Kamil Lhoták

(1912-1990)

SEZNAM AUTORŮ

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Přístaviště

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:36

    lept, 2009, 8 x 10,2 cm, sign. PD Kamil Lhoták II. 9, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Rytíř

    Položka č.: 803

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:14

    tužka, papír, 1918, 15 x 8 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Tygr žere domorodce / Tygr zblízka

    Položka č.: 802

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:10

    pastelky, papír, asi 1919, 10,5 x 14,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Anička z boku na židli

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 53, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života…

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 1988

    Položka č.: 637

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:28

    litografie, 1987, 10,5 x 14,5 cm, PD monogr. K. L., člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 84

    Položka č.: 636

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:27

    litografie, 1983, 12 x 8,5 cm, sign. PD K. Lhoták 83, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    PF 89

    Položka č.: 635

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:26

    litografie, 1988, 10,7 x 15,7 cm, sign. LD K. Lhoták, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Letiště

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:30

    suchá jehla, 1963, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták, MUDr. Fr. Baroch P.F. 1963, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 6.501 CZK (271 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    P.F. 1966

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:29

    litografie, 1965, 15 x 11 cm, sign. UD Kamil Lhoták 65, J. Hrachovec, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Muž na velocipédu

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:28

    litografie, 1978, 9 x 6,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 79, PF 1980, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Kužel a automobil

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:20

    suchá jehla, 1978, 9 x 16 cm, sign. PD Kamil Lhoták 78, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 6.001 CZK (251 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Dvě ilustrace

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:13

    2x lept, 1972, 5 x 3,5/ 5 x 3,5 cm, vše sign. PD K. Lhoták 72, rám, č. 38/150, 57/150, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Strojní krajina I.

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 11:08

    suchá jehla, 1946, 15,9 x 24,8 cm, pozdější otisk z původní desky z roku 1995, limitovaná edice 12. kusů, přiložen certifikát pravosti Antikvariát Křenek, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Jablko

    Položka č.: 772

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:51

    litografie, 3,4 x 5 cm, monogr. PD KL, rám, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Láhev Londine

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    serigrafie, 1982, 12 x 9,5 cm, monogr. PD K.L., značeno v kameni PD Kamil Lhoták 82, při horním okraji ohnutý papír, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Kolo u kůlny

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 9,3 x 7,2 cm, sign. PD K. Lhoták, levý dolní roh nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Kamil  Lhoták

    (1912-1990)

    Hovory u krbu

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2022 16:39

    perokresba, běloba, papír, 1981, 10 x 10 cm, ilustrace Kamila Lhotáka, příloha deníku PRÁCE 14. 3. 1981, dílo Kamila Lhotáka, především díky nezaměnitelným ilustracím s charakteristickou výrazovou zkratkou, se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřejností. Poetismus a imaginace jsou typickými vypra…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 8 000 - 10 000 Kč CZK

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Alfred Jarry: Nadsamec

    Položka č.: 461

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    kniha, podpis na titulní stránce a ilustrace K. Lhoták, překlad J. Zaorálek, doslov L. Kundera, Odeon, Praha 1968, plátěná s obálkou, obálka na hřbetu a rohu poškozená, lehce zkosený hřbet, jinak stav dobrý, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou

    Položka č.: 389

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    dopis, 30 x 21 cm, strojopis podepsaný Kamilem Lhotákem, papír natržen, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Kamil Bednář: Odila

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    kniha s podpisem, podp. na tit. listě, il. a vazba K. Lhoták, vyd. Supraphon, Praha, 1976, ed. Lyra Pragensis, pův. clkžn. vazba, 152s., výborný stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Karel Hlaváček: Pařížská nároží

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 8x sign. litografie K. Lhoták, vydal S.Č.U.G. Hollar, Praha 1958, 16 s., brož, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    A. Branald: Dary a nezdary - vzpomínka na Kamila Lhotáka

    Položka č.: 336

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, lept z původní originální desky Kamila Lhotáka, podpis v tiráži A. Branald, obálka, úprava a podpis v tiráži M. Dyrynk, tisk Pavel Dřímal, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1997, pův. brož, 22s., losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, S…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Karel Sýs: Jan Neruda v Paříži

    Položka č.: 338

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00

    bibliofilie, 3x lept - frontispis a 2 ilustrace v textu a podpis v tiráži K. Lhoták, podpis v tiráži K. Sýs, úprava J. Týfa, doslov Fr. Dvořák, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1977, volné listy v obálce, nestr. (8), ruční papír, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, S…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Vjezd do podzemní drahy v Paříži (Freres Lissac)

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    litografie, 1948, 22,7 x 30,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 48, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Paříž, kterou Lhoták navštívil v roce 1938, se stala jeho trvalou inspirací. V duchu…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

    Odhadní cena: 15 000 - 20 000 Kč CZK

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Anička v šedých šatech

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    tuš, akvarel, papír, 1962, 15,4 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 169, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 Kč CZK

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Postava Aničky se skloněnou hlavou

    Položka č.: 273643

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 10:13

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 140, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    (1912-1990)

    Kouřící lahev

    Položka č.: 268427

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:09

    litografie, 1982, 12 x 8 cm, sign. DU. K. Lhoták 82, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

Instagram

Facebook