Augustin Mervart

(1889-1968)

  • Augustin Mervart

    (1889-1968)

    Ves v lese

    Položka č.: 280840

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:36

    litografie, 1935, 23,5 x 18 cm, sign. Aug. Mervard 35., rám, zažloutlý papír, rám mírně poničen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Hrachovce a A. Balána, člen SVUM v Hodoníně

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu