Jan Souček

(1941-2008)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Rudolf II.

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 17:10

    litografie, 1997, 24 x 17,5 cm, sign. PD, č. 35/110, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Busta

    Položka č.: 924

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 15:05

    lept, 1972, 25 x 19,5 cm, sign. PD J. Souček 72, autorský tisk, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Bakchův průvod

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    suchá jehla, 2001, 25,5 x 32,5 cm, sign. PD J. Souček 01, rám, č. 12/80, při okraji pasparty mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Babylonská věž

    Položka č.: 378

    lept, 1988, 31 x 21,2 cm, sign. PD Jan Souček 88, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Arkán I.

    Položka č.: 376

    lept, 1985, 24,8 x 29,5 cm, sign. PD JSouček 85, č. 13/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Dvě nohy nad městem

    Položka č.: 221735

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:30

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Tři postavy nad hradbami

    Položka č.: 221733

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2024 14:28

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Příroda versus stroje

    Položka č.: 268861

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 10. 2023 20:06

    lept, akvatinta, 1986, 29,1 x 39,3 cm, sign. PD 86, č. 8/60, zažloutlý papír, po celé ploše papíru drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Minotaurus v továrně

    Položka č.: 268621

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 12:23

    lept, 1984, 24,7 x 29,5 cm, sign. PD Jan Souček 84, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Libenského na SUPŠ sklářské v Železném Brodě, poté prof. Hoffmeistera na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar