Louis Latapie
(1891-1972)
Dívky
Položka č.: 268883Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 11:45
litografie, 26 x 19,5 cm, sign. LD Latapie, v horní části ohnuto, v jednom místě natrženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu