Karel Dlabola

(1902-1998)

SEZNAM AUTORŮ

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    PF 1985

    Položka č.: 280986

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:18

    dřevoryt, 1984, 7,2 x 10,4 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    PF 1998!

    Položka č.: 280990

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:14

    dřevoryt, 1987, 7,5 x 10,4 cm, sign. PD Karel Dlabola 1987, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    U Hlubokého

    Položka č.: 280993

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:11

    dřevoryt , 6 x 8,9 cm, sign. PD Karel Dlabola, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Zima nad Zvičinou

    Položka č.: 280996

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:08

    litografie, 1982, 7,2 x 11,2 cm, sign. PD Karel Dlabola, 16/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Večer na chalupě

    Položka č.: 281001

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:03

    litogrfie , 1985, 12,2 x 17,7 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1985, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Karel Dlabola

    (1902-1998)

    Bělohradská zima

    Položka č.: 281003

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:01

    litografie , 1982, 22,4 x 29,6 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1982, 6/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

Instagram

Facebook