Radomír Kolář

(1924-1993)

žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

  • Radomír Kolář

    (1924-1993)

    Dostihy I, Dostihy II

    Položka č.: 269022

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:04

    2 x litografie, 1977, 12,5 x 18,5; 7 x 15 cm, sign. PD R. Kolář 77, sign. LD R. Kolář 77, žák prof. M. Holého na AVU v Praze, člen Armádního výtvarného studia

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)