Štěpán Mareš

(1972)

  • Štěpán Mareš

    (1972)

    O Tytypánovi

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 19:07

    kombinovaná technika, papír, 1999 - 2000, dva samostatné papíry, každý 42 x 29,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Štěpán Mareš

    (1972)

    Stavebnice Dorotka

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    olej, sololit, 1999, 31,2 x 25 cm, monogr. LH ŠMM 1999, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Štěpán Mareš

    (1972)

    Jakovlevová Taťána / Okov mé lásky je přikut k tobě

    Položka č.: 274452

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 05. 2023 21:38

    koláž, tuš, běloba, papír, 2004, 25,6 x 14,5 cm, sign. PD Štěpán M. Mareš 04, pasparta, a.t., dole věnování od autora, páska pasparty je u dolního okraje v jednom místé trochu odlepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Štěpán Mareš

    (1972)

    Ženy na pláži u Černého moře

    Položka č.: 267423

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 21:10

    olej, překližka, 1996, 17,8 x 14 cm, monogr. LD ŠM.M., rám, malba u horního okraje a na jednom místě u pravého okraje poškozena - odloupnutá, na celém povrchu malby patrná krakelace, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu