Karel Laštovka

(1938-1986)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pieta

    Položka č.: 233

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    litografie, 66 x 49 cm, sign. PD K. Laštovka, rám, č. 40/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Položka č.: 232

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    litografie, 59,5 x 44 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 31/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)