Dušan Polakovič

(1950)

  • Dušan Polakovič

    (1950)

    Špatný vtip

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    olej, plátno, 1992, 52 x 40 cm, sign. PD D. Polakovič 92, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)