J. Hansen

  • J. Hansen

    Projížďka v plachetnici

    Položka č.: 266030

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:08

    olej, plátno, 34 x 55,5 cm, sign. PD J. Hansen, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)