Olga Čechová

(1925-2010)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Šest básní

    Položka č.: 265869

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2023 14:20

    bibliofilie, 2 dřevoryty a básně O. Čechová, vydal Fr. Pultr, 1984, Ex. 46/200, volné listy v papírové obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Těla

    Položka č.: 277060

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2023 18:02

    litografie, 1992, 10 x 8 cm, sign. PD Olga Čechová 92, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Mořská panna

    Položka č.: 269302

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:38

    litografie, 1998, 25 x 17 cm, sign. UL olga Čechová 98, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)