Hiroshige Utagawa

(1797-1858)

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Kodai Fish

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:06

    dřevoryt, 1830, 24,3 x 36,5 cm, značeno na pravém okraji, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    53 Stations of Tokaido Rd.

    Položka č.: 337

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    dřevořez, 1855, 33 x 21,5 cm, značeno LD, rám, papír zejména v horní části poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)