K. Novák

  • K. Novák

    Semilsko

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    olej, plátno, 24 x 33,5 cm, sign. PD K. Novák, rám, malba místy krakelována, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)