Jan Spěváček

(1973)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu III.

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:01

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Kresba aktu II.

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 18:00

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:13

    tuš, tužka,papír, 2002, 43,5 x 25 cm, sign. DU Jan Spěváček 2002, zvlněný papír, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Zaslíbená země

    Položka č.: 275367

    Vyvolávací cena: 19.500 CZK (813 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2023 12:00

    olej, plátno, 2007, 50 x 148 cm, sign. vzadu Jan Spěváček 2007, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 19.500 CZK (813 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Papír V

    Položka č.: 232810

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 18:34

    olej, pauzovací papír, 2007, 56 x 45 cm, sign. PD J. Spěváček 2007, pokroucený papír, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu