Karel Souček

(1915-1982)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Rodina

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    olej, plátno, 1974, 71 x 107 cm, sign. PD K. Souček 74, rám, malířsky pádná, epicky sdílná a lyricky jímavá scéna rodiny za stolem, je dokladem autorova neuhasínajícího tvůrčího vývoje, pro který je charakteristické střídání hnědých, šedých, žlutých a růžových tónů v atmosféře temnějších a zářivějš…

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Odhadní cena: 100 000 - 150 000 Kč CZK