Louis Latapie

(1891-1972)

  • Louis Latapie

    (1891-1972)

    Dívky

    Položka č.: 268883

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:45

    litografie, 26 x 19,5 cm, sign. LD Latapie, v horní části ohnuto, v jednom místě natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu