František Tichý

(1926-2011)

  • František Tichý

    (1926-2011)

    Intermezzo

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    suchá jehla, 23,5 x 20 cm, sign. DU Tichý 48, DU věnování Hrdinovi, špatný stav, vhodné k restaurování, zažloutlý, přehnutý a potrhaný papír na několika místech

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)