Karol Barón

(1939-2004)

  • Karol Baron

    (1939-2004)

    Utajené sny

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    akvarel, papír, 1975, 30,5 x 43 cm, sign. LD Baron 1975, žák prof. P. Matejky a D. Millyho na VŠVU v Bratislavě, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu