Stanislav Holý

(1943-1998)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Vypravěči vtipů

    Položka č.: 348

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Cesta na vrchol

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    tuš, běloba, papír, 80. léta 20. století, 30 x 21 cm, sign. PD Holý, na zadní straně razítko přijato uměleckou komisí českého fondu výtvarných umění, 6. března 1984, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Žena-Labyrint

    Položka č.: 149

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Dobré ráno

    Položka č.: 241

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    litografie, 50 x 50 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Vyšší technická úroveň

    Položka č.: 152

    tuš, papír, 29,3 x 48 cm, sign. PD Holý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Industriální ještěr

    Položka č.: 151

    tuš, papír, 51 x 16,3 cm, sign. PD Holý, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený papír, v rozích dírky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Duha

    Položka č.: 145

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:24

    litografie, 1982, 30 x 33 cm, sign. DU Stanislav Holý, Věnování Kubovi, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Veselé postavičky

    Položka č.: 245

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    litografie, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Zběsilý úprk

    Položka č.: 244

    litografie, 54 x 38 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Exlibris PhDr. Ivo Prokop

    Položka č.: 279000

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2023 14:40

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)