Petr Minka

(1961)

  • Petr Minka

    (1961)

    Pocta Jaroslavu Seifertovi

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 17:15

    suchá jehla, 15,2 x 11 cm, sign. PD Petr Minka 98, č. 21/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Údolí smutku Jana Zrzavého

    Položka č.: 495

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 17:14

    suchá jehla, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Petr Minka 98, č. 49/50, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Minka

    (1961)

    Ježíš Kristus

    Položka č.: 267040

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 20:04

    litografie, 1994, 23,5 x 16 cm, sign. PD 94, pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)