Jaroslav Holeček
Hradčany
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:00
olej, plátno, 66 x 93 cm, sign. PD J. Holeček, rám
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Hradčany