Miroslav Mužík

(1957)

SEZNAM AUTORŮ

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Tančící dům 2

    Položka č.: 786

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:05

    akryl, plátno, 2018, 50 x 60 cm, sign. LD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Pnětluky

    Položka č.: 783

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:05

    akryl, plátno, 2011, 50 x 60 cm, sign. PD Mužík 2011, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    České Středohoří

    Položka č.: 785

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:04

    akryl, plátno, 2018, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Jezero Braňany

    Položka č.: 784

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:03

    akryl, plátno, 2018, 50 x 50 cm, sign. PD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Tančící dům

    Položka č.: 782

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:01

    akryl, plátno, 2018, 50 x 60 cm, sign. LD Mužík 18, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Bořeň z Kyselky

    Položka č.: 781

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 13:00

    akryl, plátno, 2018, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Miroslav Mužík

    (1957)

    Růžové stromy

    Položka č.: 780

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:59

    akryl, plátno, 2008, 70 x 50 cm, sign. PD MUŽÍK 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

Instagram

Facebook