Luboš Vetengl

(1988)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Vězeňská koupelna

    Položka č.: 96

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 18:35

    litografie, 2013, 36 x 50,5 cm, sign. PD Vetengl 2013, č. /16, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Jízda na kole II

    Položka č.: 1012

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:33

    experimentální grafická technika (tisk z výšky ze suché barvy), 2010, 100 x 70 cm, sign. PD Vetengl 2010, č. 3/7, A poslední jsou katakomby. Jde opět o interiér hluboko podzemí, ve kterém jsou zhotoveny hroby. Jde také o kresbu uhlem. Katakomby jsou jakýmsi městem pod městem, čímž se trochu navracím…

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Položka č.: 1009

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:30

    sítotisk, 2012, 39 x 54,5 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. 3/8, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu