu Ivan Ouhel, lišta, Ivan Ouhel patří k hlavním českým představitelům lyrické abstrakce. Díky své formě se může na první pohled zdát, že Ouhelovy obrazy jsou čistě abstraktní často však vycházejí z reálného základu. Nejčastějším námětem je pro něj krajina…

    Aktuální cena: 176.000 CZK (7.334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Placht

    (1962)

    Motýlí žena

    Položka č.: 281305

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.750 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:30

    olej, plátno, 2001, 100 x 70 cm, sign. vzadu Otto Placht 2001, Otto Placht se narodil v Čechách r. 1962, studoval zde i pražskou Akademii výtvarných umění, ale od první výpravy do města Pucallpa r. 1993 žije převážně v Peru. Peruánský prales ho oslovil natolik, že se stal ústředním výjevem jeho male…

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Motorkář II

    Položka č.: 281306

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:31

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Franta

    (1962)

    Swedish 3

    Položka č.: 281307

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:32

    ruční papír, akryl, sprej, 2007, 58 x 42 cm, sign. LD R.Franta, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Franta

    (1962)

    Nenech se omezovat

    Položka č.: 281308

    Vyvolávací cena: 67.000 CZK (2.792 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:33

    akryl, plátno, 2021, 50 x 70 cm, sign. vzadu R.F. 2021, Roman Franta absolvoval AVU v Praze v ateliérech B. Dlouhého a A. Veselého. Od roku 2008 působil v ateliéru malby M. Rittsteina na pražské AVU, kde léta vyučoval kresbu. V tvorbě Romana Franty můžeme cítit vliv abstraktního expresio…

    Aktuální cena: 67.000 CZK (2.792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Malý otvor

    Položka č.: 281309

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:34

    plátno, akryl, 2020, 60 x 50 cm, monogr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Burget

    (1970)

    Roma

    Položka č.: 281311

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:36

    akryl, plátno, 2017, 50 x 60 cm, sign. LD M B 17, lišta

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aleš Růžička

    (1977)

    Políčko

    Položka č.: 281312

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:37

    akryl, plátno, 2016, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. Růžička 2016

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatopluk Klimeš

    (1945)

    Co tomu říkáš Vincente?

    Položka č.: 281313

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:38

    plátno, oheň, popel, akryl, 2022, 50 x 65 cm, sign. PD K

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Malý bor 2

    Položka č.: 281314

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:39

    asambláž, akryl na dřevěná desce, kovové prvky, 2011, 51 x 33,5 cm, sign. zezadu D11, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Jerie

    (1977)

    Policista z Eldoráda

    Položka č.: 281315

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:40

    olej, plátno, 2019, 70 x 50 cm, sign. PD JERIE 2019, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Dvě ženy / Cvičitelka

    Položka č.: 281316

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:41

    akvarel, pastel, papír, 2004, 29,5 x 42 cm, sign. PN Načeradský 2004, oboustranná kresba, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Kudlanka

    Položka č.: 281317

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:42

    tempera, papír, 2006, 59 x 42 cm, sign. PD Načeradský 2006, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Ptáčci

    Položka č.: 281318

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:43

    suchá jehla, 6,4 x 4,1 cm, monogr. PD, pasparta, v jednom místě v horní části drobná skvrna (mimo tisk), pasparta zašlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívčí tvář

    Položka č.: 281319

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:44

    suchá jehla, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 14/40, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Ilustrace k básni Kašmírový šál

    Položka č.: 281320

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:45

    suchá jehla, 18,8 x 9,4 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Stojící dívčí akt

    Položka č.: 281321

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:46

    linoryt, 40,5 x 23,8 cm, sign. PD Ota Janeček, rám (nezaskleno), č. 11/100, grafika mírně poškozená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Sedící dívčí akt

    Položka č.: 281322

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:47

    litografie, 31 x 22 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 46/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Stojící dívčí akt

    Položka č.: 281323

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:48

    linoryt, 36 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, grafika i pasparta mírně zašlé, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Akt se skloněnou hlavou

    Položka č.: 281324

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:49

    litografie, 44 x 26,4 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 12/39, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka

    Položka č.: 281325

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:50

    linoryt, 41,5 x 30 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 27/50, mírně zažloutlý papír, grafika vybledlá, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Krajina

    Položka č.: 281326

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:51

    linoryt, 1963, 20 x 13 cm, sign. PD Karlíková 63, č. 14/23, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Písařík

    (1968)

    Bílá linka

    Položka č.: 281327

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:52

    serigrafie, 1997, 36,8 x 31 cm, sign. PD P. Písařík 97, č. 13/100, žák prof. J. Ptáčka a S. Kolíbala na AVU v Praze, člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamila Ženatá

    (1953)

    Tao

    Položka č.: 281328

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:53

    lept, akvatinta, 40 x 39,7 cm, sign. PD Kamila Ženatá, č. 1/50, ve spodní části ve dvou místech drobná skvrna, papír mírně ohmataný, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Holub

    (1976)

    Malá snídaně

    Položka č.: 281329

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (938 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:54

    probarvovaný polyester, 2017, v. 21 cm, sign.zespodu PETR HOLUB

    Aktuální cena: 22.500 CZK (938 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Jindřich VIII.

    Položka č.: 281330

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:55

    tisk, akvarel, papír, 2004, 47,5 x 29 cm, sign. PD R. Filla 04, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    List z kalendáře

    Položka č.: 281331

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:56

    tisk, akvarel, papír, 2011, 60 x 47 cm, sign. PD R. Fila 11, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    William Blake

    Položka č.: 281332

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:57

    tisk, běloba, akvarel, papír, 2012, 40 x 33 cm, sign. DU R. Fila 12, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Náměstí sv. Marka

    Položka č.: 281333

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:58

    tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 55 x 35 cm, sign. PD R. Fila 05, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Zkřížené meče (PF 1976 Tomáš Svoboda)

    Položka č.: 281334

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:59

    litografie, 1975, 9,3 x 12,2 cm, sign. DU Kamil Lhoták 75, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Oči

    Položka č.: 281335

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:00

    litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t., antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Mořské plody

    Položka č.: 281336

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:01

    litografie, 1965, 43 x 54 cm, sign. PD Liesler 65, archivní tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Strom vábení

    Položka č.: 281337

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:02

    litografie, 1979, 43 x 54,5 cm, sign. PD Liesler 79, rám, č. 66/138, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    Charleston

    Položka č.: 281338

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:03

    barevná litografie, 2020, 41 x 33,2 cm, sign. DU O. Jelínek 20, č. 16/50

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Z Ovocného trhu

    Položka č.: 281339

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:04

    lept, 15 x 18 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 281340

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:05

    lept, 16 x 18 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 281341

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:06

    lept, 15,5 x 14,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Německá ambasáda

    Položka č.: 281342

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:07

    lept, akvatinta, 1914, 35,5 x 34 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, papír i rám zašlé, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti-Zamponi

    (1882-1959)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 281343

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:08

    lept, akvatinta, 1914, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, LD věnování, grafika mírně poškozená, pasparta i rám zašlé, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Národní divadlo

    Položka č.: 281344

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:09

    lept, 29,5 x 36,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Tatry - Ždiarska vidla

    Položka č.: 281345

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:10

    akvatinta, 34 x 29 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, Ždiarska vidla je druhý nejvyšší vrchol Belianských Tater o nadmořské výšce 2142 m, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Orloj na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 281346

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:11

    suchá jehla/lept, 1961, 13,3 x 17,5 cm, sign. PD K. Vondrouš, rám, č. 92/100, značeno v desce LD Vondrouš 1961, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    Položka č.: 281347

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:12

    litografie, 1949, 30 x 40 cm, sign. PD O Coubine, rám, soupis Siblík č. 121, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Národní divadlo v zimě

    Položka č.: 281348

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:13

    akvatinta, 1924, 29 x 32 cm, sign. PD T. F. Šimon, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Gutfreund

    (1889-1927)

    Hlava

    Položka č.: 281349

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:14

    bronz, v. 38,8 cm, pozdější odlitek, autor byl významný sochař první poloviny 20. století - první sochař, který se zaobíral kubistickým pojetím sochy. Školení získal na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, posléze v Paříži v ateliéru A. Bourdella. Přátelil se také s A. Rodinem. Jeho tvorba byla přeruše…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1969)

    Rybník u Stráže

    Položka č.: 281350

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:15

    olej, plátno, 1967, 54 x 118 cm, sign. PD V. V. Novák 1967, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vlčí máky

    Položka č.: 281351

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:16

    olej, karton, 48 x 66 cm, sign. LD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sadovský

    (1909-1992)

    Kytice

    Položka č.: 281352

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:17

    olejová tempera, karton, 62 x 44 cm, sign. PD Franta Sadovský, rám, PD věnování autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Zátiší s kosatci

    Položka č.: 281353

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:18

    olej, plátno, 26 x 21 cm, sign. PD M. Hlobilová, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    Slunečnice

