Miroslav Mužík
Tančící dům 2
Položka č.: 786Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:05
akryl, plátno, 2018, 50 x 60 cm, sign. LD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Mužík
Pnětluky
Položka č.: 783Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
akryl, plátno, 2011, 50 x 60 cm, sign. PD Mužík 2011, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Miroslav Mužík
České Středohoří
Položka č.: 785Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:04
akryl, plátno, 2018, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Mužík
Jezero Braňany
Položka č.: 784Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:03
akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. PD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Mužík
Tančící dům
Položka č.: 782Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:01
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Mužík
Bořeň z Kyselky
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:00
akryl, plátno, 2018, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miroslav Mužík
Růžové stromy
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:59
akryl, plátno, 2008, 70 x 50 cm, sign. PD MUŽÍK 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)