Antonín Homolka

(1909-1964)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    PF 1964

    Položka č.: 455

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:26

    suchá jehla, 1963, 11,4 x 17 cm, sign. PD A. Homolka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Stavení

    Položka č.: 280722

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 14:28

    lept, 13,2 x 15,8 cm, sign. PD A. Homolka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Loďky

    Položka č.: 278910

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 17:34

    litografie, 26 x 38,5 cm, sign. PD Ant. Homolka, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Loďky u břehu

    Položka č.: 193535

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:20

    litografie, 26,3 x 38,7 cm, sign. PD Ant. Homolka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)