Josef Bolf
(1971)
Mimo čas
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
litografie, 2018, 35 x 45,4 cm, sign. Josef Bolf 2018, č. 30/190
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
(1971)
Mimo čas