František Karel Foltýn

(1937-2000)

  • František Karel Foltýn

    (1937-2000)

    Muž na úhlopříčce

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    olej, plátno, 1987, 202 x 140 cm, monogr. PD F. K. F. 87, rám, vzadu popsáno, Foltýnovo dílo je prodchnuto řadou symbolických znaků a vztahů, které důmyslně odkazují na prapůvodní podstatu krajiny a pozemského života. Vytvářel obrazy s kompoziční a rukopisnou pečlivostí, kde jednotlivé scény rozvíje…

    Aktuální cena: 130.000 CZK (5.417 €)

    Odhadní cena: 160 000 - 200 000 Kč CZK