    Položka č.: 281354

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:19

    olej, lepenka, 1958, 48,5 x 38,5 cm, sign. LD K. Skála 58, rám, rám zašlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, poté prof. Souverbieho na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Novopacký

    (1821-1908)

    Krajina

    Položka č.: 281355

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:20

    tuš, akvarel, běloba, papír, 24 x 45 cm, sign. PD Nowopacký, rám, PD popsáno (špatně čitelné), na zadní stramě štítek s popisem, silně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. T. Endera, K. Gsellhofera a J. Mössmera na Akademie der bildenden Künste ve Vídni, člen JUV a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef M. Černovický

    (1906-1991)

    Zima v jižních Čechách

    Položka č.: 281356

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:21

    olej, plátno, 35 x 49,8 cm, sign. PD J.M. Černovický, podlepeno kartonem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Truppeho v Brně, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, poté studium v Paříži na škole École des Arts et Métiers

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Odvárko

    (1913-1985)

    Předjaří

    Položka č.: 281357

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:22

    olej, deska, 34 x 48,5 cm, sign. PD S. Odvárko, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veno Veselý

    (1879-1953)

    Mlýn u potoka

    Položka č.: 281358

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:23

    olej, plátno, 1925, 80 x 71 cm, sign. LD Veno Veselý 1925, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Soter Vonášek

    (1891-1953)

    Rybník

    Položka č.: 281359

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:24

    olej, plátno, 1939, 49 x 74,5 cm, sign. PD Soter Vonášek 39, rám

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Hrad Rabí

    Položka č.: 281360

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:25

    olej, lepenka nalepena na plátno, 1928, 78 x 108 cm, sign. PD A. Moravec 28, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michalem Zachařem, odřený rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarník…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kostial

    (1878-1943)

    Malostranské náměstí

    Položka č.: 281361

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:26

    akvatinta, 40 x 40,5 cm, značeno PD v dece Kkostial, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Džamie v Ruščuku

    Položka č.: 281362

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:27

    dřevoryt, 1927, 15 x 10 cm, sign. PD A. Macková 27, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Protržené nebe

    Položka č.: 281363

    Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:28

    litografie, 53,5 x 38 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 44/50, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Tvář

    Položka č.: 281364

    Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:29

    litografie, 64,5 x 47 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 52/60, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 1

    Položka č.: 281365

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:30

    pastelka, fix, papír, 30 x 42 cm, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, mimo kresbu pravý horní a pravý dolní roh ohnutý, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 3

    Položka č.: 281366

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:31

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 4

    Položka č.: 281367

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:32

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 5

    Položka č.: 281368

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:33

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 6

    Položka č.: 281369

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:34

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, sign. vzadu St. Holý, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Jak básníci přicházejí o iluze 7

    Položka č.: 281370

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (234 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:35

    pastelka, fix, papír, 33 x 45 cm, vzadu razítko: Komise ČVU při Televizním studiu Praha, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.600 CZK (234 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Přání

    Položka č.: 281371

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:36

    fix, papír, 19,3 x 27 cm, sign. PD Ji, pasparta, nahoře napsáno: La Societé de Jacques Brell vous souhaits bonne ettriste Pére Noel, pasparta zašlá, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Kalousek

    (1958)

    Medvěd Malíř

    Položka č.: 281372

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:37

    litografie, 1998, 54 x 71 cm, sign. PD Kalousek 98, č. 11/27

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Naše ekologie

    Položka č.: 281373

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:38

    tuš, akvarel, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PU Renčín, mírně ušpiněno, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Krásná země

    Položka č.: 281374

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:39

    tuš, akvarel, papír, 42 x 59 cm, sign. PD Renčín, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdinand - Jean Luigini

    (1870-1943)

    Cesta v zimě

    Položka č.: 281375

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:40

    lept, 45,5 x 58,5 cm, sign. PD F. Luigini, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luis Icart

    (1888-1950)

    Dáma s kožichem

    Položka č.: 281376

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:41

    lept, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Luis Icart, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl s mečem

    Položka č.: 281377

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:42

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 119, str. 153

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Mojžíš

    Položka č.: 281378

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:43

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 124, str. 155

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Prorok Daniel v jámě lvové

    Položka č.: 281379

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:44

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 142, str. 159

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Niki de Saint Phalle

    (1930-2002)

    Monster

    Položka č.: 281380

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:45

    litografie, 1995, 64 x 104 cm, sign. PD Niki de St Phalle, rám, č. 130/250, Niki de Saint Phalle byla francouzsko-americkou vizuální umělkyní – sochařkou, malířkou a filmařkou. Autorka se stala známou v době 60. let, kdy patřila do skupiny Nových realistů. Ve své tvorbě často tematizovala feministic…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tom of Finland

    (1920-1991)

    Hasič

    Položka č.: 281381

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:46

    serigrafie, 45 x 30,5 cm, sign. PD Tom, rám, č. 140/190

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec: Zpěv 2: Loď duší

    Položka č.: 281382

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:47

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, rám, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Torsos

    Položka č.: 281383

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:48

    plakát, 150,5 x 101 cm, sign. DU Andy Warhol, rám

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andy Warhol (after)

    (1928-1987)

    Kimiko

    Položka č.: 281384

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:49

    serigrafie na papíře Stonehenge, 1981, 91,6 x 91,6 cm, nesignovaný tisk mimo edici, PD slepotiskové razítko tiskařské dílny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andy Warhol (after)

    Superman

    Položka č.: 281385

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:50

    serigrafie, 1981, 96,5 x 96,5 cm, rám, vzadu razítko ve výřezu Andy Warhol 1981, publisher Ronald Feldman, Fine arts, Nex York, přiložen certifikát pravosti C&P Fine Arts

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Chadima

    (1923)

    Zdechovice I.

    Položka č.: 281386

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:51

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 1955, 18,5 x 21 cm, sign. PD Chadima, pasparta, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Písek nad Otavou

    Položka č.: 281387

    Vyvolávací cena: 12.800 CZK (534 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:52

    tempera, papír, 41 x 28 cm, sign. PD V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 12.800 CZK (534 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Bez názvu

    Položka č.: 281388

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:53

    pastel, papír, 1978, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD R. Hliněnský 78, rám, významný moravský malíř, jehož dílo je charakteristické vynalézavou, intimní poezií. Ve svém výrazu je blízký Boštíkovi, s nímž paralelně dospěl k lyrice projevující se však větším vztahem ke koloristickému pojednání malby, studium …

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Frotáž

    Položka č.: 281389

    Vyvolávací cena: 135.000 CZK (5.625 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:54

    frotáž, 1942, 36,5 x 47 cm, sign. PD istler 42, rám, vzadu popsáno Ludvíkem Kunderou, tato práce představuje vzácnou ukázku z počátku autorovy tvorby, kdy umělec zpracovával podněty z tvorby Joana Miró i Paula Klee a pokoušel se nalézt vlastní výraz i prostřednictvím experimentu. Vzácnost díla podtr…

    Aktuální cena: 135.000 CZK (5.625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kafka

    (1896-1973)

    Principál

    Položka č.: 281390

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:55

    akvarel, kombinovaná technika, karton, 1960, 46,5 x 25 cm, sign. PD Kafka, rám, soukromý žák prof. M. Boháče a Kuttmanna

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Bez názvu

    Položka č.: 281391

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:56

    lept, 34,5 x 22 cm, sign. PD Konůpek, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helmut Skarbina

    (1888-1945)

    Hudebníci

    Položka č.: 281392

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:57

    litografie, 41 x 31 cm, sign. PD H. Skarbina, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaro Procházka

    (1886-1949)

    Trhy

    Položka č.: 281393

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:58

    litografie, 22 x 31 cm, sign. PD Jaro Procházka, žák prof. Jakesche na UMPRUM v Praze, jednatel a výstavní komisař J.U.V.

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Shakespeare

    Položka č.: 281394

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:59

    lept, 1974, 26,8 x 15,5 cm, sign. PD Karel Demel 74, pasparta, 42/90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Rozhovor

    Položka č.: 281395

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:00

    lept, mezzotinta, 1982, 20 x 19,9 cm, sign. PD Karel Demel 82, č. 25/125, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Kolotoč II

    Položka č.: 281396

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (409 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:01

    litografie, 2008, 66 x 35 cm, sign. PD Karel Demel 08, č. 69/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.800 CZK (409 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marina Richter

    (1962)

    My oni (Souboj)

    Položka č.: 281397

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:02

    litografie, 2008, 38 x 26,5 cm, sign. PD Marina Richter 2008, č. 9/55, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marina Richter

    (1962)

    Portrét ve vlámském klobouku

    Položka č.: 281398

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:03

    litografie, 1999, 49,5 x 34,5 cm, sign. DU Marina Richter 99, č. 61/75, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marina Richter

    (1962)

    Madame

    Položka č.: 281399

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:04

    litografie, 2005, 27 x 37,5 cm, sign. PD Marina Richter 2005, č. 47/95, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook