Jan Kojan

(1886-1951)

  • Jan Kojan

    (1886-1951)

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 262395

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 19:00

    akvarel, tuš, papír, 66 x 24,5 cm, sign. LD , rám, jemně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Maška, E. Dítěte, V. Hynaise

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Jan Kojan

    (1886-1951)

    Portrét muže

    Položka č.: 266301

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:11

    olej, plátno, 1914, 63,5 x 47 cm, sign. s přípisem na zadní straně, rám, na zadní straně přípis: Maloval Jan Kojan za 10 z, u prof. …. Dokončeno 8.VII. 1914, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Maška, E. Dítěte, V. Hynaise

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)