Kamil Novotný

(1892-1959)

  • Kamil Novotný

    (1892-1959)

    V. Nebeský: Umění po impressionismu

    Položka č.: 845

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2022 12:15

    bibliofilie, 21 x 14,5 cm, podpis kunsthistorika Dra Kamila Novotného na patitulu, obálka čtyřbarev. litografie R. Kremlička, 3.sv. ed. Musaion, vydalo Aventinum, Praha 1923, brož., 62s., ob. při krajích poškozená, hřbet restaurován, zadní desky nové, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu