Miroslav Jiránek

  • Miroslav Jiránek

    Loďky

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    olej, plátno, dřevěná deska, 1994, 103 x 122 cm, sign. PD M. Jiránek 1994, rám, pro Jiránka se stala velkou inspirací příroda. Ve svém díle často zachytává motiv vodní hladiny spolu s magickými místy lesů Kokořínska s pískovcovými skalami porostlými mechem. Své studium absolvoval na Vysoké škole umě…

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)