Josef Bolf

(1971)

  • Josef Bolf

    (1971)

    Mimo čas

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    litografie, 2018, 35 x 45,4 cm, sign. Josef Bolf 2018, č. 30/190

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)