Rudolf Němec

(1936-2015)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Sedící dívka s proměnlivou geometrií

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 1985, 62,5 x 44,5 cm, sign. PD Rudolf Němec 85, autorský tisk, tisk Tomáš Svoboda, mírně zašpiněný papír, při okrajích mimo tisk natržený, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Orientální město

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    tužka, tuš, papír, 1973, 29,8 x 41,5 cm, sign. PD Rudolf Němec 1973, na zadní straně věnování a popis autora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Dvě přítelkyně

    Položka č.: 35

    lept, 1977, 25 x 31,5 cm, sign. PD Rudolf Němec 77, autorský tisk 1/4, dole věnování, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Křižovnické školy čistého humoru bez vtipu