Eduard Ovčáček

(1933-2022)

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    serigrafie, 1998, 60 x 59 cm, sign. PD E. Ovčáček 98, rám, č. 14/35, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Sen č. 13 (Cyklus LSD)

    Položka č.: 442

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    digitální grafika, 2003, 35 x 24,5 cm, sign. PD E. Ovčáček 2003, č. 9/10, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Eduard Ovčáček

    (1933-2022)

    Jádro

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    kvaš, koláž, tuš, karton, 1981, 59,5 x 42 cm, sign. LD E. Ovčáček, rám, z důvodu rámování bude položka k vidění 23. 2. 2023. Eduard Ovčáček se ve své tvorbě zabýval malbou, grafikou, koláží, plastikou, vizuální a konkrétní poezií, lettristickou fotografií, akcemi a instalacemi. Jeho prvořadým mediem…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)