Oldřich Škácha

(1941-2014)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s fotografií Václava Havla z roku 75

    Položka č.: 485

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    originální fotografie, 2002, 25,3 x 37 cm, sign. PD ŠKÁCHA 2002, pasparta, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s chotí

    Položka č.: 483

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    fotografie, 2010, 14,5 x 21,3 cm, sign. PD Škácha 2010

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s Martou Kubišovou

    Položka č.: 482

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    fotografie, 2005, 17,5 x 24 cm, sign. PD ŠKÁCHA 2005

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Bělíková, J. Dienstbier a V. Havel (1978)

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    fotografie, 1978, 13 x 19,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel - Odcházení (s podpisem VH)

    Položka č.: 275637

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 16:30

    fotografie, 15 x 22,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu